نوزاد ۱۰ روزه زیر درختی در آنتالیا پیدا شد!


در ترکیه شهروندان آنتالیا کودکی رها شده را زیر درخت پیدا کردند. نوزاد رها شده پس از تغذیه توسط یک زن محلی که به تازگی زایمان کرده بود به تیم های پزشکی تحویل داده شد. زنی که به نوزادش شیر می داد گفت: «او خیلی گرسنه بود، چطور یک مادر می توانست این کار را انجام دهد؟»

صبح – شهروندان ساکن در منطقه آکسوی آنتالیا صدای گریه یک کودک را در خیابان شنیدند. آنها تعجب کردند که صدا از کجا می آید و متوجه شدند که از زیر درخت توت می آید. نوزاد که ده روزه تخمین زده می شود در سوراخی زیر درخت توت پیدا شد.

به گزارش گروه تفسیر صبح ؛ زنی به نام دلور یلماز که از اهالی محله با نوزادی ۱۳ ماهه است با شیر دادن به معده خود شیر می دهد.

اهالی محله با کمک تیم های پزشکی حاضر در محل نوزاد را به بیمارستان منتقل کردند. گفته می شود نوزاد هنوز در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان است.
نوزاد 10 روزه زیر درختی در آنتالیا پیدا شد!

خانم دلور یلماز ماجرا را اینگونه به پلیس توضیح داد: «اهالی محله او را صبح پیدا کردند و وقتی نتوانستند جلوی گریه نوزاد را بگیرند با من تماس گرفتند.

سریع متوجه شدم تصمیم گرفتم به نوزادم شیر بدهم چون احساس مادری می کردم. وقتی شکمش پر شد شروع کرد به خوابیدن.

. خیلی سخت بود، وقتی سعی کردم آن را بکشم، نگذاشت… بچه را تحویل تیم های پزشکی دادیم. حتی یک حیوان در خیابان توله خود را رها نمی کند. مادر چگونه این کار را انجام می دهد؟ من اصلا نمی توانم بفهمم.»

نوزاد 10 روزه زیر درختی در آنتالیا پیدا شد!

با گزارش این حادثه به پلیس، تحقیقات گسترده تیم های پلیس در آن منطقه آغاز شد. هنوز اطلاعات دقیقی از چگونگی و چرایی رها شدن این کودک در دست نیست.