هود را باز کنید [Even if Your Body is a Fickle Mistress]


در حدود تابستان 2020 ، چاق می شود & amp؛  باز کردن کاپوت با مکانیک من ...

در حدود تابستان 2020 ، چاق شدن و باز کردن کاپوت با مکانیک من …

اجازه دهید داستانی را در مورد بدن ما به عنوان وسیله نقلیه موازی کنم.

در زندگی ، من همیشه به هیچ چیز در مورد عملکرد داخلی وسایل نقلیه علاقه مند نبوده ام.

نمی ترسم اعتراف کنم که بودم نه آشنا با (بخوانید: ناتوان) در مورد موتور ، قطعات ، عملکرد داخلی و قابلیت های آن و غیره

من واقعاً فقط می دانستم چند مورد را در کجا قرار دهم. کجا گاز بگذاریم ، کجا روغن بگذاریم ، کجا مایع شستشوی شیشه جلو را قرار دهیم.

سپس ، در مارس 2020 ، برای خودم یک ون 85 قدیمی وفادار خریدم. من وانت خود را دوست دارم و تصمیم گرفتم که زمان خوبی است (بخوانید: اگر الان نه ، کی؟!) مثل همیشه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار وسایل نقلیه و اصطلاحات اصطلاحاتی – زیرا ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که من باید بیشتر از یک خرس معمولی بدانم. (بخوانید: سفر کنید و مکانیک های مورد اعتماد محلی مورد اعتماد من مکزیکی را احاطه نکنید.)

اما من همچنین می دانستم که نمی توانم مکانیک شوم.

به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، من وقت نداشتم برای خواندن کتاب “ون برای تقلید” یا حتی برنامه آنلاین در “مبانی خودرو” سرمایه گذاری کنم.

بنابراین من این کار را به ساده ترین روش انجام دادم.

کاپوت را باز کردم. باهاش ​​نشستم خیره شدم. من عدم آگاهی و ناراحتی خود را تشخیص دادم. من خود را مکانیکی دیدم که مایل بود نه تنها برای من در چنین حیوانی قدیمی تعمیر کند ، بلکه در طول راه به من آموزش دهد. گاهی اوقات کلماتی که از دهانش بیرون می آید در مغز من ترجمه نمی شود ، بنابراین از او می خواهم که آن را برای من ساده کند تا بدانم باید چه کار کنم. چیزهای زیادی برای دانستن و یادگیری وجود دارد.

کاپوت را بارها و بارها باز می کنم. این یک مورد یکبار نبود این یک فرایند است. [3 Reasons Why You’re Not Eating the Way You Want to – and How to Change That!] وقتی چیزهایی را به خاطر نمی آورم ، از دست خودم عصبانی نمی شوم – این اطلاعات زیادی است و باید با ذهن خود صبور باشم زیرا یاد می گیرد که بسیاری از زبان های تازه کشف شده را حفظ کند.

pexels-photo-262488.jpeg

متوجه شدم که قبل از اینکه ون خود را داشته باشم ، به سادگی خود را از یافتن آنچه زیر کاپوت است ، “مسدود” کردم. من می توانم آن را به هر طریقی که می خواهم نقاشی کنم – “من یک دختر هستم” “من فقط علاقه ای ندارم” یا “من در مغزم جایی برای این چیزها ندارم” – اما حقیقت واقعی این بود که من نمی خواست یاد بگیرد من خودم را از مسئولیت در مورد آن بیاموزید ناگهان ، آن را تغییر دادم.

[Read: 5 Easy Ways to Keep Your (Life) Plate Clean & Stop Stress Eating]

و اینجا استعاره است. گاهی اوقات این اتفاق در بدن ما نیز رخ می دهد. ما می توانیم ده ها سال از یادگیری چیزهایی در بدن خودمان ، غذاهایی که برای ما کار نمی کند یا گوش دادن به پیام های بدن مان “جلوگیری” کنیم. سپس ، اتفاقی می افتد که ما را مجبور به نگاه می کند. حتی وقتی نمی خواهیم یا احساس می کنیم زمان نداریم یا مجبور هستیم ، به “من مجبورم” – اگرچه ناراحت کننده است

وسایل نقلیه (به ویژه وانت های پرنعمت!) مالک بی ثباتی هستند.

مانند بدن ما ، این یک معما با قسمتهای متحرک زیاد است. اما مهم نیست که بدن شما چقدر “ناخوشایند” است ، با شما ارتباط برقرار می کند!

اما من نه تلاش کردن من مکانیک باشم و تأکید کنم که به اندازه کافی نمی دانم. من یاد می گیرم و اجازه می دهم تسلط آن مکانیک های اطراف من به آرامی توسط اسمز به من برسد. چندین بار آن هود را باز کنید. این آسان نیست و راحت نیست. (و درست مانند تغذیه ، هرچه بیشتر بدانم ، بیشتر بدانم ، نمی دانم.)

اما من این کار را یک به یک انجام می دهم.

مانند همه چیز درست است ، متغیرهایی وجود دارد – به عنوان مثال ، شما ممکن است این پست را بخوانید و فکر کنید “نه تنها من کاپوت را باز کرده ام ، بلکه وسواس زیادی برای یادگیری تغذیه دارم!” ما همچنین می توانیم همه چیزهای خوب را هدایت کنیم. در صورتی که تمام وقت خود را روی دانش تغذیه سرمایه گذاری می کنید ، در این مدت که قبلاً آن را در تمام طول مدت خود داشته اید ، چه چیزی بخوانید.

سفارش چت با raina

103-DSC_1897.jpg

تغذیه را بررسی کنید ، چه کاری می تواند برای شما انجام دهد و حرکت در اطراف غذاهای محلی در حال حاضر در دنیای ما ضروری است. آشکار کردن عوامل ایجاد کننده هوس ، ترک رژیم غذایی و خوردن غذاهای تمیزتر برای احساس بهتر و سیری شما بسیار قدرتمند است. اما برای رفتن به مدرسه و متخصص تغذیه شدن نیازی نیست زندگی خود را تغییر دهید تا بدانید به چه چیزی نیاز دارید. فقط می توانید کاوش کنید ، زیر فرش را نگاه کنید ، فقط نگاهی بیندازید ، کمی بخوانید ، روی آن فکر کنید ، با آن بنشینید. بدون فشار ، فقط نگاه کنید. فقط زیر کاپوت بروید و نفس بکشید ، با تمام قسمت های بدن خود که به آنها توجه نکرده اید یا به آنها توجه نکرده اید بنشینید ، آنچه را که نمی دانید و آنچه را که می توانید کشف و یاد بگیرید ، ببینید. و اگر “ماشین” شما خراب شد و مجبور شدید زیر کاپوت خود را نگاه کنید ، بدانید که پشتیبانی در اطراف شما وجود دارد تا شما را به جایی که باید برسانید برساند. من می توانم از سفر بهزیستی شما حمایت کنم. بنابراین ، جلو بروید ، کاپوت را باز کنید.

همینطور یک سه صبور باش مکانیک ، من اینجا هستم تا از تو حمایت کنم

xo ،

signature.jpg وب سایت

دیدگاهتان را بنویسید