ویدئو/ اظهارات جنجالی پسر جدیدم علیه جنبش MeToo!


جنبش من یکی از جنبش هایی است که در آن برخی از هنرمندان زن علیه آزار جنسی افشاگری کردند.

به گزارش صبح، این حرکت به مناطق دیگر هم سرایت کرد و افراد مشهور زیادی در آن شرکت کردند.

چند سال پس از آغاز این حرکت، برخی از هنرمندان زن گمنام ایرانی نیز رمان‌هایی علیه آزار جنسی برخی افراد مشهور ساختند که جنجال‌ها و جنجال‌های بسیاری را به همراه داشت.

حالا محیا دهقانی بازیگر نقش نجلا در سری جدید این سریال به انتقاد از این حرکت و نوع ساز و کار آن پرداخته است.

«نجلا ۱» را ندیده ام!

ماهایا دهقانی در نشست خبری این سریال گفت: هر بازیگری وقتی جای بازیگر دیگری را می گیرد ریسک می کند. همه این را قبول ندارند. چون بازیگر قبلی آن شخصیت را معرفی کرد و شما به عنوان یک بازیگر جدید می خواهید آن قالب را بشکنید. هر بازیگری ظاهر و حس اجرایی خاصی دارد.

برای من خیلی خطرناک بود. ما حتی وقت هم نداشتیم. چهارشنبه قرارداد بستم و یکشنبه مقابل دوربین سیروس عبدالله بودم. من حتی با گویش جنوبی هم آشنایی نداشتم.

وی افزود: آقای تقانی پور از من پرسید که «نجلا ۱» را دیدی و من گفتم نه، فرصت دیدنش را نداشتم. اما به لطف خدا هوش و خلاقیت کارگردان ما در این مسیر بالا بود و آنچنان اعتماد متقابلی شکل گرفت که نتیجه راضی کننده بود.

ما به همراه بازیگرانی که خیلی حرفه ای بودند و جلوی دوربین حضور داشتند، یک خانواده بودیم، پشت دوربین این صمیمیت وجود داشت. سکانس هایی که با خانم حاجیان، شریفی نیا و طهماسبی بازی کردیم به قدری احساسی بود که هنوز روحم را تحت تاثیر قرار می داد و برای رهایی از شرایط نجلا نیاز به زمان داشتم.

وقتی واکنش مردم را دیدم، فهمیدم که این اتفاق درستی است. بله انتقاداتی وجود دارد. هیچ چیز ۱۰۰% درست پیش نمی رود. اما شرایط کار را نیز در نظر بگیرید. در این شرایط و امکانات، کار بزرگی در «نگلای ۲» رقم خورد.