نکاتی درباره استفاده از مجله غذایی برای کاهش وزن موفق و تغذیه سالم – تمرینات کاهش وزن و مربیگری بوپر مربیگریارائه راهکارهای موفقیت آمیز برای ایجاد و ماندن در برنامه رژیم غذایی کاهش وزن یا حتی حفظ سبک زندگی سالم ، برای بسیاری از زنانی که در تمام زندگی خود با وزن دست و پنجه نرم کرده اند ، مقدس است. من می دانم که این کار را کردم و اکنون با هر چیز دیگری که زندگی ارائه می دهد دست و پنجه نرم می کنم. من خوردن برای سوخت و انرژی و انرژی را با بررسی زندگی و احساساتم اشتباه نمی گیرم. پرداختن به هدایای فوق العاده و چالش های پیری.

اگر شما هم مثل من هستید ، ممکن است هنوز به دنبال یک پاسخ باشید تا خود را به طرز جادویی تغییر دهید. یک قرص جادویی برای تسهیل تغییر.

خانمها ، پاسخ در مغز شماست. بدون قرص جادویی جادو این است که می توانید از روش های جدید برای انجام اقدامات جدید استفاده کنید.

یادگیری مهارت های جدید برای انجام کاری به شیوه جدید ضروری است. یادگیری کاری است که می توانید انجام دهید. تمام عمر این کار را کرده اید

خوشبختانه یادگیری مهارت های تغذیه سالم شما را در دهه 60 ، 70 و بیشتر در مکان بسیار بهتری هدایت می کند. اگر وضعیت موجود را کنترل کنید ، تحت تأثیر تصورات غذایی قرار می گیرید که توسط تبلیغات به شما حمله می کنند. یک غذای زیبا که شما را راضی می کند ، دوست شما است ، شما را راضی می کند و حتی جایگزین معشوق شما می شود! در سن خود ، اجازه ندهید که درگیر مدت زمانی شوید که تبلیغ کنندگان به دنبال آن هستند تا شما را وادار به غذای ناسالم کنند!

نکته خوبی که در مورد علم تغذیه سالم می آموزم این است که تقریباً همه کارهایی که برای کاهش وزن باید انجام دهیم ، ترکیبی از اقدامات و فعالیت هایی است که ما را به کاهش وزن موفق ، استخوان های قوی و مغز سالم هدایت می کند.

و چیزی که برای من جادو است این است که با یادگیری این مهارت ها ، از عمل یادگیری سود می بریم و توانایی یادگیری خود را گسترش می دهیم. به عبارت دیگر ، ایجاد عادت های خوب منجر به توانایی شما در ایجاد عادت های بهتر می شود.

نگه داشتن دفتر خاطرات غذایی یکی از مهارتهایی است که اگر یاد بگیرید که به آن اعتماد کنید ، اهداف سبک شما را پشتیبانی می کند. موفق ترین افرادی که وزن کم می کنند و به اهداف زندگی می رسند ، در مطالعات تحقیقاتی مشاهده شده اند و ثابت شده است که داشتن یک دفتر خاطرات غذایی شما را به موفقیت می رساند.

هدف مجله غذا.

اگر به خاطر دارید که هدف از استفاده از یک دفتر خاطرات غذایی کاهش وزن و جلوگیری از آن است ، ممکن است یاد بگیرید که چگونه به یکی از آنها تکیه کنید.

یک دفتر خاطرات یا مجله غذایی چیست؟

دو فاکتور مهم در روزنامه نگاری مواد غذایی دخیل است:

1. مکانی برای ثبت آنچه که می خواهید و چه مقدار بخورید.

2. مکانی برای پیگیری آنچه ، چه موقع ، چقدر خوردید.

رویکردهای زیادی برای نگه داشتن یک دفتر خاطرات غذایی وجود دارد ، اما هر رویکرد موفق هم شامل مکانی برای ثبت برنامه شما و هم مکانی برای ثبت مواردی است که در واقع در بدن خود قرار داده اید.

علاوه بر این ، در اینجا موارد دیگری وجود دارد که می توانید برای آگاهی از آنچه باعث می شود در مسیر حرکت کنید یا چه چیزی باعث ضربه زدن به شما می شود ، ردیابی کنید.

3. احساسات خود را قبل و بعد از غذا خوردن دنبال کنید. اغلب ما از روی ناراحتی احساسی یا کسالت غذا می خوریم. حفظ احساسات و میزان گرسنگی هنگام غذا خوردن ، فرآیندهای داخلی شما را که از مغز ناخودآگاه شما رخ می دهد باز می کند. خودآگاهی آموزش است!

4. هدف خاص خود را حفظ کنید و چرا می خواهید به آن برسید. ما برای تغییر عادات به یک انگیزه قوی نیاز داریم ، زیرا ماهیت تغییر عادت از محدوده راحتی ما به ناراحتی چیزی ناشناخته می رسد.

وقتی هدف خود را یادداشت می کنید و آن را دقیق مشخص می کنید و زمان خود را صرف فکر کردن و نوشتن در مورد دلیل رسیدن به آن می کنید ، این افکار می توانند انگیزه احساسی شما را زنده کنند تا تغییراتی را که باید در انتخاب متفاوت غذا انتخاب کنید ، ایجاد کنند.

به یاد داشته باشید که افکار شما احساسات شما را ایجاد می کند و احساسات شما انگیزه انجام یا عدم انجام کاری را به شما می دهد. و در نهایت آن اقدامات به شما نتیجه می دهد.

چرا کار می کند؟

محققان حدس می زنند که موفقیت استفاده از یک دفتر خاطرات غذایی در کاهش وزن مداوم ناشی از آگاهی و مسئولیت پذیری است. اغلب ما از میزان خوردن غذا آگاه نیستیم و نوشتن آن به ما راهی برای برآورد مقدار یا بخشها می دهد. وقتی به آن توجه می کنیم ، در قبال خود مسئول می شویم. اگر خاطرات غذایی خود را با مربی ، مربی یا شریک خود به اشتراک بگذاریم ، مسئولیت دیگری داریم. گاهی اوقات فقط عدم تمایل به نوشتن چیزی ، میل شما به خوردن یک غذای خاص را تغییر می دهد.

استفاده از تخیل برای تجسم خود در حال خوردن غذایی که برنامه ریزی کرده اید ، شانس موفقیت شما را نیز افزایش می دهد.

تغییر عادات کلید موفقیت است

وقتی مشغول تغییر عادات غذایی قدیمی هستید ، استفاده از یک مجله غذایی از پروژه مغز شما برای حمایت از شما در این فرآیند استفاده می کند. استفاده از یک دفتر خاطرات غذایی شامل قشر پیشانی شما (PFC) است، مدیرعامل ذهنی شما ، مدیر مغز و زندگی شما. PFC شما یک برنامه عالی دارد ، یک برنامه را اجرا می کند و می داند که کاری که بلافاصله انجام می دهید در آینده تأثیر طولانی مدت بر شما خواهد داشت.

اگر اغلب در پایان روز جلوی یخچال می ایستید و می پرسید: “خوردن من چه حسی دارد؟” شما از PFC خود استفاده نمی کنید بلکه از مغز لیمبیک خود استفاده می کنید ، که نمی تواند آینده را تصور کند و فقط به دنبال رضایت فوری است. این قسمت از مغز شما احتمالاً برای مدتی کارها را برطرف می کند و نورون هایی را که با هم ترکیب می شوند به خاطر می آورد. هرچه بیشتر با استفاده از PFC خود تمرین کنید ، این عادت قوی تر می شود. بدون یادگیری مهارت های جدید ، زندگی ناخودآگاه شما احتمالاً برای رسیدن به اهداف سبک و سالم خود را از بین می برد.

به یاد داشته باشید که بتوانید غذای خود را یادداشت کنید ، باید غذا را در خانه خود داشته باشید ، آماده پخت یا از قبل پخته شده. شما می توانید حدود 8 مرحله برای ساده سازی برنامه ریزی غذایی را در این پیوند بخوانید.

1. تصمیم بگیرید که چه نشریه / دفتر خاطرات با سبک زندگی و شخصیت شما کار می کند.

اگر دستمال کاغذی را در آشپزخانه نگه دارید ، ممکن است بخواهید برنامه غذایی روز بعد خود را همان جا بنویسید. می توانید یک دفترچه کوچک در کیف پول خود داشته باشید تا در ابتدا غذاهای خود را در زمان واقعی ردیابی کنید. شاید بخواهید از قسمت یادداشت ها در تلفن یا برنامه غذایی خود مانند myfittnesspal استفاده کنید. تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما کار می کند.

2. تصمیم بگیرید که چند بار بنویسید.

چه زمانی برای وعده غذایی خود برنامه ریزی می کنید؟ قبل از رفتن به تخت خواب؛ بعد از شام؟ شما می خواهید به زمانی از روز متعهد شوید که غذاهایی را که می خورید پیگیری کنید.

3. تصمیم بگیرید که چه چیزی را دنبال خواهید کرد.

اگر دوست دارید صفحات گسترده Excel ایجاد کنید و بسیاری از نقاط داده را ذخیره کنید ، می توانید تصمیم بگیرید که می خواهید چه چیزی را دنبال کنید.

در اینجا توصیه های من در مورد مواردی که باید دنبال شود آمده است:

الف. پروتکل کلی غذا خوردن شما برای کاهش وزن چه تصمیمی گرفته اید که بخورید. چقدر و چه موقع آن را می خورید آن را بنویسید. آن را راضی کننده و پایدار کنید.

ب- برنامه غذایی شما برای 24 ساعت آینده شامل صبحانه ، ناهار و شام. این همان چیزی است که PFC شما برای شما برنامه ریزی کرده است تا وزن خود را کاهش دهید و دائماً گرسنه نمانید.

ج- در واقع چقدر و چقدر غذا می خورید. ثبت هرگونه غذا یا نوشیدنی را فراموش نکنید. حتی آنچه شما غذاهای سالم (مانند چوب هویج) می دانید ثبت شده است.

موارد بیشتری را برای پیگیری و تغییر عادات غذایی احساسی خود دنبال کنید:

د) قبل و بعد از خوردن غذا چقدر گرسنه بودید؟

E. ثبت لحظات استرس زا یا احساسی که در روز شما ظاهر شده است. با این شرایط چگونه برخورد کردید؟

F. هر شگفتی که ممکن است آموخته باشید.

4- ثابت قدم باشید. هر روز غذای خود را بنویسید.

5. موفقیت خود را در برابر مجله خود مرور کنید.

اگر هر هفته با موفقیت وزن خود را کاهش می دهید ، کارهایی را که انجام می دهید ادامه دهید. به یاد داشته باشید که وزن شما به طور طبیعی تا 3 # ثانیه از روز به روز در نوسان خواهد بود و شما می خواهید حداقل 2 تا 6 هفته از روزنامه نگاری غذا جمع کنید تا تعیین کنید که آیا برنامه شما کار می کند یا خیر.

اگر بعد از 2 تا 4 هفته برنامه شما به نتایج دلخواه شما نرسید ، برنامه خود را مرور کرده و با مربی یا مربی خود تایپ کنید.

خانمها ، در هر سنی ، تغییر عادات ایجاد شده در طول سالها با تمرینات متعدد ، با آموختن مهارتهای جدید به زمان و صبر نیاز دارد. استفاده از مجله یک مهارت جدید است – از آن برای درک آنچه می خورید ، چگونه در برابر نوسانات وزن ، گرسنگی ، احساسات خود واکنش نشان می دهید. افکار شما در مورد هر موفقیت و گام نادرست به شما درک غنی از انسانیت شما و توانایی شما برای تبدیل شدن به فردی که می خواهید تبدیل شود.

به یاد داشته باشید که شما یک شیوه زندگی سالم را انتخاب می کنید تا انرژی و نشاط لازم را برای زندگی خود داشته باشید. این همان چیزی است که درباره آن صحبت می شود.

پت بوپر بکر یک مربی حرفه ای دارای وزن و وزن است. او بیش از 50 زن را آموزش می دهد که در بیشتر زندگی خود با پرخوری مبارزه کرده اند. او به آنها می آموزد که چگونه وزن کم کنند ، پرخوری احساسی را کنار بگذارند و یاد بگیرند که امروز زندگی خود را دوست داشته باشند و در مورد آینده آنها هیجان ایجاد کنند. او کاملاً مطمئن است که برای کاهش وزن هرگز دیر نیست.

به پادکست هفتگی او ، Never To Late To Lose Weight در iTunes ، Stitcher یا هر کجا که به پادکست های مورد علاقه خود گوش می دهید ، گوش دهید.دیدگاهتان را بنویسید