واندرپامپ حکومت می کند تام شوارتز و کیتی ملونی تصمیم گرفتند به رابطه خود پایان دهند! چه اتفاقی بین آنها افتاد؟


تام شوارتز و کیتی مالونی پس از ۱۲ سال رابطه با او تماس گرفتند تا ترک کند. ستاره های Vanderpump Rules از طریق پروفایل های رسانه های اجتماعی خود جدایی خود را اعلام کردند.

بسیاری از افراد مشهور، به ویژه خدمه قوانین Vanderpump، عشق و حمایت خود را در نظرات پست اینستاگرام ابراز کردند. تام و کیتی چند خط نوشتند و در پروفایل اینستاگرام خود عکس گذاشتند.

تام شوارتز و کیتی ملونی تصمیم به جدایی گرفتند

بازیگر VPR نوشت که هرگز انتظار نداشت چنین اظهارنظری عمومی کند. با این حال او معتقد است که باید جزئیات زندگی شخصی خود را با ما در میان بگذارد. مالونی نوشتن خود را با ابراز عشق به خانواده، دوستان و طرفدارانش آغاز کرد.

واندرپامپ بر تام شوارتز حکومت می کند و کیتی ملونی تصمیم گرفتند به رابطه خود پایان دهند

او می خواهد این خبر دلخراش را به همه بگوید. تام و او پس از ۱۲ سال سفر در زندگی مشترک، ازدواج خود را به هم می زنند. او اظهار داشت که این پایان ربطی به خشم یا تلخی ندارد. و اینکه هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد.

همه در آغوش گرفته بودند و دست همدیگر را گرفته بودند. تام شوارتز از طریق یک پست اینستاگرامی که شامل چند خط، چندین عکس و یک ویدیو است، جدایی خود را اعلام کرد. خب این منزجر کننده است.

آنها برای همیشه برای یکدیگر احترام زیادی قائل هستند و ما برای دوستی خود ارزش قائل هستیم. او در پایان خاطرنشان کرد که اگر آنها در مسیرهای جداگانه قرار می گرفتند، باز هم شادی یکدیگر را دوست داشتند و از آنها حمایت می کردند.

در بیشتر جاها، آنها شبیه به جفت کاملی به نظر می رسیدند که بسیار رمانتیک و شایان ستایش به نظر می رسید. تصویر مورد نظر برای استفاده چیست؟ آیا خط استاندارد جداشدنی وجود دارد؟ و او می خواست موضع خود را در مورد برخی از شایعات منتشر شده روشن کند.

او و کیتی از هم جدا شده اند. داستان های زیادی در مورد زندگی شخصی آنها وجود داشت و شوارتز اظهار داشت که هرگونه شایعه ای در مورد او و مالونی ناخواسته است. او گفت که هنوز آماده استفاده از کلمه D نیست زیرا بسیار دردناک است.

درد دل او واقعی است، اما او خوب خواهد شد. او تاکید کرد که با به اشتراک گذاشتن پست جدایی خود در اینستاگرام قصد برانگیختن همدردی ندارد.

او گفت که آهنگ غمگینی نخواهد ساخت. او به تصمیم کتی احترام گذاشت و آنها بحث خوب و سازنده ای در مورد آن داشتند. او ادامه داد که اگر او با وجود رنجش تصمیم بگیرد با من بماند غم انگیزتر خواهد بود.

بعد از اینکه متوجه شدند مدارک عروسی خود را پر نکرده و تحویل نداده اند، در ژوئیه ۲۰۱۹ دوباره ازدواج کردند. شوارتز در همان سالی شروع کرد که در آن تنها در قلبش شناخته شده بود.

وقتی فکر می کرد چگونه می تواند مطمئن باشد که دیگر هرگز به همسرش خیانت نمی کند، به او گفتم که نمی توانم. اول از همه، او نمی داند چگونه این اتفاق افتاده است، که بسیار مایه تاسف است. تحقیر شد.

ماه گذشته، مالونی و شوارتز به نظر می رسید که مسائل مربوط به خیانت خود را پشت سر گذاشته و به تشکیل خانواده فکر کرده اند. شوارتز اظهار داشت که علاقه مند به تشکیل خانواده است. او عاشق بچه هاست. آنها نمی توانستند این کار را انجام دهند.

پس از تلاش برای باردار شدن، شوارتز و مالونی هر دو از نظر باروری آزمایش شدند. زمانی که یک سال پیش این زوج شروع به ملاقات کردند، مالونی فاش کرد که سقط جنین داشته است.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)