پایان احتمالی ماسک در مدرسه و سایر دستورات


پس از گذشت ۲ سال از همه‌گیری کووید-۱۹، مدارس شهر نیویورک تصمیم گرفتند استفاده از ماسک را در مدارس متوقف کنند و قانون اجباری را برای همه افراد به طور کامل واکسینه کنند. با این حال، اثبات الزامات کاملاً واکسینه شده برای آنها اجباری نخواهد بود.

پایان احتمالی ماسک در مدرسه و سایر دستورات

اریک آدامز، شهردار نیویورک تصمیم گرفته است که اگر موارد ابتلا به ویروس کرونا در شهر کم باشد، تا ۷ مارس، ماسک‌های مدارس و الزامات گواهی واکسن را در رستوران‌ها، سالن‌های ورزشی و سالن‌های سینما حذف می‌کنند.

پایان احتمالی ماسک در مدرسه و سایر دستورات

حداقل یک دوز واکسن کووید-۱۹ به ۵۹ درصد از دانش‌آموزان در شهر نیویورک تزریق شده است. به زودی همه به طور کامل واکسینه خواهند شد و کاملاً در برابر بیماری کشنده کرونا محافظت خواهند شد. میزان واکسیناسیون در بزرگسالان ۹۶ درصد بود. یک پزشک مشهور در شهر نیویورک Dr. اوچه بلک استاک که عمدتاً در زمینه عدالت سلامت می پردازد، نظریه ای ارائه کرد که میزان واکسیناسیون در دانش آموزان از مکانی به مکان دیگر متفاوت است و همچنین با تصمیم عدم استفاده از ماسک در مدارس مخالفت کرد.

او به وضوح گفت که فرزندانش که در مدارس دولتی شهر نیویورک تحصیل می کنند، قرار است ماسک بزنند. مردم همچنین با اعتراض در شبکه های اجتماعی مختلف با تصمیم عدم استفاده از ماسک مخالفت کردند زیرا به گفته آنها بیماری کرونا همچنان وحشتناک است و ترک ماسک به مراتب تهدید کننده تر است.

مایکل مولگرو (رئیس فدراسیون متحد معلمان) که چهره ای شناخته شده در اتحادیه معلمان است، در مقابل اتحادیه نظر خود را مبنی بر نهایی کردن این اتحادیه حفظ کرد. نتایج تست کووید را در خانه از دانش آموزان دریافت کنید و قبل از توقف دستورات از همه چیز اطمینان حاصل کنید.

مایکل مولگرو در استاتن آیلند در نیویورک آمریکا به دنیا آمد. مایکل پنجمین رئیس فدراسیون متحد معلمان در نیویورک است. در سال ۲۰۰۹ مایکل توسط هیئت اجرایی اتحادیه انتخاب شد. در سال ۲۰۰۵، مایکل به عنوان معاون عالی دانشکده آموزش فنی و حرفه ای (CTE) انتخاب شد و همچنین در سال ۲۰۰۸ مدیر عامل اتحادیه شد.

فدراسیون متحد معلمان یا UFT یک اتحادیه کارگری متشکل از معلمان مختلف در مدارس مختلف شهر نیویورک است. در سال ۲۰۰۵ تعداد معلمان ضمن خدمت موجود ۱۱۸۰۰۰ نفر و تعداد مربیان فراحرفه ای ۱۷۰۰۰ نفر در اتحادیه با ۵۴۰۰۰ عضو بازنشسته بود.

فدراسیون متحد معلمان بزرگترین و مهمترین معلمان متحد ایالت نیویورک است که به انجمن آموزشی ملی وابسته است.

در یک نظرسنجی اخیر که توسط موسسه تحقیقاتی کالج سینا انجام شد، داده های آماری واضح نظرات مردم را در مورد تصمیم انداختن ماسک در مدرسه شهر نیویورک نشان داد. حدود ۵۸ درصد از رای دهندگان شهر نیویورک گفتند که دولت باید ایده کنار گذاشتن ماسک در مدارس را متوقف کند و ۴۵ درصد از رای دهندگان مخالفت شدید خود را با ایده دولت برای کنار گذاشتن ماسک نشان دادند.

شرایط مردم عادی را آزار می‌دهد، حتی اگر احکام برداشته شود. مردم عادی با عواقب آن روبرو هستند. می‌توانیم بگوییم که برداشتن دستورات به نوعی درست است، اما کمی خونسردی بیشتر مفید خواهد بود، زیرا ویروس تا کنون از بین نمی‌رود. بنابراین حتی اگر اثرات جزئی داشته باشد، به نوعی روی فرد تأثیر می گذارد. اکنون این بر عهده هیئت حاکمه محلی است که مراقب مکان آنها باشد. فقط امیدواریم اوضاع به زودی خوب شود.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر