نیمی از ۵۰۰ میلیون آزمایش رایگان کووید-۱۹ بایدن ادعایی ندارد


از آنجایی که موارد Omicron روز به روز در حال کاهش است، مردم سرعت تست های COVID-19 را کاهش داده اند. و به همین دلیل، ۵۰۰ میلیون آزمایش کووید-۱۹ ارائه شده توسط دولت بایدن به مردم بلااستفاده ماند.

نیمی از ۵۰۰ میلیون آزمایش رایگان کووید-۱۹ بایدن ادعایی ندارد

در اواسط ژانویه، زمانی که موج omicron در اوج خود بود، روزانه حدود ۲.۵ میلیون آزمایش در ایالات متحده پردازش شد. اکنون، وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده تأیید کرده است که حدود ۶۷۰۰۰۰ آزمایش هنوز در هر روز انجام می شود.

  نیمی از 500 میلیون آزمایش رایگان کووید-19 بایدن ادعایی ندارد

در این بیماری همه گیر، شهروندان به طور وحشیانه همه چیز از ضدعفونی کننده دست گرفته تا واکسن را همراه با آزمایش سفارش می دهند. داده‌های رسمی COVIDtests.gov بیان می‌کند که آنها بیش از ۴۵ میلیون سفارش را در اولین روز اهدای آزمایش کاخ سفید دریافت کردند. حتی پس از این موج، روزانه حداقل ۱۰۰۰۰۰ سفارش برای بسته های چهار تست سریع رایگان در هر خانواده ارسال می شود که توسط خدمات پستی ایالات متحده ارائه می شود.

کاخ سفید می‌گوید که این برنامه همچنان یک گام عمیق‌تر و در عین حال انعطاف‌پذیر است که به هنگام افزایش تقاضا کمک می‌کند و در حالت آماده‌باش باقی می‌ماند، حتی اگر موارد کاهش یابد. دکتر. تام اینگلزبی، مشاور آزمایش در تیم پاسخگویی به کووید-۱۹، گفت که آنها می‌دانند که بازار بی‌ثبات است و افزایش‌ها با تغییرات ثابت بالا و پایین خواهند رفت. اما آنها قصد دارند این بازار را حفظ کنند.

و از ۵۰۰ میلیون مورد انتظار رایگان کوین مونوز، دستیار سخنگوی کاخ سفید، می‌گوید که آمریکایی‌ها ۶۸ میلیون بسته آزمایشی را سفارش داده‌اند که حدود ۴۶ درصد از موجودی آزمایش‌ها را همچنان در دسترس است.

ایالات متحده اخیراً شاهد کاهش نرخ موارد قبل از Omicron بوده است و موارد ابتلا بیش از ۹۰ درصد از زمان اوج همه گیری کاهش یافته است، اما کارشناسان توصیه کردند از این فرصت برای آماده کردن کشور برای افزایش رشد آینده استفاده کنند.

آزمون‌های رایگان توسط اداره از طریق کتابخانه‌ها، کلینیک‌ها و سایر سایت‌های اجتماعی در دسترس است. اخیراً کاخ سفید ایده هایی را از صنعت در مورد نگهداری و گسترش آزمایش های داخلی برای یک سال تمام درخواست کرده است. ون گفت که مردم هنوز در مورد زمان و تعداد دفعات آزمایش نامشخص هستند. در این مورد نیاز به راهنمایی دارند.

همانطور که نوع omicron درست قبل از کریسمس قدرت پیدا کرد، محور جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا تحت فشار قرار گرفت. آزمایشات پرهزینه و سخت بود. این انتقادها برای کمک خیلی دیر مطرح شد، اما ممکن است به کاخ سفید کمک کرده باشد.

مقامات کاخ سفید در اواسط دسامبر شروع به بحث در مورد ارائه آزمایشات رایگان کردند. اما دولت نگران بود که مداخله آنها می تواند کمبود را بدتر کند.

منینگ گفت، یک چیز مهم برای آنها این بود که آنها باید کارها را به گونه ای انجام می دادند که کمبودی در خرده فروشی برای عموم ایجاد نمی کرد.

خدمات پستی ایالات متحده قبلاً دارای پایگاه داده ای از هر آدرس در کشور و ابزارهای تحویل سفارشات بود.

دولت سهمی از تحویل به مردم در مناطق کم درآمد را هدف قرار داد تا اطمینان حاصل کند که این برنامه در نهایت به فن آوری نمی رسد. برای رساندن این خبر، کاخ سفید با این سازمان ها همکاری کرد.

اعضای انجمن ملی کارکنان بهداشت جامعه به مردم کمک می کنند تا در سیستم مراقبت های بهداشتی حرکت کنند. این گروه با استفاده از وب سایت خود بیش از ۶۳۰۰۰۰ نفر را به COVIDtests.gov مرتبط کرد.

به گفته مقامات، حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد آزمایش‌ها به افراد مناطق دور افتاده انجام شده است.

اکنون که تقاضا کاهش یافته است، مشخص نیست که چه اتفاقی برای برنامه اهدایی کاخ سفید خواهد افتاد. یک امکان، اجازه دادن به سفارشات تکراری است. اگرچه این برنامه هنوز در مراحل ابتدایی خود است، لیندسی داوسون، تحلیلگر بنیاد خانواده کایزر، معتقد است که میراث آن ممکن است در معرفی افراد بیشتری به آزمون باشد.

ساویتا شرف، یک شهروند، گفت که در تلاش است تا از تست های رایگانی که در ماه فوریه دریافت کرده است، حفظ کند. در فروشگاه ها، آزمایش ها بیش از ۲۵ دلار هزینه دارند. او همچنین افزود که اکنون می تواند فوراً خود را آزمایش کند و اگر میزان واکسیناسیون بالایی داشته باشند مفیدتر خواهد بود.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر