ویتنی از طرفداران Sleepovers نبود. بسیاری از چیزهایی که در مورد ستاره رئالیتی ویتنی پورت نمی دانستید!!


ویتنی پورت احتمالاً به اندازه تلویزیون واقعیت دراماتیزه شده، یادگاری از اوایل دهه ۲۰۰۰ نیست، و مطمئناً از این نظر بهتر از The Hills نیست. اگر از طرفداران نمایش کلاسیک کالت هستید، احتمالاً از ویتنی پورت آگاه هستید، اما شخصیت تلویزیونی بسیار بیشتر از آن چیزی است که در ظاهر ظاهر می شود. حرفه پورت، که شامل کار در صنایع مد و سرگرمی است، در دهه گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. ویتنی پورت یک ستاره تلویزیونی واقعیت است که حقایق جالبی در مورد خود دارد.

ویتنی از طرفداران Sleepovers نبود. بسیاری از چیزهایی که در مورد ستاره رئالیتی ویتنی پورت نمی دانستید!!

ویتنی پورت یک ستاره تلویزیون واقعیت است که حقایق جالبی در مورد خود دارد.

ویتنی از طرفداران Sleepovers نبود.  بسیاری از چیزهایی که درباره ستاره واقعیت ویتنی پورت نمی دانستید

ویتنی اهل شهر کالیفرنیا لس آنجلس است:

در ۴ مارس ۱۹۸۵، ویتنی در لس آنجلس، کالیفرنیا به دنیا آمد. او در شهر بزرگ شد و به مدرسه Crossroads در سانتا مونیکا رفت و با درجه ممتاز فارغ التحصیل شد. پدرش به عنوان یک طراح مد کار می کرد، بنابراین او به شدت در صنعت مد شرکت کرد.

ویتنی از طرفداران خوابیدن نبود:

ویتنی گفت که وقتی کودک بود، چند بار سعی کرد در خانه دوستانش بماند، اما به دلایل مختلف نتوانست خودش را مجبور به انجام این کار کند. او حتی بالش خود را به جمع می آورد، اما وقتی زمان بازنشستگی به رختخواب می رسید، با مادر و پدرش تماس می گرفت تا بیایند و او را از خانه خود ببرند.

ویتنی در چندین برنامه تلویزیونی مختلف حضور داشته است، از جمله:

پورت بیشتر برای اجراهایش در نمایش تلویزیونی واقعیت تپه‌ها، که در سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ پخش شد، شناخته می‌شود. بسیاری از فالوورهای او نمی‌دانند که او ستاره سریال تلویزیونی واقعیت دیگری به نام شهر بود که در همان دوره پخش شد.

او از طرق زیر برای خود معتبر است:

ویتنی پورت در حضور خود در برنامه تلویزیونی واقعیت تپه‌ها، نگرانی خود را درباره تلاش تهیه‌کنندگان برای دراماتیک کردن قسمت‌ها از آنچه در غیر این صورت می‌بود، ابراز کرد. او معتقد است که وقتی مردم فقط خودشان روی صحنه هستند، یک نمایش می تواند به اندازه کافی سرگرم کننده باشد.

ویتنی یک تاجر موفق است که دارای ویژگی های زیر است

با وجود اینکه فیلم The Hills به پایان رسیده بود، اما ویتنی پورت از بیکاری یا بازنشستگی دور بود. او برای یک برند معروف محصولات خانگی و خواربار به سمتی منصوب شده است که اهمیت زیادی دارد. در نتیجه خرید شرکت، او به سمت مدیر ارشد برندینگ و استراتژی ارتقا یافت.

ویتنی پورت متاهل است و دو فرزند دارد:

از دیگر دستاوردهای او می‌توان به راه‌اندازی و فروش شرکت تغذیه زنان خود و پذیرش یک شرکت مادر در سال ۱۹۰۸ پس از فروش شرکت اشاره کرد.

ویتنی از تنهایی خود لذت می برد:

بنا به گفته برخی، پورت ستاره تلویزیونی واقعیت معمولی شما نیست. ویتنی مانند سایر سلبریتی ها نیست که دوست دارند در کانون توجه قرار بگیرند و وقت خود را به مهمانی و معاشرت با دیگر افراد مشهور بگذرانند. مشخص شده است که ویتنی برعکس این است.

نتیجه:

او خانواده‌ای باشکوه، شغلی فوق‌العاده، موفقیت خارق‌العاده در بیشتر تلاش‌های تلویزیونی و تجاری‌اش، و پول کافی برای زندگی خوب با درآمدش دارد. او به عنوان مدرکی زنده که نشان می دهد افراد دوست داشتنی نیز می توانند در زندگی موفق شوند، نشان می دهد که برای رسیدن به اهداف خود در زندگی و اهمیت صادق بودن با خود، لازم نیست صادق باشید.

بیشتر بخوانید:رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر