پرنسس بئاتریس نام دخترش را تأیید کرد


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای خاصی در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • پرنسس بئاتریس نامی را که او و همسرش ادواردو ماپلی موزی روی دختر بچه تازه متولد شده خود گذاشتند فاش کرد.


  عکس ویژه ای از ردپای نوزاد سلطنتی جدید امروز در اینستاگرام و توییتر خانواده سلطنتی به اشتراک گذاشته شد ، همراه با کپشن تأیید نام نوزاد محبوب که به دختر خود دادند.

  در پوستر نوشته شده بود: “شاهزاده خانم شاهزاده خانم بئاتریس و ادواردو ماپلی موزی دختر خود را سینا الیزابت ماپلی موزی نامگذاری کردند.”

  “این زن و شوهر گفتند:” ما همه خوب هستیم و ولفی بهترین برادر بزرگ سینا است. “

  شاهزاده بئاتریس و ادوارد فاش کردند که ماه گذشته از Sienna در جهان استقبال کردند و از طریق بیانیه رسمی کاخ باکینگهام و یادداشت شخصی که در توییتر نوشته شده بود ، طرفداران سلطنتی را از تولد وی مطلع کردند.

  این پیام آغاز شد: “شاهزاده خانم شاهزاده خانم بئاتریس و آقای ادواردو ماپلی موزی خوشحال هستند که ورود ایمن دختر خود را در روز شنبه 18 سپتامبر 2021 ، ساعت 23.42 به بیمارستان چلسی و وست مینستر لندن اعلام می کنند.”

  “وزن نوزاد 6 پوند و 2 اونس است.
  “پدربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ نوزاد تازه مطلع شده اند و از این خبر خوشحال هستند. خانواده از همه کارکنان بیمارستان به خاطر مراقبت فوق العاده شان تشکر می کند.” عالیجناب سلطنتی و فرزندش هر دو خوب هستند ، و این زوج منتظر معرفی دخترشان به برادر بزرگترش کریستوفر وولف هستند. “

  کریستوفر پسر 5 ساله ادوارد است که در طول رابطه با همسر سابقش دارا هوانگ متولد شد.

  نام فاش شده پس از ادای احترام شاهزاده هری و مگان مارکل به اعلیحضرت و نامگذاری دختر بزرگترشان ، لیلیبت ، که نام مستعار ملکه است و چگونه شاهزاده فیلیپ او را صدا می زد ، نامگذاری شد.

  در همین حال ، نام وسط نوزاد لیلیبت ، دیانا ، برای مادر مرحوم هری ، پرنسس دیانا ، سر تکان داد.  دیدگاهتان را بنویسید