ویدئو/ همسر سپهر حیدری دوباره تغییر چهره داد!


همسر سپهر حیدری با انتشار ویدئویی عجیب از تغییر چهره دوباره وی، کاربران فضای مجازی را متعجب و اعتراض کرد.

صبح، علاقه آرام و کنجکاو محقق به تغییرات روزانه در استایل و چهره اش به تدریج به مشکل جدیدی برای او تبدیل شد.

او این روزها هر بار با همان چهره ظاهر می شود و همین موضوع باعث شد تا مخاطبان صفحه اش از او شکایت کنند. چون ظاهرا همسر حیدری هنوز از تعداد جراحی های پلاستیکی که انجام داده راضی نیست.

آرام گووندی چندی پیش فیلم کوتاهی از خود منتشر کرد که در آن با لباسی کاملا سفید و چهره ای متفاوت از تصاویر روز قبلش جلوی دوربین رفت.

نمایش چنین تغییرات ناگهانی در چهره او کاربران فضای مجازی را بهت زده کرد. اکثر کاربران عدم اعتماد به نفس و لاف زدن بیش از حد را دلیل چنین حرکات عجیبی می دانستند.

بخوانید: ویدیوی کودکانه و آماتور / تبلیغات همسر سپهر حیدری، موضوع طنز کاربران!

بیوگرافی سپهر حیدری

سپهر حیدری متولد ۸ خرداد ۱۳۵۹ در اصفهان و فارغ التحصیل لیسانس مکانیک و فوق لیسانس تربیت بدنی است.

او در تیم هایی مانند ذوب آهن، پرسپولیس و مس کرمان بازی کرد و گل قهرمانی سپهر حیدری برای پرسپولیس در دیدار فینال مقابل سپاهان باعث محبوبیت او در بین هوادارانش شد.

او می گوید: در تاریخ ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ همسرم به همراه پدر و مادرش به مرکز بولینگ اریکا ایرانیان آمد و با دیدن او در همان نگاه اول عاشق شدم و به او پیشنهاد ازدواج دادم.

در واقع ازدواج من با عشق در نگاه اول شروع شد و پس از آن سعی کردم به او و خانواده اش نزدیک شوم و پس از آشنایی و درخواست ازدواج با پدرش، آنها نیز پذیرفتند و در نهایت در سال ۱۳۹۲ با هم آشنا شدیم. ازدواج کرد. همسر و دو فرزندم هدیه خوبی برای من هستند.