ویدئو/ اولین خودروی ملی اماراتی بسیار لوکس!


ویدئویی برای رونمایی از خودروی ملی امارات منتشر شده است.

به گزارش صبح امروز، این خودروی تمام برقی با نام «الدمانی» DMV300 با سرمایه تقریبی ۱۱ هزار میلیارد تومان ساخته شد.
رونمایی از اولین خودروی برقی امارات متحده عربی که در فضای مجازی تولید می شود خبرساز شد.

مقایسه با خودروی ملی ایران

و اسپوتنیک نوشت: عکس ها و فیلم های متعددی از رونمایی از این خودروی ملی تولید امارات در شبکه های اجتماعی منتشر شد که مورد توجه کاربران قرار گرفت.

تمامی قطعات این خودرو در کشور امارات طراحی و تولید شده و هیچ قطعه ای مونتاژ نشده است و به گفته سرمایه گذار این خودروی تمام برقی، این خودرو قابلیت شارژ سریع در ۳۰ دقیقه و عادی را دارد. شارژ در ۸ ساعت و سرعت ۱۶۰ کیلومتر.

چندین کاربر در حال اظهار نظر در مورد این رویداد در امارات متحده عربی هستند. در حالی که برخی از کاربران عاملان را تحسین و تشویق می کنند، از اینکه مقامات این کشور برای شهروندان خود ارزش قائل هستند ابراز آرامش می کنند و امیدوارند که این امر در همه کشورها صادق باشد.

زیرا زمانی که مسئولان و مدیران کشوری خواهان رفاه مردم خود هستند، با برنامه های امن و موفق موافقت می کنند و از اجرای آن غافل نمی شوند.

این کاربران در مقایسه اولین خودروی ملی اماراتی با ایران با کنایه و گلایه می گویند، اما خودروسازان ایرانی به دنبال ارائه محصول خوب، کیفیت و ایمنی خودروهای ملی خود نیستند، بلکه هدفمند به فکر سود و گردش پول خود هستند. نتیجه: بی توجهی و عدم رسیدگی به این موضوع باعث می شود هر روز همین خودروهای ساخت ایران در جاده ها کشته شوند.