ویل اسمیت، بهترین بازیگر زن جسیکا.


پس از مراسم نهم ژانویه، تنها دو روز به بیست و هفتمین دوره جوایز منتخب منتقدان باقی مانده بود. این برنامه در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۲۲ انجام شد.

جوایز انتخاب منتقدان ۲۰۲۲: فهرست کامل نامزدها و برندگان

این یک رویداد بزرگ در صنعت سرگرمی است که به صراحت تمام فیلم ها و سریال های وب، از جمله نمایش های وب را پوشش می دهد. همه آنها در معرض نظرسنجی ها و انتقادات عمومی قرار دارند.

فهرست کامل نامزدها و برندگان جوایز انتخاب منتقدان 2022

بهترین آنها هر ساله با این جایزه اهدا می شود. او توانست کمتر از ۵۲۵ آلبوم موسیقی و ویدیو را پوشش دهد.

اهمیت

این یکی از بزرگترین پلتفرم هایی است که به شناخت بهترین بخش سرگرمی کمک می کند. این بخش از سرگرمی قادر بود پیامی اجتماعی ایجاد کند یا در عین حال رفاه بهتری را برای تغییر ادراک نسبت به یک موقعیت خاص ایجاد کند. امسال این رویداد توسط Tay Diggs برگزار شد.

این مهمانی یک مراسم بین المللی بود که در هتل فیرمونت پلازا برگزار شد. این مکان زیبا در لس آنجلس مقصد مناسبی برای میزبانی چنین رویداد بزرگ و جهانی بود. این مراسم خاص با سنت بافتا در انگلستان دنبال شد.

هدف حزب

این مراسم ویژه می‌تواند انواع جوایز ضروری را که باید به همه نامزدهای شایسته به دلیل آموزش عملکرد فوق‌العاده داده می‌شد، پوشش دهد. اینگونه بود که بازی های همه بازیگران، هنرپیشه ها، هنرمندان موسیقی، کارگردانان و دیگر انواع افراد شگفت انگیز آپلود شد. تمام تلاش ها برای نشان دادن خود متفاوت بوده است.

نامزدهای

نامزدی و اعلام برنده مهمترین عناصر هر مراسم جایزه است. در صنعت سرگرمی، دو نوع تشویق بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر زن هستند. این یک لیست عظیم از کلمات متعدی بود که در وهله اول برای این دسته بندی ها نامزد شده بودند. بندیکت کامبربچ، نیکلاس کیج، اندرو گارفیلد، پیتر دینکلیج، دنزل واشنگتن و ویل اسمیت نامزدهای بهترین بازیگر مرد بودند. در بخش زن، اولیویا کولمن، جسیکا چستین، آلانا هایم، لیدی گاگا، کریستن استوارت و نیکول کیدمن برای بهترین بازیگر زن انتخاب شدند.

برندگان

این بار با تجلیل از بازیگران و هنرپیشگان فیلم ها و تجلیل از کسانی که متعلق به صنعت تلویزیون بودند، کل مفهوم این جوایز دستخوش تغییر کامل شد. این به خودی خود یک تشویق بزرگ و یک ضربه بزرگ به استعدادهای طبیعی بود. ویل اسمیت جایزه بهترین بازیگر مرد و جسیکا بهترین بازیگر زن را دریافت کردند.

جین برای ساخت شاهکار «قدرت یک سگ» برنده بهترین کارگردانی شد. حتی جایزه بهترین فیلم هم از قدرت سگ ربوده شد. این فیلم با برنده شدن حدود ۳ تا ۴ جایزه و نامزدی های زیادی توانست شگفتی هایی را به وجود آورد. حتی جایزه بهترین فیلمنامه هم به کلی از این ژانر گرفته شد. این یک موفقیت بزرگ برای خود است.

این مراسم یکی از مهم‌ترین جشن‌هایی است که هر ساله برای تجلیل از استعدادها بر اساس منتقدان مردمی برگزار می‌شود. این به فناوری و تأثیر افرادی که ما را سرگرم کرده اند کمک می کند.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر