ویدئو/ وقتی ناصر هگزی حاضر نشد دست شاه را ببوسد!


ویدئویی جالب از دیدار اعضای تیم ملی ایران با شاه سابق منتشر شد.

به گزارش صبح به نقل از الحدث ۲۴، نکته هیجان انگیز این مراسم، نبوسیدن دست ناصر هقاضی است که برخلاف سایر اعضای تیم حاضر به بوسیدن دست پادشاه نیست.

چرا ناصر هگزی محبوب است؟

SportsC نوشت: در جذابیت ظاهری و خوش تیپ بودن حجازی شکی نیست و او برای همیشه پیشتاز خوش تیپ ترین ورزشکار ایرانی است. اما عامل دوم، بعد از توانایی های هنری، ظاهر او نبود، بلکه ذات محجوب و صراحت لحنش بود.

زمانی که هگازی بازیکن جوانی بود و هنوز در بین بازیکنان باتجربه تاج کم تجربه محسوب می شد، اهل سازش و رضایت نبود و زمانی که باید دستکش را در می آورد تن به شرایط خاص فوتبال آن زمان نمی داد. و ترجیح می دهند امرار معاش کنند. به بنگلادش بروید، جایی که سطح زندگی و امکانات زندگی بسیار پایین بود.

بیشتر بخوانید:

ناصر هگزی به فرهاد مجیدی چه گفت؟

مبارز پیشکسوت استقلال: مرحوم هگزی در حال بازی سیگار می کشید!

این پشتکار که داشت، بنگلادش و تیم معروف محمدی اش را نقطه شروعی برای او کرد و پس از قهرمانی در پرسپولیس در سال ۶۶ و سپس هدایت تیمش به جام باشگاه های آسیا در سال ۱۹۶۹، توانایی های مربیگری او آشکار شد و پس از بازگشت به ایران، او مربی تیم ها بود. چون بانک تجارت، سپاهان و ماشین سازی به استقلال نزدیک ترند.

هر چند قبل از سرمربیگری استقلال در سال ۷۵ نامش به سرمربی تیم ملی مطرح می شد، اما بنا به ادعای داریوش مصطفوی که در آن زمان سرپرستی فدراسیون را برعهده داشت، انتخاب وی توسط تیم ملی رد شد. سمت فیزیکی سازمان تمرینی او به دلیل پشیمانی همیشگی در فوتبال به عنوان سرمربی تیم ملی وطن پرست باشد.