پادکست قسمت 167: التهاب ، چاقی و سیاست غذایی


آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا اکثر رژیم ها جواب نمی دهند؟ متی لانسدان ، دانشمند ، متخصص تغذیه و مربی بهداشت به این برنامه ملحق می شود و ما در مورد همه چیز غذا و تأثیر آنها بر سلامت ما صحبت می کنیم.

همه اطلاعات و پیوندهای مربوط به این قسمت را می توانید در آدرس زیر بیابید https://holisticwellness.ca/episode167به

برای گوش دادن به iTunes ، Stitcher یا Spotify اینجا را کلیک کنید:

iTunes – اینجا را کلیک کنید
Stitcher – اینجا را کلیک کنید
Spotify – اینجا را کلیک کنید

مطمئن شوید که در پادکست iTunes مشترک شوید و برای ما امتیاز و بررسی بگذارید!

موضوعات مورد بحث در این قسمت:

 • تاریخچه سیستم غذایی ما و اینکه چرا میزان چاقی و بیماری ها بسیار زیاد است
 • تاثیر غذاهای فرآوری شده بر سلامت ما
 • التهاب
 • رژیم غذایی مطلوب
 • چرا رژیم های م fد کار نمی کند
 • روزه داری متناوب
 • روزه گرفتن آب
 • کاهش وزن پایدار

نکات مهم مصرفی:

 • ما در دنیایی زندگی می کنیم که بازاریابی جنسی زیادی وجود دارد که همه احساس می کنند کافی نیستند ، و بسیاری از مردم دچار آسیب های دوران کودکی شده اند ، که این باور را برای آنها باقی گذاشته است که کافی نیست و شایسته عشق نیست و آنها از قند و کربوهیدرات استفاده می کنند. به عنوان مکانیزم مقابله
 • بسته به وراثت و پیشینه ژنتیکی شما ، تمایل دارید که از برخی غذاها یا هر غذایی که در بدن شما بسیار خوب استفاده می شود خوشش بیاید یا دوست نداشته باشید.
 • در 100 سال گذشته ، ما یک جهش بزرگ در توسعه اجتماعی داشته ایم – در مورد نحوه مصرف غذا ، انواع غذاهایی که می خوریم ، چگونه طعم های خوشمزه ای پیدا می کنیم – که ما مراکز دوپامین مغز خود را ربوده ایم. به نحوی که فکر می کنیم کنترل می کنیم ، اما همه ما معتاد هستیم زیرا با این امر تکامل نیافته ایم تا بتوانیم آن پاسخ را تنظیم کنیم.
 • التهاب نشانه ای از بدن به سیستم ایمنی است که نشان می دهد چیزی اشتباه است. با این حال ، در بسیاری از موقعیتهایی که مشاهده می کنیم ، التهاب باعث بیماری می شود.
 • ترکیب فرهنگ رژیم غذایی شیک از لحاظ روانی با داروی غربی “قرص برای بیماری” این ایده را ایجاد می کند که زیست شناسی انسان مانند یک چراغ روشن است – شما می توانید روی سوئیچ کلیک کنید و اکنون شما یک فرد سالم هستید و فقط می توانید یک قرص بخورید. به متاسفانه این کار نمی کند.

مراحل عمل:

 • برای یافتن رژیم غذایی مناسب برای شما ، این سوالات را در نظر بگیرید:
 • آیا شما عاطفی خوار هستید یا معتاد قند هستید؟
 • آیا چربی اضافی بدن دارید که می خواهید از بین ببرید یا فقط می خواهید سالم تر باشید؟
 • جرف: فقط غذای واقعی بخور. و سپس سعی کنید دریابید “این غذا چگونه بر هورمون های من تأثیر می گذارد؟”

متی گفت:

تقریباً همه چیز ، برای اکثر مردم ، به عدم خوردن درست برمی گردد. این مشکلات روده ای شما ، مه مغزی شما ، یا نحوه واکنش شما به استرس باشد ، کاری که ما هر روز انجام می دهیم سیستم را تغذیه می کند. ”

“اراده به پایان رسیده است. وقتی میخکوب می کنید به خود احترام بگذارید ، نه. “

ممنون که گوش دادید!

اطلاعیه های مهم:

با من در آموزش 5 روزه افسانه ای Plumgeneration از 13 تا 17 سپتامبر در گروه FB کلکسیون کسب و کار تجربی من هر روز ساعت 11 صبح EST همراه باشید. این پیوند برای پیوستن به گروه FB است – https://www.facebook.com/groups/224019615331249/به

جدیدترین برنامه ما ، برنامه بازسازی 28 روزه بازسازی را بررسی کنید. اگر احساس خستگی می کنید ، مضطرب هستید ، چاق می شوید ، نمی توانید بخوابید و احساس می کنید نیاز به تنظیم مجدد دارید ، این برنامه برای شما مناسب است! در مورد بازیابی سلامت هورمونی ، آدرنال ما جلو و عقب است. به همین دلیل است که ما یک برنامه غذایی تغذیه ای ، برنامه ورزشی ، تمرینات تنفسی و موارد دیگر را در این برنامه قرار داده ایم تا به شما کمک کند احساس بهتری داشته باشید! به برنامه ترمیم کلیه در این پیوند در اینجا بپیوندید – https://bit.ly/28dayadrenalresetبه

به خبرنامه ما در بپیوندید holisticwellness.ca/ خبرنامه و در اینستاگرام با من ارتباط برقرار کنید ، holisticwellnessfoodieبه اگر مطلبی دارید که دوست دارید من آن را گسترش دهم ، به من اطلاع دهید. همچنین اگر ارزیابی یا بازبینی را در مورد برخی از بسترهای پادکست که در آن به ما گوش می دهید ، برای ما بگذارید بسیار مهم خواهد بود.

پیوندهایی به مواردی که در برنامه در مورد آنها صحبت می کنم:

https://canprev.ca/products/vitaminc1000-liposomal

همچنین پیچ های جدید Omega Twists آنها طعم شگفت انگیزی دارند. اینجا در مورد آنها بیشتر بیاموزید – https://canprev.ca/products/omega-twistبه

جایی که می توانید Matty Lansdown را پیدا کنید:

حساب اینستاگرام متیmattylansdown

فیس بوک متی

وب سایت متی

کجا می توانی مرا پیدا کنی:

اینستاگرام سامانتا

فیس بوک سامانتا

وب سایت سامانتا

توییتر سامانتا

هورمونهای سالم برای زنان انجمن خصوصی پادکست در فیس بوک

چگونه می توانید با من کار کنید:

این را به اشتراک بگذارید!

در Pinterest به اشتراک بگذاریددیدگاهتان را بنویسید