ویدئو/ بازی عجیب و غریب حیوان خانگی رسیده تا صالحی را این بار قورت دهد!


پرستو صالحی بازیگر سابق سینما و تلویزیون با انتشار ویدئویی عجیب رفتار غیرعادی خود را با حیوان خانگی خود نشان داد.

صبح – البته این اولین بار نیست که چهره ای چنین اقدامی می کند و در روزهای اخیر ویدئوهایی از بازی های عجیب با حیوانات خانگی روی صورت واکنش کاربران فضای مجازی را به دنبال داشته است.

حالا پس از مهمت رضا گلزار، پراستو صالحی هدف این انتقادها قرار گرفته است. برخی این رفتار را آزاردهنده می دانند.

در این ویدئو به نظر می رسد که او کفشی را روی پای سگ خانگی خود گذاشته است و این حیوان به سختی می افتد و سعی می کند از شر کفش خلاص شود اما تلاش او بی نتیجه است.

بخوانید: عکس/ پراستو صالحی حجابم را در آوردم و با بابام صمیمی شدم!

ماجرای دعوای سحر زکریا و پرستو صالحی در اینستاگرام

پراستو صالحی که شهریور ماه سال جاری خبر مهاجرت خود به ترکیه را اعلام کرده بود، در اینستاگرام جدید خود به صورت زنده از ترکیه درباره انتقاد سحر زکریا از مهران مدیری صحبت کرد.

در بخشی از این پخش زنده مخاطبان صفحه پرستو صالحی از او پرسیدند که نظر شما در مورد آخرین مصاحبه انتقادی سحر زکریا چیست که صالحی در پاسخ گفت که خط فکری او با سبک سحر زکریا کاملا متفاوت است و او اینطور نیست. حرفش را بپذیر

او گفت که خیلی ها هستند که به افراد موفق و محبوبی مثل مهران مدیری حسادت می کنند و شروع به شایعه پراکنی در مورد آنها می کنند.

صالحی همچنین به مصاحبه قدیمی خود اشاره کرد که در آن مهران با مدیران دوم فردین تماس گرفت و گفت مردم بعد از فوت مدیری متوجه خواهند شد که او چقدر بزرگ است.

صحبت های پراستو صالحی باعث شد که جذابیت زکریا به شدت واکنش نشان دهد.

زکریا برای اولین بار در پستی اینستاگرامی خطاب به پرستو صالحی نوشت:

“خانم پراستو صالحی، خط فکری شما کاملاً ناشناخته است. شما یکبار می گفتید “تا ۱۴۰۰″ و سپس آن را حذف کردید. من مخالف شدم. مردم خاطرات کوتاهی دارند. من آن زمان را فراموش نکرده ام. بپرس چند تا شغل داری با مهران مدیریت کردی؟”