نیلوفر امینی فر: دو گوینده کشف حجاب الگوی مدیران صدا و سیما بودند!


نیلوفر امینی فر، مجری سابق SDA می گوید مجریان مهسا ملک مرزبان و شیرین صمدی که پس از کناره گیری از SDA شروع به پوشیدن روسری کردند، مجریان نمونه و محبوب مدیران SDA بوده اند.

به گزارش صبح امروز که به نقل از روزیاتو، امینی فر در استوری های متعدد اینستاگرامی مدعی شد برخی از صدا و سیما با انواع و اقسام خودباوری راه را برای مدیران این سازمان هموار می کنند که از شرین صمدی به عنوان یکی از این افراد نام برده می شود. پخش کنندگان

ادعای پدر امینی

او گفت: زمانی که مجری برنامه «خانواده سیما» در شبکه یک سیما بود، پس از اضافه شدن شیرین صمدی به تیم مجری این برنامه، امینی فر به تدریج از این برنامه کنار گذاشته شد.

نیلوفر امینی فر با دو مجری کشف حجاب مشکل دارد.

امینی فر در ادامه مدعی شد که وقتی مدیر گروه خانواده شبکه یک در مورد علت این مشکل پرسیده است، مدیر به وی گفته است که الصمدی اخلاق همکاری خوب و سازگاری دارد اما دلیل اصلی آن تبریک خود الصمدی به این مدیر است. و معاونش از شهرش انواع سوغات می آورد و برای ابن الوکیل کنجد می خرید.

نیلوفر امینی فر با دو مجری کشف حجاب مشکل دارد.

امینی ور همچنین گفت: یک بار یکی از مدیران صداوسیما به او گفت که برای پیشبرد کارش باید مهسا ملک مرزبان را الگوی حجاب خود قرار دهد و به همین ترتیب حتی خارج از سازمان نیز به طور کامل بر حجاب خود نظارت داشته باشد. قبول نکرد و زیر بار نرفت.

نیلوفر امینی فر با دو مجری کشف حجاب مشکل دارد.

در سال‌های اخیر تعدادی از معارفه‌های زن پس از استعفا از سید وسیما، پوششی متفاوت از دوران فعالیت در این سازمان به خود گرفته‌اند و این تفاوت گاه تا جایی پیش می‌رفت که از محجبه، شیرین صمدی و مهسا مالک مرزبان نیز خبر می‌داد. ، در میان چیز های دیگر. اینها ارائه دهندگان هستند.

نیلوفر امینی فر با دو مجری کشف حجاب مشکل دارد.

کشف حجاب شرین الصمدی

شیرین صمدی مجری برنامه هایی چون صبح بخیر ایران، سیما جدا و عصر جدید تیرماه سال گذشته با انتشار ویدئویی در اینستاگرام از حجاب خود رونمایی کرد.

نیلوفر امینی فر با دو مجری کشف حجاب مشکل دارد.

وی پس از این رویه در مصاحبه ای درباره فعالیت خود در صدا و سیما گفت:

دو سال و نیم پیش تصمیم گرفتم هیچ برنامه ای را در رادیو و تلویزیون قبول نکنم. البته نویسندگی و کارگردانی را ادامه دادم. اما اجرای برنامه ها از حوصله من خارج بود و پیشنهادات را نپذیرفتم. ترک شغلم در ابتدا برایم خطرناک بود. اما من این ریسک را پذیرفتم چون نمی خواستم ادامه دهم.

مدت زیادی است که در پروفایل اینستاگرام خود با نظرات خود پست نمی‌گذارم و اگر کسی مرا دنبال کند متوجه می‌شود که استانداردهای من در تصاویر ممکن است کاملاً با استانداردهای رادیو و تلویزیون مطابقت نداشته باشد، بنابراین همه متوجه خواهند شد که من دیگر در تلویزیون نخواهم بود. من کار می کنم اما هنوز از من می پرسند چه زمانی به تلویزیون برمی گردی یا مسدود شده ای.

جالب است که در این مدت پیشنهاد اجرا داشتم و حتی خانمی از قسمت پرتال مجری شبکه دو مرتباً برای تکمیل اطلاعات با من تماس می گرفت. اما من هم اعلام کردم که دیگر اجرا نخواهم کرد و پیش نیستم و از لیست خط زدم!

مهاجرت به مهسا ملک مرزیپان

مهسا ملک مرزبان مترجم و مجری سابق تلویزیون نیز پس از کناره گیری از صدا و سیما به سوئد مهاجرت کرد.

نیلوفر امینی فر با دو مجری کشف حجاب مشکل دارد.

او آذرماه سال گذشته با انتشار تصویری از خود در اینستاگرام خبر مهاجرت خود را تایید کرد.

بیوگرافی نیلوفر امینی فر

نیلوفر امینی فر در سال ۱۳۶۴ در تهران متولد شد و مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی اجتماعی را از دانشگاه آزاد تهران دریافت کرد.

پس از گذراندن دانشگاه در سال ۱۳۶۲، پس از قبولی در آزمون باراندازی در منزل فرهنگ نمرخ، وارد برنامه «دخترانه» رادیو و تلویزیون شد.

از آن زمان امینی فر در بسیاری از شبکه های تلویزیونی و رادیویی خوانندگی کرد و مدتی در واحد دوبلاژ کار کرد.

نیلوفر امینی فر با دو مجری کشف حجاب مشکل دارد.

او در عرصه بازیگری نیز تجربه هایی دارد که از آن جمله می توان به سریال هزار و یک شب به کارگردانی علی بهادر اشاره کرد که در سال ۱۳۸۶ از شبکه یک پخش شد.

او به مدت یک سال برای انتشار عکس هایش در یک استودیوی عکاسی ممنوع الکار شد، اما در نهایت با کمک اداره پلیس عشایر توانست بی گناهی خود را ثابت کند و به مجری گری تلویزیون بازگشت.

امینی فر پس از کناره گیری از صدا و سیما به برنامه سازی در فضای مجازی روی آورد و به عنوان مربی انگیزشی و مربی اختلال شخصیت به تدریس پرداخت.