هدر بولگر: جنون ورزشی می تواند حواس پرتی خوبی از کارهای روزمره در دفتر باشد | کسب و کارجنون مارس این هفته آغاز می‌شود و بسیاری از محل‌های کار در سراسر کشور به زودی حملاتی از شادی و ناله را تجربه خواهند کرد، زیرا کارمندان به امید انتخاب برنده نهایی و تضمین حق لاف زدن با همکاران خود، تعظیم خود را تکمیل می‌کنند.

تلفن های همراه و رایانه ها بررسی “مخفیانه” نمرات، کیت های بازی و حتی پخش آنلاین بازی ها را برای کارمندان آسان می کنند. جنون مارس مسلماً بر بهره وری اداری تأثیر می گذارد، اما اگر به درستی مدیریت شود، فرصتی عالی برای ایجاد یک مراسم سالانه است که روحیه اداری و تعامل کارکنان را ایجاد می کند.

در حالی که وسواس نسبت به بسکتبال کالج ممکن است به عنوان یک حواس پرتی ناخواسته در محل کار به نظر برسد، تقریباً از هر چهار شرکت، یک شرکت کارکنان خود را تشویق می کند تا مسابقات سالانه NCAA را جشن بگیرند. ۵۳ درصد از کارکنان رویدادهای ورزشی مانند جنون مارس را با همکاران خود جشن می گیرند، ۳۹ درصد می گویند که از ترکیب سالم کار و بازی حمایت می کند، ۲۷ درصد معتقدند که باعث ارتقای کار تیمی می شود و ۲۵ درصد معتقدند که باعث حواس پرتی خوبی از کار روزانه می شود.

برای ما در هیئت نیروی کار برکشایر (BWB)، مرکز شغلی MassHire، و بسیاری از شرکای تیم ما، زمانی که برای فعالیت ساختار یافته نیروی کار در ماه های مارس و آوریل آماده می شویم، مانند جنون مارس است. ما امیدواریم که این ابتکارات به نفع شرکت‌ها، جویندگان کار و تغییرات شغلی ما باشد و انتظارات شما را برای موفقیت نیروی کار برآورده کند.

زمانی که برنامه های نیروی کار بی شمار خود را در نظر می گیریم، به ابتکاراتی که از طریق تلاش های یک تیم قوی که شامل کارمندان، شرکای شرکتی، هیئت مدیره، فروشندگان، کمیته ها و شرکای اجتماعی ما می شود، افتخار می کنیم. در اینجا چند نمونه وجود دارد که این باور را تأیید می کند که می توانیم به عنوان یک تیم قدرتمند برنده شویم.

کارگاه های هفتگی برای جویندگان کار

مرکز شغلی MassHire نقش مهمی در کمک به کسانی که بیمه بیکاری دارند و/یا به دنبال کار هستند، برای یافتن شغل و فرصت هایی برای بهبود مهارت ها ایفا می کند. کارکنان مرکز شغلی به ارتباط افراد با فرصت‌های آموزشی و تحصیلی کمک می‌کنند، مدیریت پرونده را برای اطمینان از موفقیت آن‌ها فراهم می‌کنند، و کسانی که برنامه‌ها را تکمیل می‌کنند به مشاغل مورد تقاضا در مشاغل محلی متصل می‌کنند. خدمات حیاتی جویندگان کار شامل خدمات مجازی، اطلاعات، ابزارها و پشتیبانی یک به یک است. ده ها کارگاه مجازی برای کمک به ایجاد مهارت، نوشتن رزومه، انجام مصاحبه و انواع نمایشگاه های شغلی و شغلی وجود دارد. MassHire فرصت‌های آموزشی منعطف و یک به یک را برای ساکنان بیکار ترویج می‌کند و فرصت‌های تطابق شغلی را نیز فراهم می‌کند.

منابع استخدام مجدد برای کمک به افراد بیکار طولانی مدت که ممکن است با موانعی برای اشتغال مواجه شوند، خدمات تخصصی برای جانبازان ما و کمک به افراد بالای ۱۶ سال برای یافتن شغل وجود دارد. برای ده ها کارگاه مجازی رایگان، مشاوره و خدمات برای جویندگان کار، از MassHireBerkshireCC.com دیدن کنید یا با شماره ۴۱۳-۴۹۹-۲۲۲۰ تماس بگیرید.

نمایشگاه کار

مرکز شغلی MassHire میزبان نمایشگاه شغلی بهاره خود از ساعت ۱۰ صبح تا ۱ بعد از ظهر در ۳۰ مارس است. این رویداد به صورت پیش فرض خواهد بود. ده ها استخدام شخصی هر ماه در مرکز شغلی، خیابان شمالی ۱۶۰، طبقه سوم در پیتسفیلد انجام می شود.

فرصت های آموزشی

MassHire با ارائه دهندگان آموزش و پرورش ما همکاری می کند و برنامه های آموزشی فوری و کوتاه مدت مراقبت های بهداشتی و در سطح تولید را به ساکنان و همچنین فرصت های آموزشی در حین کار ارائه می دهد. همچنین ده ها فرصت کارآموزی مجازی، ترکیبی و حضوری توسط کالج اجتماعی Berkshire، McCann Tech و بسیاری دیگر ارائه شده است که به ایجاد و افزایش مهارت ها کمک می کند. در بهار امسال، دوره های تولیدی برای افراد بیکار و بیکار در جوشکار و ساخت سطح ابتدایی وجود دارد و برنامه های ToolingU (مجازی) در دسترس هستند. MassHire آموزش CDL را نیز ارائه می دهد. همچنین فرصت های آموزشی مراقبت های بهداشتی برای دستیاران پرستاری و امدادگران وجود دارد. تمامی تمرینات برای شرکت کنندگان رایگان است. برای اطلاعات بیشتر با [email protected] یا ۴۱۳.۴۴۲.۷۱۷۷×۱۱۸ تماس بگیرید.

کمپین Jobs4Youth

کارفرمایان – ما به کمک شما نیاز داریم! لطفا از جوانان ما حمایت کنید، اقتصاد ما را رشد دهید و نیروی کار را در منطقه تقویت کنید! یک مرد جوان را فقط با ۲۵۰۰ دلار حمایت مالی کنید تا یک تجربه کار تابستانی ۶ هفته ای را برای مرد جوان فراهم کنید که تأثیر زیادی بر فعالیت های شغلی آینده، آرزوهای شخصی و خودکفایی مادام العمر او خواهد داشت. به عنوان یک حامی شرکتی برای کمک به گسترش و تداوم برنامه های جوانان عمل کنید. با ارائه تجربه کاری یارانه ای به جوانان کم درآمد، به عنوان یک کارفرمای میزبان درگیر شوید. یا مستقیماً یک جوان بین ۱۴ تا ۲۱ سال را برای کمک به شکل دادن به آینده جوانان و کمک به منطقه برای واجد شرایط بودن برای منابع اضافی استخدام کنید. با [email protected] تماس بگیرید. جوانان علاقه مند باید با مشاور راهنمایی مدرسه خود تماس بگیرند تا ببینند آیا واجد شرایط هستید یا خیر.

داده های اشتغال

در دسامبر ۲۰۲۱، نرخ بیکاری شهرستان برکشایر ۴.۴ درصد بود که ۳.۷ درصد کمتر از سال قبل است و ۳۹۸ نفر بیشتر از دسامبر ۲۰۲۰ شاغل بودند. . ۲۹۸۶ شغل در Berkshires موجود است که در JobQuest فهرست شده‌اند، از موقعیت‌های ابتدایی گرفته تا فرصت‌های شغلی سطح بالا.

تالار مشاهیر

MassHire چالش هایی را که کارفرمایان به دلیل تغییر و شرایط اقتصادی نامطمئن با آن روبرو هستند درک می کند و برای کمک به شرکت ها در موارد زیر در دسترس است:

  • میزبانی نمایشگاه های کار/ مشاغل مجازی
  • پست مشاغل و جستجوی رزومه در بانک کار آنلاین رایگان
  • نوشتن آگهی های کار موثر
  • جذب و بررسی اولیه نامزدهای شغلی از جمله جانبازان
  • تعیین حقوق رقابتی برای موقعیت ها
  • برای آموزش کارکنان، از جمله آموزش در حین کار و برنامه های کارآموز، با منابع محلی ارتباط برقرار کنید
  • مشوق های اشتغال و اعتبار مالیاتی
  • دسترسی به بودجه آموزش نیروی کار و سایر برنامه‌های آموزشی تخصصی برای ارتقای مهارت‌های بیکار/بیکار و در حین کار

خدمات ما برای شرکت ها هیچ هزینه ای ندارد. جذب، آموزش و حفظ کارگران شما تخصص ماست. همچنین در صورتی که سازمان شما در حال بررسی کوچک کردن یا بسته شدن است، می‌توان کمک کرد.

راهپیمایی ادامه دارد

جشن بگیرید، آموزش دهید و در نوک انگشتان خود ارتباط برقرار کنید. BWB منبع تجاری “چهار نهایی” شما برای اطلاعات بازار کار، دوره های کارآموزی، برنامه های آمادگی دانشگاهی و شغلی و تماس برای فرصت های شغلی است. هیچ جنون وجود ندارد … فقط BWB و تلاش های مشارکتی که به ایجاد تیم برنده شما کمک می کند. اکنون بیش از هر زمان دیگری، MassHire Berkshire Workforce System و شرکای ما می توانند پشتیبانی مهمی از جویندگان کار و مشاغل در منطقه ارائه دهند. MassHire اینجاست تا به ارتباط شرکت ها با کارگران و جویندگان کار با فرصت ها کمک کند. بریم سر کار!