نویسنده مشهور جیمز پترسون و خواننده دالی پارتون در حال آماده شدن برای یک رمان جدید، به نظر می رسد طرفداران از همکاری خود شگفت زده شده اند.


دالی ربکا پارتون (زاده ۱۹ ژانویه ۱۹۴۶)، بازیگر و تاجر زن که بیشتر به خاطر کارش در موسیقی کانتری شهرت دارد. او در نشویل، تنسی به دنیا آمد و در نشویل، تنسی بزرگ شد.

دالی پارتون و جیمز پترسون شروع به کار بر روی رمان جدید خود کردند

در سال ۱۹۶۷، پس از کسب موفقیت به عنوان ترانه سرا برای دیگران. دالی پارتون اولین آلبوم خود را با نام “Hello, I’m Dolly” منتشر کرد. این منجر به ادامه موفقیت در بقیه دهه ۱۹۶۰ شد. او با سوزان لوری سولی ازدواج کرده و دو فرزند دارند.

نویسنده مشهور جیمز پترسون و خواننده دالی پارتون در حال آماده شدن برای یک رمان.

اوایل زندگی و تجربه حرفه ای

خانم پارتون چهارمین فرزند از دوازده فرزند اوی لی کارولین و رابرت لی پارتون است. پارتون سه خواهر و برادر داشت که فوت کرده بودند. نام میانی پارتون از مادربزرگ مادری اش ربکا دان ویتد که مادربزرگ مادرش نیز بود گرفته شده است.

پدر پارتون که در میان خانواده‌اش تنها با نام لی شناخته می‌شود، در کوه‌های تنسی شرقی کار می‌کرد، در ابتدا به عنوان یک کشاورز و در نهایت به عنوان مالک یک مزرعه کوچک تنباکو و منطقه اطراف آن. علاوه بر این، او در منطقه ساخت و ساز کار می کرد تا از درآمد ناچیز مزرعه حمایت کند. دالی پارتون علیرغم بی سوادی پدرش، بارها اعلام کرده بود که پدرش یکی از باهوش ترین افرادی است که او در زمینه تجارت و امرار معاش ملاقات کرده است.

برگزیدگان و برگزیدگان

دالی پارتون یک مجری زن مشهور و مورد احترام در تاریخ است. به گفته این سازمان، انجمن صنعت ضبط آمریکا ۲۵ آهنگ و آلبوم منتشر شده او را به‌عنوان Gold Records، Platinum Records یا Multi-Platinum Records تایید کرده است.

در مجموع، او ۲۶ آهنگ برای اولین بار در جدول کانتری بیلبورد داشته است که اولین آهنگ برای یک خواننده زن است. او با “۱۰ آلبوم برتر کانتری” که رکوردی برای هر خواننده ای است، و ۱۱۰ آهنگ حرفه ای در چارت در طول چهل سال گذشته موفق شده است و او را به یکی از موفق ترین هنرمندان زن کانتری تبدیل کرده است.

جیمز در طول زندگی حرفه‌ای خود افتخارات و قدردانی‌های متعددی را کسب کرده بود. پترسون پس از ترک صنعت تبلیغات در سال ۱۹۹۶ توجه خود را به طور کامل به ادبیات معطوف کرد.

نوشتن رمانی با دالی پارتون و جیمز پترسون:

این کتاب به مشکلاتی می‌پردازد که تلاش برای ساخت آن در صنعت موسیقی پیش می‌آید. این بر اساس زندگی خودش است. پارتون به CBS Sunday Morning گفت: کتاب قسمت‌های تاریک آن را به تصویر می‌کشد، و افرادی که آن را تجربه کرده‌اند، مانند من، به خوبی از این موضوع آگاه هستند، زیرا آنها آن را زندگی کرده‌اند.

نتیجه:

با افزایش ستاره شخصیت، او با مشکلات متعددی روبرو می شود. افرادی که از شما سوء استفاده می کنند، سعی می کنند آهنگ های شما را بدزدند، از شما کلاهبرداری کنند یا هر کار دیگری انجام دهند که بتوانند به پول شما دست پیدا کنند. پارتون اظهار داشت که او شاهد همه چیز بوده است.

به گفته این خواننده، پترسون ابتدا در مورد امکان همکاری با هم در سال ۲۰۱۹ به سراغ پارتون رفت و او همچنین ابراز خوش بینی کرد که آنها در نهایت نسخه سینمایی داستان را توسعه دهند. پارتون آلبوم جدیدی از آهنگ‌های اصلی را با الهام از این کتاب منتشر می‌کند که در ژوئن عرضه می‌شود

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر