همه آنچه باید در مورد ثروت خالص خواننده مشهور آمریکایی کلی کلارکسون در سال ۲۰۲۲ بدانید، نام واقعی، سن، حقوق


در ۲۴ آوریل ۱۹۸۲، کلی در فورت ورث، تگزاس، از پدر و مادر الن آن و استیون سی. لارسون متولد شد. او دختر الن آن لارسون و استفن سی لارسون است. مادرش به عنوان معلم زبان انگلیسی کلاس اول و پدرش به عنوان مهندس کار می کرد.

حقایق کمتر شناخته شده در مورد خواننده مشهور آمریکایی کلی کلارکسون

بزرگترین خواهر و برادر او ساسون و کوچکترین آنها لیلی است. او همچنین دو برادر ناتنی از ازدواج دوم پدرش و دو برادر ناتنی کوچکتر دارد. او در یک خانواده با خواهر و برادرش بزرگ نشد زیرا برادرش نزد پدرش نقل مکان کرد و خاله خواهرش را بزرگ کرد. بعد از اینکه به سن بلوغ رسیدند به هم نزدیک شدند.

همه آنچه باید در مورد شبکه خواننده مشهور آمریکایی کلی کلارکسون بدانید

حرفه او چگونه بود؟

در سال ۲۰۰۰، پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، کلارکسون ضبط یک حلقه دمو را هدف شماره یک خود قرار داد. او کارهای مختلفی را برای جمع آوری پول برای جلسات ضبط انجام داد و در نتیجه باعث جلب توجه شرکت های موسیقی شد. او با وجود اینکه چند پیشنهاد شغلی دریافت کرده بود، چند پیشنهاد شغلی را رد کرد. او فکر می کرد که به دلیل اعمالش کلیشه ای و تجاری می شود.

سال بعد، او به لس آنجلس نقل مکان کرد و معتقد بود که امکانات بیشتری خواهد داشت. او درست می گفت. با وجود اینکه او با موفقیت یک قرقره نمایشی ۵ آهنگی را ضبط کرد، هر شرکت ضبطی که به او نزدیک شد رد شد. پس از مشکلات مالی، او مجبور شد به زادگاهش بازگردد. در این دوران چالش برانگیز، او به عنوان میزبان یک سالن سینما و به عنوان یک سرویس دهنده کوکتل برای تکمیل درآمد خود کار کرد.

سن و وزن:

کلی ۳۹ سال سن دارد و حدود ۷۹ کیلوگرم وزن دارد. قد او ۱.۶ متر است که باعث می شود در فیلم ها زیبا به نظر برسد و در زمان امروز محبوب شود.

زندگی حرفه ای:

پس از فارغ التحصیلی در سال ۲۰۰۰، او با پولی که با انجام کارهای عجیب و غریب پس انداز کرده بود، یک خودروی نمایشی خرید.

دارایی خالص، درآمد و حقوق کلی کلارکسون

تا مارس ۲۰۲۲، او ۵۰ میلیون دلار دارایی خالص خواهد داشت که از فروش آلبوم‌ها و سود کنسرت‌های او و حمایت‌ها در نمایش‌های سینمایی و تلویزیونی به دست می‌آید. کلی کلارکسون خواننده، ترانه سرا و شخصیت تلویزیونی موفق آمریکایی است که دارایی خالص ۴۵ میلیون دلاری دارد.

او بیشتر برای حرفه موسیقی خود شناخته شده است، که به دلیل اجرای او در برنامه تلویزیونی واقعیت امریکن آیدل آغاز شد. دارایی خالص عظیم کلارکسون به دلیل تصمیمات مالی عاقلانه متوالی افزایش یافته است که موفقیت او در صنعت سرگرمی تکمیل شده است. او که یک نویسنده موفق است، بیشتر به خاطر کارش در داستان های نوجوانان (کتاب های کودکان) شناخته می شود.

نتیجه

سومین آلبوم استودیویی کلی کلارکسون لحن غم انگیزی به خود گرفت که باعث ایجاد نگرانی در میان مدیران RCA شد. آن‌ها آرزو داشتند که کلی صدای اصلی‌تر را دنبال کند، و زمانی که کلارکسون از هرگونه دخالت حرفه‌ای در تولید استودیو امتناع کرد، نارضایتی خود را ابراز کردند.

او اصرار داشت که کارها را به روش خودش انجام دهد به این معنی که RCA سی دی او را به همان میزانی که قبلا انجام داده بود تبلیغ نمی کرد. یک سال بعد از اولین آن، در سال ۲۰۰۷، این آلبوم با نام دسامبر من منتشر شد. علیرغم استقبال مثبت منتقدان و گواهی پلاتین، این آلبوم تنها ۲.۵ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت که با پیروزی قبلی کلی با “Breakaway” در ایالات متحده فاصله زیادی دارد.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر