ویدئو/ جنجال جدید سپهر حیدری با ارائه پسر خردسالش!


صابر حیدری بازیکن سابق تیم ملی با انتشار فیلمی عجیب و تکان دهنده از پسرش جنجال جدیدی را در فضای مجازی به راه انداخته است.

به وقت صبح- سپهر حیدری پس از ترک ایران و رفتن به امارات، زندگی بسیار مجلل و جذابی را برای خود رقم زده است.

اما مهاجرت سپهر حیدری به دبی، علاوه بر رفاه، برای او و خانواده اش مزایای فراوانی به همراه داشت. چالشی که او این بار با آن مواجه شد و مورد انتقاد شدید کاربران فضای مجازی قرار گرفت، ارائه پسرش بود.

او با انتشار یک ویدیوی تبلیغاتی در پروفایل خود منتظر است تا برای پسرش دیاکو اعلامیه ای دریافت کند!

فعالیت اینستاگرامی حیدری با واکنش بسیار منفی طرفدارانش مواجه شد چرا که همه بر این باورند که استفاده ابزاری از زیبایی پسر خردسالش و ورود به دنیای مد و کسب درآمد از دوران کودکی می تواند آسیب جدی به فرزندش وارد کند.

بخوانید: کلیپ لاکچری / تفریح ​​سپهر حیدری و همسرش در دبی

ماجرای دستگیری چند ساعته پیشکسوتان استقلال

به گزارش “ورزش سه”، پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس که در فضای مجازی به تشویق یکدیگر پرداخته اند، کارشان به سمت فحش های اینستاگرامی کشیده شده است.

ماجرا از این قرار است که چندی پیش مهدی وانی زاده پیشکسوت استقلال در صفحه شخصی خود لایو اینستاگرامی به همراه تعدادی از نزدیکانش منتشر کرد.

فنی زاده در جریان این پخش زنده و در بحبوحه صحبت های استقلال، بار دیگر به سپهر حیدری و همسر این پیشکسوت پرسپولیس فحاشی کرد اما این بار خبری از پاسخ کاپیتان سابق سرخ ها در اینستاگرام نشد.

حیدری بلافاصله این پرونده جنجالی را به صورت زنده از طریق پلیس فتا پیگیری و از فنی زاده شکایت کرد.

حتی کار به جایی رسید که حیدری پیشکسوت استقلال را دستگیر کردند و فنی زاده را ساعت ها نگه داشتند.

با وجود اینکه پیشکسوت پرسپولیس قصد داشت فنی زاده را به دلیل توهین به خود و خانواده اش روانه زندان کند، وساطت برخی پیشکسوتان و رفقای مشترک باعث شد سپهر حیدری از شکایت خود صرف نظر کند و در عوض فنی زاده فیلمی از گفتگوی آنها منتشر کرد. گذشته