نوزاد پرنسس بئاتریس ارتباط شیرینی با لیلیبت دارد


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای خاصی در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • نوزاد شاهزاده بئاتریس ممکن است فقط چند روز سن داشته باشد ، اما او قبلاً رابطه بسیار خاصی با پسر عموی خود لیلیبت دارد ، که ممکن است برخی از طرفداران متوجه آن نشده باشند.


  پرنسس بئاتریس و همسرش ادواردو ماپلی موزی دارای این ازدواج هستند از یک دختر بچه استقبال کرد، بسیار هیجان انگیز طرفداران. دختر بئاتریس و ادوارد نه تنها دوازدهمین نوه ملکه، ولی او همچنین یک عنوان خواهد داشت، اگرچه سلطنتی نیست اعلام رسمی تولد کاخ باکینگهام در 20 سپتامبر انجام شد ، پس از آنکه قبلاً مشخص شده بود که تاریخ دیدار بئاتریس در پاییز 2021 است. و پیام قصر پیوند بسیار خاصی با اعلام شاهزاده هری و مگان مارکل در مورد تولد کاخ خود دارد. دختری که ممکن است بعضی ها نباشند متوجه شد

  بیانیه ای که اخبار اخیر را تأیید می کند ، می گوید: “عالیجناب شاهزاده خانم بئاتریس و آقای ادواردو ماپلی موزی خوشحال هستند که ورود ایمن دختر خود را در روز شنبه 18 سپتامبر 2021 ، ساعت 23.42 ، در بیمارستان چلسی و وست مینستر لندن اعلام می کنند.

  وی افزود: “پدربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ نوزاد تازه مطلع شده اند و از این خبر خوشحال هستند. خانواده می خواهند از همه کارکنان بیمارستان برای مراقبت فوق العاده خود تشکر کنند. وضعیت عالی سلطنتی و فرزندش هر دو خوب هستند و این زوج منتظرند دختر خود را به برادر بزرگترش کریستوفر وولف معرفی کنند. “

  و اعلان معنادار به دلیل زمان انتشار آن اهمیت بیشتری پیدا می کند. همانطور که در بیانیه تأیید شد ، دختر بئاتریس دو روز قبل از اعلام متولد شد و سلطنتی او را در روز شنبه 18 سپتامبر به دنیا آورد.

  به طور مشابه ، هری و مگان تولد لیلیبت را اعلام کرد در 6 ژوئن ، دو روز پس از تولد او در روز جمعه 4 ژوئن.

  دقیقاً مشخص نیست که چرا هر دو زوج تصمیم گرفتند این تعداد روز را منتظر بمانند تا ورود دختران خود را اعلام کنند. با این حال ، اگرچه ممکن است خانواده سلطنتی به زندگی عمومی خود عادت کنند ، اما آنها فقط ترجیح می دهند از این روزهای اولیه گرانبها در خلوت لذت ببرند.

  انتظار دو روز قبل از اعلامیه ها مطمئناً به آنها این امکان را می دهد که وقت خانوادگی با کیفیت و دور از بررسی عمومی را با نوزادان خود بگذرانند.

  اعتقاد بر این است که سوسکس نزدیک پرنسس های بئاتریس و پرنسس اوژنی است و عموزاده ها اغلب در حال لذت بردن از شرکت متقابل در رویدادهای سلطنتی در طول این سالها هستند.

  و با توجه به اینکه لیلیبت فقط سه ماه از نوزاد بیتریس بزرگتر است ، طرفداران می توانند امیدوار باشند که هر دو در آینده ای نه چندان دور ملاقات کنند.

  شاهزاده بئاتریس ، شاهزاده هری و پرنسس اوژنی در لشکر رنگی در لندن

  اگرچه هنوز مشخص نیست که هری و مگان چه زمانی ممکن است با لیلیبت و برادرش آرچی به بریتانیا بازگردند ، اما جشن پادشاهی ملکه در انتظار بسیاری از پادشاهان سلطنتی است که به افتخار این مناسبت بزرگ دور هم جمع شوند.

  در همین حال ، طرفداران سلطنتی مشتاقانه منتظر شنیدن نام نوزاد شاهزاده بئاتریس هستند ، زیرا منتظر اعلامیه دیگری در روزهای آینده هستند.  دیدگاهتان را بنویسید