ویدئو/ خواستگاری زن ۷۰ ساله ژاپنی از سعید معروف!


سعید معروف جدیدترین مهمان برنامه عادل فردوسی پور در برنامه اینترنتی خود است.

به گزارش صبح امروز، سعید معروف در بخشی از این برنامه ماجرای خواستگاری یک زن ۷۰ ساله ژاپنی را تعریف کرد.

چرا سعید معروف از تیم ملی خداحافظی کرد؟

سعید معروف کاپیتان تیم والیبال ایران پس از المپیک از این تیم خداحافظی کرد. او که مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته بود در وبلاگی جدید علت جدایی اش از تیم ملی را توضیح داد و نوشت:

سلام به همه عزیزان، بعد از گذشت چند هفته از آخرین بازی های ملی لازم دیدم نکاتی را برای علاقمندان والیبال توضیح دهم.

به همه عزیزان اطمینان می دهم که تصمیم من برای خداحافظی از بازی های ملی نه تنها احساسی بود، بلکه همه جوانب آن مدت ها پیش مورد توجه قرار گرفت و در نهایت اجرایی شد، هرچند به هیچ وجه تصمیم آسانی برای من نبود.

در تمام این سال ها سعی کرده ام نماینده خوبی برای کشور و مردم عزیزم باشم و با توجه به پیام های پر عشقی که از شما دریافت کرده ام مطمئنم از شما نمره قبولی دارم.

می خواهم تمام این سال ها را برای شما خلاصه کنم، اما فکر نمی کنم بتوان ۲۰ سال فعالیت ورزشی در رده های سنی مختلف را در چند خط نوشت.

عاشق والیبال

عشق به والیبال به قدری بود که به تنهایی توانست از سختی این چند سال کم کند و مرا خوشحال کند، اما مهمتر از همه عشقی است که به والیبال دادی عزیزانم و آنقدر انگیزه ایجاد می کنی که فقط خوب است. اتفاقات می افتد، به شادی های این مسیر فکر کنید و بتوانید با خاطراتی که سال ها ساختید زندگی کنید.

در پایان با توجه به افزایش وقت آزاد که داشتم ترجیح دادم همزمان با بازی در تیم های باشگاهی در رشته های مختلف والیبال به فعالیت خود ادامه دهم زیرا قصد جدایی از والیبال را ندارم.

دست همه عزیزانم را می‌بوسم که همیشه از من حمایت کرده‌اند و قدردان شما خواهم بود.»