ورودی شماره 2 – شکار شیطان – پیشگیری از RD


بسیاری از مردان زندگی من شکارچی هستند. شکارچیان گوزن ، در بیشتر موارد. تا آخر عمرم ، هرگز نمی توانم فریب جنگل را بفهمم که صبورانه منتظر عکس واضحی از بامبی باشم. مهم نیست چه چیزی برای خوردن بامبی لازم است. گفته می شود ، این یکی از آن کارهایی است که افراد کافی انجام می دهند که شاید من گم شده ام. اما … بله ، هیچ چیز در مورد آن برای من زیبا به نظر نمی رسد.

علاوه بر این ، من خطرات شکار را می دانم. چند سال پیش ، پدر شوهرم تصادف غیرعادی داشت و تا رسیدن کمک به WAYS HIGH یک شاخه درخت را وارونه نگه می داشت. به وسط جنگل کمک کنید … بعد از اینکه با بینی خود معامله کرد. فکر می کنم داستان را درست به خاطر دارم.

فقط بازگویی داستان در اینجا من را لرز می کند. خیلی ترسناک ترسناک اما ، عشق او به شکار ثابت است و از آن زمان به بعد شکار زیادی کرده است.

با این حال ، شکارچیان آشپز هستند – آنها می خواهند غذای خود را با دیگران تقسیم کنند. بسیاری از شکارچیان در طول این سالها بازی به ما پیشنهاد داده اند ، و هیچ چیز بیشتر از پدر مارک نیست. به طور کلی ، بازی چیزی است که مارک دوست دارد و من آن را دوست ندارم ، اما شاید به این دلیل که ما (خوب ، من اعتماد ندارم) با آن آشپزی کنیم. این دختر شیکاگو در شکار بزرگ نشده است. اما وقتی متن را برای چند کیلو گوزن زمینی ارسال کردم ، دیل با خوشحالی آن را به اشتراک گذاشت!

وقتی این دستور را در مسابقه فلفل دلخواه امسال دریافت کردم ، فوراً فکر کردم که آیا یک دستور بازی در وبلاگم دارم یا نه و فکر می کنم پاسخ منفی است. بعد از 12 سال ، فکر می کنم این اولین بار است! و من حدس می زنم که بسیاری از افراد را در زندگی من هیجان زده می کند تا این دستور غذا را امتحان کنند!

و … خوشمزه بود! گوشت چرخ کرده را می توان با (یا بوقلمون یا سبزیجات خرد کرد) جایگزین کرد ، اما به نظر من فلفل قرمز بود. با خواندن دستور غذا ، می دانستم که طعم و ادویه کم نمی شود و مطمئناً اینطور بود! لذت بردن!

عناصر

 • 1 پوند. لوبیای خشک توبه شده

 • 12 عدد فلفل خشک (هر عدد 4 عدد: عرض ، گوآجیلو ، پاسیلا)

 • 1 فنجان قهوه سیاه

 • 1/2 پوند کوریزو زیاد

 • 1 قاشق غذاخوری نمک

 • گوزن زمینی 2 پوندی

 • 1 پیاز ، خرد شده

 • 8 حبه سیر خرد شده

 • 2 قاشق غذاخوری فلفل

 • 2 قاشق غذاخوری زیره

 • گشنیز آسیاب شده 1 قاشق غذاخوری

 • 1 قاشق غذاخوری پودر فلفل دلمه ای کیپوته

 • 3 قاشق غذاخوری رب گوجه فرنگی

 • 3 قاشق غذاخوری ملاس

 • 1 قاشق غذاخوری آب گوشت گاو کم سدیم

دستورالعمل ها

 1. لوبیا را در یک کاسه بزرگ بریزید و با چند اینچ آب روی آن را بپوشانید. یک شب در دمای اتاق بگذارید تا خیس بخورد.
 2. ساقه ها را از فلفل دلمه ای جدا کرده و به صورت طولی پاره کنید تا دانه ها خارج شوند. قطعات کوچکتر را خرد کرده و در یک کاسه داغ قرار دهید. آنقدر آب جوش روی فلفل دلمه ای بریزید تا خیس بخورد و بگذارید یک ساعت استراحت کند.
 3. فلفل دلمه ای را با قاشق شکاف دار بردارید و به مخلوط کن یا غذاساز (مینی) منتقل کنید. به خمیر فشار دهید 1 فنجان مایع خیس کرده و قهوه را اضافه کنید. پوره کنید تا تقریبا یکدست شود.
 4. یک کوره هلندی یا قابلمه بزرگ و مقاوم در برابر فر دیگر را روی حرارت متوسط ​​گرم کنید. کوریزو را اضافه کنید و بپزید ، در حالی که در حال پخت است ، حدود 5 دقیقه بپزید. سوسیس را در بشقاب بردارید و کنار بگذارید.
 5. یک قابلمه را به اجاق گاز برگردانید و بازی را اضافه کنید ، روی حرارت بالا برود و نمک را اضافه کنید. بازی را بپزید ، در حالی که در حال پخت است ، حدود 6-7 دقیقه بپزید. پیاز را اضافه کرده و 5 دقیقه دیگر یا تا زمانی که نرم شود بپزید.
 6. chorizo ​​رزرو شده را به همراه سیر اضافه کنید. هم بزنید و 1 دقیقه بپزید.
 7. لوبیاهای خیس خورده و آبکش شده ، فلفل ، زیره ، گشنیز و پودر فلفل دلمه ای را یک به یک اضافه کنید و بعد از هر بار افزودن مخلوط کنید.
 8. پوره شیلی و رب گوجه فرنگی را اضافه کنید ؛ حرکت کنید تا خوب ترکیب شود ملاس و آب گوشت گاو را اضافه کنید ، مخلوط کنید تا مخلوط شوند. بجوشانید و حرارت را به حداقل برسانید. حدود 3 ساعت به آرامی بپوشانید و درب آن را روی نصف قابلمه بریزید و گهگاه هم بزنید.
 9. فلفل قرمز را داغ و رویش را با گشنیز و پنیر سرو کنید.

اطلاعات تغذیه:

بازده: 12
حجم سرو: 1 1/2 فنجان

مبلغ برای خدمات:
کالری: 314چربی کل: 8.2 گرمکلسترول: 75 میلی گرمسدیم: 615 میلی گرمکربوهیدرات ها: 29.0 گرمفیبر: 7.7 گرمقند: 6.3 گرمپروتئین: 35 گرم

آیا به دنبال فلفل دلمه بزرگتر هستید؟ اینها در گذشته پیشنهادهایی برای فسخ قاتل بوده است!

احساس خوبی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید