چرا نوازندگان دفت پانک بعد از ۲۸ سال کلاه خود را برمی دارند؟


گروه محبوب دافت پانک، یکی از برجسته ترین دوتایی های موسیقی الکترونیک فرانسوی، سقوط کرد. آنها با پوشیدن کلاه ایمنی در هر کنسرتی که قبلا برگزار می کردند، خود را به عنوان روبات تجسم می دادند.

Music Duo جدایی را تایید کرد

این خبر بسیار ناراحت کننده ای بود برای همه افرادی که عاشق گروه و واحدی بودند که از آن لذت می بردند. اخیراً یکی از اعضای گروه موفق شد پستی آنلاین بگذارد که گروه توانسته به پایان برسد.

نوازندگان دوتایی دفت پانک کلاه خود را برمی دارند، چرا گروه پس از 28 سال تمام می شود

نیاز ساعت

آنها کل برنامه گروه را منتشر کردند، که در سال ۱۹۹۳ شروع شد و تا سال ۲۰۲۲ ادامه داشت. اما اکنون، آن گروه بزرگ یونایتد به پایان خود رسیده است و دیگر جایی برای ادغام وجود ندارد. به عنوان YouTube منتقل شده است، که می تواند در کمتر از ۵ ساعت به بیش از ۶ میلیون بازدید برسد. بسیاری از طرفداران پس از شنیدن این خبر غمگین شدند زیرا هرگز انتظار نداشتند گروه الکترونیکی مورد علاقه آنها به این شکل قابل پیش بینی پایان یابد.

باند را بشکن

این گروه الکترونیکی در طول این مدت بارها و بارها از یک دهه موفقیت برخوردار بوده است. اجرای حیرت انگیزی که آنها توانستند به تصویر بکشند، با نصیحت عمومی به تماشاگران و سرگرم کردن آنها به بهترین شکل ممکن، دستاوردهای آنها را در مدت کوتاهی نشان داد. جوایز بسیاری از جمله جوایز گرمی این امر را تسهیل کرد. آنها همچنین بسیاری از دستاوردهای دیگر را به نام خود به دست آورده اند که هیچ کس دیگری تا به حال برنده نشده است. این بهترین نوع احساسی است که در طول زمان می توان داشت و بر افراد زیادی تأثیر گذاشته است.

فرصت های حدس و گمان

دلیل فروپاشی این گروه برای بسیاری از مردم عملا ناشناخته است. برخی افراد توانسته‌اند حدس بزنند که این جدایی با توجه به تغییر تمایلات و آینده شغلی بسیاری از افراد در این دوره اتفاق می‌افتد. توانست بر کل یکپارچگی اقتصادی تأثیر بگذارد و همچنین اعتمادی را که مردم نسبت به یکدیگر داشتند، شکست داد.

همچنین گزارش شده است که برخی از اعضای این گروه فوق العاده نوع پیش بینی ها و پیش بینی ها را در زندگی خود تغییر داده اند. این تأثیر بسیار زیادی داشته است و همچنین توانسته است انواع مختلفی از حرکات را پیشنهاد کند که نشان می دهد چرا این گروه شگفت انگیز از هم پاشیده شده است.

اکثر مردم همچنین حدس می زنند که برخی از اعضای گروه نیز با کنسرت های دیگر و انواع دیگر مشارکت در ارتباط بوده اند. ملاقات آنها در یک نقطه غیرممکن شد. یکی از دلایل اصلی رخ دادن این وضعیت عدم اتحاد در زمینه آینده شغلی بود. او توانست در طول زمان تاثیر مثبتی بگذارد و همچنین مطمئن شود که این دستاورد خاص توسط شخص دیگری به ثمر نرسیده است.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)