پدر بریتنی اسپیرز بعد از عروسی باعث تلخی دختر و دامادش شد!


مشکلات بریتنی اسپیرز با خانواده اش همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایندیپندنت، جیمی اسپیرز از دخترش می‌خواهد به اتهاماتی که در اینستاگرام علیه او مطرح شده است، پاسخ دهد.

جیمی اسپیرز، پدر بریتنی ستاره ۶۹ ساله پاپ آمریکایی، دخترش را متهم به بدنام کردن و تحریک مردم علیه او در فضای مجازی کرد.

الکس وینگارتن، وکیل جیمی اسپیرز، گفت که بریتنی به اتهامات تحریک آمیز علیه پدرش در شبکه های اجتماعی ادامه خواهد داد و احتمالاً در خاطرات آینده خود نیز همین کار را خواهد کرد.

طبق اسناد ارائه شده توسط جیمی اسپیرز، او از دادگاه می خواهد که دخترش را به دادگاه احضار کند تا به اتهاماتی که در مورد پدرش در صفحه اینستاگرامش مطرح کرده پاسخ دهد.

بریتنی اسپیرز که مدت زیادی از ازدواجش با سام عسگری بازیگر و مدل ایرانی نمی گذرد، پیش از حذف اکانت اینستاگرامش از خانواده اش به دلیل بدرفتاری هایشان در دوران مسئولیتش انتقاد کرد.

پست های اینستاگرام برای بریتنی دردسر درست می کند!

طبق اسناد ارائه شده توسط اینسایدر، جیمی اسپیرز می خواهد اتهامات دخترش علیه خود را به چالش بکشد.

بریتنی در چندین پست اینستاگرامی با بیش از ۴۰ میلیون دنبال کننده، از سختی ها و استرس هایی که در دوران تصدی خود با آن روبه رو بوده است، نوشته است، از جمله اینکه مجبور به انجام همزمان هشت آزمایش خون برای درمان یا حتی اجازه به او برای کاهش درد می شود. آرام بخش ها؛

این خواننده ۴۰ ساله که لقب “شاهزاده خانم پاپ” دنیای موسیقی را به او داده اند نیز در پستی اینستاگرامی مدعی شد که طبق اسناد ارائه شده در آن زمان از مصرف مشروبات الکلی منع شده است.

وکیل جیمی اسپیرز خواستار پاسخگویی بریتنی به خاطر اتهاماتی است که در مورد پدرش منتشر کرده است.

متیو روزنگارت، وکیل بریتنی اسپیرز، در بیانیه‌ای در صفحه‌سکس به جیمی اسپیرز پاسخ داد:

“آقای اسپیرز که سپتامبر گذشته در دادگاه به طرز مفتضحانه ای دستگیر شد، همچنان به تحقیر خود ادامه می دهد. به خصوص با این پرونده احمقانه و نابخردانه ای که اخیراً فهمیده است. پرونده ای که او می داند پر از نادرستی و اشتباه است ، همه از آن خجالت می کشند ، اما او و تیم حقوقی او واقعاً خجالت نمی‌کشند.» غم و اندوه ناشی از توهین به شخصیت او، آقای اسپیرز مدت‌هاست که با خودش این کار را می‌کند.