وحید هاشمیان پشت سر «علی دایی» ایستاد!


وحید هاشمیان با انتشار استوری در اینستاگرامش از علی دایی حمایت کرد.

به گزارش صبح تایم به نقل از افضل: این روزها که جنجال های زیادی در رسانه ملی علیه علی دایی به راه افتاده بود، وحید هاشمیان با انتشار استوری در اینستاگرام از علی دایی حمایت کرد.

حمایت قاطع وحید هاشمیان از علی دایی

واکنش علی دایی به اتهامات جدید علیه وی متفاوت بود.

انتشار پست علی دایی در اینستاگرام درباره درگذشت «اسرا پناهی» دانشجوی اردبیلی، واکنش تند برخی مسئولان منطقه و خبرگزاری های دولتی را در پی داشت. حال علی دایی با انتشار متنی در اینستاگرامش به شایعات اخیر پاسخ داد.

علی دایی پیشکسوت فوتبال ایران نوشت:

درود بر مردم شریف ایران

* با نگاهی به رسوایی های اخیر در رادیو، تلویزیون، برخی خبرگزاری ها و مجلس، لازم دیدم مطلبی را با شما عزیزان در میان بگذارم. آقای سیدکاظم موسوی نماینده اردبیل در مجلس، من یک سوال دارم که امیدوارم جواب بگیرم که در کدام ورزشگاه ساختید، رسیدم اینجا دیدم باید جواب شما را بدهم. اما در مورد امنیت ایجاد شده صحبت شد، امنیت وظیفه هر دولتی است.

* با توجه به صحبت های عموی اسراء پناهی در رادیو که علت مرگ را بیماری مادرزادی و نارسایی قلبی عنوان می کند (من قبول ندارم که این اتفاق در بیمارستان فاطمیه اردبیل رخ داده است، بنابراین خودکشی دختر نازنین کشور من شهر نادرست است و شما حقیقت را نمی گویید.

* آقای موسوی شما نماینده مردم اردبیل در مجلس هستید یا سخنگوی رسمی دولت؟ اگر مشکلات و کاستی های شهر اردبیل و مردم اردبیل را می دانستید چرا سکوت کردید و سکوت کردید؟ چرا صدای مردم شهرتان در مجلس و دولت نبودید، اگر بودید کار به اینجا ختم نمی شد.

* در پاسخ به اخبار منتسب به اینجانب در صدا و سیما و برخی خبرگزاری ها لازم است اشاره کنم که اطلاعات من در مورد زادگاهم اردبیل کامل است و اگر صحت موردی را پیدا نکنم هرگز اظهار نظر نمی کنم. از این به بعد به اجماع رسیدند. این خبر را پخش کنید، تاریخ ثابت کرده، کرده و خواهد کرد، دروغگویان، من خودم را افسانه نمی دانم و بارها گفته ام که متعلق به همین مردم هستم.