ویدئو/ تولد دختر علی دایی در لندن!


دنیز دایی دختر بزرگ علی دایی فیلم تولدش را منتشر کرد.

به گزارش صبح تایم، دنیس دایی این ویدئو را لحظاتی قبل و در حین تولدش به اشتراک گذاشته است.

ویدیو برای انتشار اصلاح شده است.

ماجرای انتخاب علی دایی به عنوان سرمربی تیم ملی

آنجا بود که کلمنته را به آقای علی آبادی معرفی کردیم. در ابتدای حضورم در اتحادیه نظری در مورد مسائل نداشتم و علی عبادی گفت: در مسائل مهم با من مشورت کنید.

برای پرداخت هزینه ها هم نیاز به تربیت بدنی داشتیم. به قول خودش کلمنته خوبه ولی میگن ایران نمی مونه و سفره. گفتیم: اگر بگویند باقی نمی ماند. شافاک گفت که می ماند، بعد گفت نمی ماند و کلمنته را کنار گذاشتیم. خوب نبود مربی ما اینقدر بی پروا بود.

العبادی در مصاحبه ای گفت: به نظر ما یک مربی خوب ایرانی است و او را انتخاب کردیم و گفت این مربی نامش علی دایی است. من هم خسته بودم و گفتم هر چه می گوییم همان را می گویند و نمی توانیم از این میز به آن میز برویم و نظرات مختلف را بشنویم.

در نهایت علی دایی و علی العبادی رایزنی کردند و این مذاکرات صورت گرفت. حتی با علی دایی تماس گرفتم، او با علی آبادی جلسه داشت و به عنوان سرمربی انتخاب شد.

علی آبادی با علی دایی مذاکره کرد، سپس با دایی در مورد قرارداد صحبت کردم و قرارداد بستم. شاید ۱۰ درصد در کار خوب نبودم. هیئت هم حرفی زدند و بحث کردند و مسئولیت بر عهده ما بود.

او در تمام سمت های ورزشی به جز وزیر ورزش خدمت کرد. معاون تربیت بدنی و دبیرکل کمیته ملی المپیک بودم اما یکی از سخت ترین کارها انتخاب مربی تیم ملی فوتبال بود.

این انتخاب می‌تواند شما را در مورد اینکه چه کسی مرا با کی‌روش آورد و شما را از کنار گذاشتن تاج با ویلموتس ناامید کند.