واریز عیدی فرهنگ، هنر و رسانه آغاز شد / چند خبر مهم حمایتی – تئاتر آنلاین


مدیرعامل صندوق اعتباری هنر ضمن ارائه گزارشی از حمایت های ماه های اخیر از این مجموعه، از آغاز واریز عیدی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه، اعضای این صندوق و صاحبان کارت هنری خبر داد. .

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، سید مجید برحمدی، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از ابتدای تشکیل پرونده عیدی به عضویت صندوق فرهنگ، هنر و رسانه درآمد. . کارت هنری وی اعلام کرد و گفت: در آستانه نیمه شعبان، بر اساس وعده قبلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و صندوق اعتبار فنی، مرحله سوم بسته حمایتی از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه از جمله نوروزی آغاز شد. هنر کارت عضویت این صندوق واریز خواهد شد.

وی با اشاره به جزئیات ارائه تسهیلات و بسته های حمایتی به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه گفت: مرحله سوم بسته حمایتی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه از امروز به مناسبت عید نوروز و ولادت آغاز می شود. امام زمان (بیا دیگه) برای حساب مرتبط با کارت هنری بیش از ۷۰۰۰۰ عضو صندوق اعتماد هنر سپرده خواهد شد.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: مبلغ این ودیعه برای فعالان عرصه فرهنگ و هنر است. کارت هنری ۱.۵ میلیون تومان تا ۲۴ ساعت آینده به حساب لینک می شود کارت هنری سپرده می شوند.

به گفته پوراحمدی، تمامی اعضای مورد تایید صندوق اعتباری هنر دارای حساب هستند کارت هنری واجد شرایط این کمک ها و نوروز.

مدیر عامل صندوق امانی هنر همچنین یادآور شد: ۳۳۱۱ هنرمند تا ۲۰ اسفند ۱۴۰۰۰ جهت تکمیل مراحل ثبت نام در سایت صندوق اعتباری هنر و کارت هنری اقدام کرده اند، هدیه شب یلدا یک میلیون تومان کارت هنری سپرده خواهد شد.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: با تلاش محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ارائه تسهیلات و بسته های حمایتی به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه موافقت شد و به گفته وی. وی خاطرنشان کرد: توافق قبلی در فاز اول شب یلدا برای ارائه این تسهیلات حمایتی از جمله تسهیلات رایگان و ضروری در قالب طرح های سوغات، باد و غنچه آغاز شده بود. کارت هنری هنرمندان سپرده شده

برحمدی همچنین با بیان اینکه پرداخت بسته های حمایتی در سه مرحله در اردیبهشت ماه و در ماه مبارک رمضان تا سقف انجام می شود، گفت: کارت هنری صلاحیت واریز خواهد شد.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خدمات حمایتی جامع صندوق امانات فنی در قالب یارانه تامین اجتماعی، یارانه بیمه تکمیلی، پرداخت ماهانه طرح های افتخاری و مستمری، پرداخت های پایه درمان و معیشت، بسته حمایتی معیشتی و مزایا- وی با بیان اینکه تسهیلات رایگان با کارمزد ۲ درصد به هنرمندان عزیز کشوری ۱۴۰۰ بیش از ۶ هزار میلیارد ریال است، گفت: سیاست راهبردی صندوق مبتنی بر حمایت و توانمندسازی فرهنگ، هنر و رسانه است. از کشور Rize انجام شده است و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.