«همسر اول امین حیایی» در قبال خبر تغییر جنسیتش سکوتش را می شکند!


مونا پانک پور همسر سابق امین حیایی سکوت خود را نسبت به شایعه تغییر جنسیت وی در فضای مجازی شکست.

به گزارش صبحگاهی که به نقل از اجلاس سران مونا پانکی پور همسر سابق امین حیایی که پس از انتشار تصاویر تولد پرش دارا به دلیل نوع و مدل موهایش خبر تغییر جنسیت او در همه جا پیچید. ، به این شایعات

مجموعه موهای عجیب و شگفت انگیز "دارا حیای" و مادرش / عکس

مونا بانکی پور می گوید:

من دوست دارم موهایم را کوتاه کنم، لباس های بدنسازی ام را در آرامش بپوشم و فکر نمی کنم این به کسی ربطی داشته باشد. اگر توضیحی بدهید می بینید که واقعاً تفاهم وجود ندارد. میخواستم واضح بگی تا راحت قضاوت نکنی و همچنین بهتره سکوتمو نشکنم چون اگه سکوتم تموم بشه حرفای زیادی برای گفتن دارم!

مطلب بعدی: مونا پانکیپور در واکنش به شایعه تغییر جنسیتش نوشت: عجب ملت عجیبی هستیم.

البته منظورم این نیست که همه آنها افراد خاصی هستند. برای کسانی که نفهمیده اند و عمرشان تا کوچه بوده است، هیچ کجای دنیا مثل خودم را ندیده ام، دوستان من نه تراجنسیتی هستم و نه تغییر جنسیت داده ام، توضیح می دهم.

با احترامی که برای همه ترنسجندرها قائلم، این من نیستم و اگر بودم اینقدر نمی ترسیدم و اعلام نمی کردم.

دوست دارم موهایم را کوتاه کنم و در آرامش لباس ورزشی بپوشم. فکر نمی کنم به کسی مربوط باشد. اگر توضیحی بدهید می بینید که واقعاً تفاهم وجود ندارد. می خواستم واضح بگویم تا راحت قضاوت نکنی. در ضمن بهتره سکوت منو بشکنی چون اگه بشکنم حرفای زیادی برای گفتن دارم!

بیوگرافی مونا بانکی پور

مونا پانکی پور در خانواده ای هنرمند به دنیا آمد. مادرش فرزانه داوری متولد ۱۳۳۸ بازیگر قبل از انقلاب است که او نیز چند سالی در آمریکا بوده است. داوری در سال ۱۳۹۴ در سریال شبکه جم کار کرد.

ازدواج مونا بانکپور با امین های

مونا پنک پور در سال ۱۳۷۴ با امین حی ۲۵ ساله که هنوز در ابتدای راه بازیگری اش بود ازدواج کرد اما این زندگی یک سال پس از تولد پسرشان دارا به طلاق ختم شد.

جنجال بر سر ولایت دارا حی

دارا در ابتدای جدایی با امین حیای مشکل داشت اما پس از مدتی همسرش امین حیایی موافقت کرد که دارا با مادرش بزرگ شود. سریال Shop and Bader در سال ۲۰۰۱. او سپس در سال ۱۹۸۲ در فیلم House in the Sands ظاهر شد، اما مدتی به همراه پسرش به خارج از کشور مهاجرت کرد.