چرا ما تولد در خانه را انتخاب کردیم – سلامتی در تغذیه جامع


همانطور که در مورد داستان تولد امری نوشتم ، تصمیم گرفتیم که برای او زایمان خانگی داشته باشیم. این تصمیم پس از تحقیقات زیادی گرفته شد ، بنابراین من می خواستم برخی از دلایلی را بیان کنم که نشان می دهد تولد در خانه تصمیم مناسب خانواده ما بوده است (بسیار مهم است زیرا من فکر نمی کنم که زایمان در خانه لزوماً تصمیم درست برای همه است!) )

دلایل اصلی اینکه چرا زایمان در خانه برای ما مناسب بود عبارتند از:

  1. کووید (گرچه در حال حاضر فکر نمی کنم به هیچ وجه زایمان کنم!)
  2. مداخلات / سیاست های بیمارستان
  3. ریسک کم
  4. کیفیت مراقبت از ماما
  5. تولد در آسایش خانه ما
  6. خدمات پس از زایمان

کووید

من در آغاز همه گیری کووید متوجه شدم که من با امری باردار هستم. در حالی که فکر می کردم اگر کووید هنوز بد باشد ، به زایمان خانگی فکر می کنم ، مراقبت های پیش از بارداری خود را در کوه اوبرن در کمبریج آغاز کردم ، زیرا تصور می کردم همه چیز به زمان عادی من در ماه نوامبر برمی گردد (متأسفانه اینطور نبود!) به طور کلی ، من تجربه فوق العاده ای در Mt. اوبرن برای مراقبت های قبل از تولد / تولد من با مدی ، علاوه بر این آنها بیمه ما را با اهمیت زیادی دریافت کردند.

مداخلات / سیاست های بیمارستان

با این حال ، از ابتدا همه چیز متفاوت به نظر می رسید. ملاقات ها به جای برنامه معمول هر 4 تا 8 هفته یکبار پخش می شد ، ملاقات ها کوتاهتر به نظر می رسید و اقدامات احتیاطی بیشتری برای ورود به بیمارستان لازم بود ، و من نگران این بودم که زایمان در این شرایط چگونه خواهد بود. به به نظر می رسد سیاست های بیمارستان در رابطه با اجازه داشتن یک یا دو نفر پشتیبانی (و برای من بسیار مهم بود که اریک و دولا را در آنجا داشته باشم) دائماً در حال تغییر است ، لازم است در بدو ورود ، هنگام ماسک زدن ، از نظر کووید آزمایش شود ، و اگر به دلایلی مثبت نشان دادید ، آنها به شما توصیه می کنند که علاوه بر تغذیه ، حداقل 6 فوت از نوزاد فاصله داشته باشید.

بعد از اینکه حدود 20 هفته ضربه زدم و سونوگرافی من نشان داد که همه چیز خوب پیش می رود ، به این فکر کردم که این بار چه تجربه ای را برای تولدم می خواهم. بسیاری از سیاست های بیمارستان (یا چیزهای ناشناخته ، به نظر می رسد که در ماه نوامبر به نظر می رسد) من را بسیار نگران کرد و من شروع به این فکر کردم که آیا بیمارستان بهترین مکان برای من برای تحویل امری است. تصمیم گرفتم در مورد زایمان خانگی تحقیقاتی را آغاز کنم و با تیم های مختلف تولد خانگی تماس / مصاحبه برقرار کنم. این تفاوت بزرگی ایجاد کرد – بعد از اینکه من و اریک توانستیم با چند ماما چت کنیم و از آنها همه ترسناک را بپرسیم / “اگر” سوالات معمولی (بسیار مهم!) ما احساس کردیم که اگر تصمیم به زایمان در خانه بگیریم ، احساس می کنیم در تصمیم گیری من راحت است

با این حال ، تا 28 هفته پیش از بارداری من طول کشید تا ما نهایتاً تغییر کنیم. من بیش از پیش از قرارهای گسترده ناراحت می شدم ، نتوانستم اریک را به چیزی (به جز یک سونوگرافی) و برخی فشارهایی که در مداخلات قبل از تولد / نوزاد متولد می شدم ، برسانم. پس از ترک قرار ملاقات در بیمارستان ، ما به طور قطع می دانستیم که می خواهم فرزندم را در خانه با یک ماما داشته باشم.

ریسک کم

من در آن قرار با پزشک خود صحبت کردم و او گفت که من کاندیدای خوبی برای زایمان خانگی هستم زیرا خطر کمی دارم ، زایمان طبیعی قبلی بدون عارضه داشتم و اولین بار دارو را انتخاب نکردم. من خوشحال بودم که نعمت او را دریافت کردم و ما تصمیم گرفتیم که قرار ملاقات را در حدود 36 هفته قبل در بیمارستان “در صورتی که بچه بعداً به دنیا بیاید” ترتیب دهیم. (با این حال ، من هرگز به این قرار ملاقات پایان ندادم زیرا می دانستیم که امری از کار افتاده است). همچنین ، اگر هنگام تولد نیاز به انتقال به بیمارستان داشتم ، می توانم به کوه اوبرن برگردم.

کیفیت مراقبت های دوران بارداری

بعد از اینکه به زایمان خانگی روی آوردم ، تفاوتها فوری بود. اریک توانست به قرارها (حداقل در ابتدا) برسد ، که باعث شد دوباره احساس کند که بخشی از تیم است. ملاقات ها حداقل یک ساعت بود و بسیار جامع تر شامل سلامت روان ، برنامه ریزی بعد از زایمان ، سلامت و تغذیه و غیره بود. من همچنین رابطه بسیار خوبی با مامای اصلی خود و همچنین با سایر ماماهای تیم داشتم که در دوران تولد / پس از زایمان در آنجا حضور داشتند.

تولد در آسایش خانه ما

تیم زایمان خانگی که من با آنها رفتم ، Embrace مامایی ، پرستار و ماما دارای مجوز هستند ، بنابراین آنها سابقه پرستاری و مامایی را دارند ، که باعث شد احساس امنیت بسیار کنم. همانطور که گفتم ، ما در مورد تمام سوالاتم و در مورد “بدترین مورد” که قصد انتقال به بیمارستان را داشت صحبت کردیم. وقتی امری وارد شد ، من کاملاً مطمئن و آماده بودم برای هماهنگی هایمان. ما می دانستیم که در صورت عدم انتقال اضطراری ، اگر نیاز به انتقال سریع تر (بیمارستان محلی من فقط 5 دقیقه با ما فاصله دارد) کجا برویم و در صورت نیاز امری به NICU کجا برویم. من همچنین دوست داشتم که ماما هیچگونه “زایمان یا جدایی در منزل” ذهنی نداشته باشد – اگر همه چیز سالم بود ، ما به زایمان در خانه ادامه می دادیم و آنها تمام پرچم های “زرد” را دنبال می کردند و منتظر هیچ پرچمی قرمز نبودند.

ما همچنین زمان زیادی برای اطمینان یافتن از آمادگی کامل خانه ما برای تولد در خانه داشتیم. مامای من لیستی از همه چیزهایی که به آن نیاز داریم را به من داد و ما تمرین وان را از قبل تمرین کردیم تا مطمئن شویم که همه اتصالات مناسب را داریم (متأسفانه من هرگز فرصتی برای استفاده از آن پیدا نکردم زیرا او خیلی سریع آمد!)

خدمات پس از زایمان

من قبلاً کل داستان تولد امری را نوشته ام ، اما یکی از قسمت های مورد علاقه من برای زایمان در خانه مراقبت بعد از زایمان بود. در شب تولد او ، ماماها تقریباً پنج ساعت اقامت داشتند ، همه چیز را تمیز می کردند و مطمئن می شدند که زمانی که ما و امری را ملاقات می کنیم ، زمان و فضا برای خودمان در نظر گرفته ایم ، سپس در 1 روز ، 3 روز ، 7 روز ، 2 هفته و 6 ملاقات می کنیم. هفته ها در آسایش خانه ما من به تازگی آخرین ملاقات خود را به پایان رسانده ام و بسیار ناراحت کننده است که تمام شده است! اما ما روابط فوق العاده ای داریم و اگر در آینده چیزی پیش بیاید ، مطمئناً با تیم تماس می گیرم.

لطفاً برای سوالات بیشتر در مورد زایمان خانگی تماس بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید