نفیسه روشن مواظب خودش است / عکس


نفیسه روشن عکسی را در سالن زیبایی اش به اشتراک گذاشت که از خودش مراقبت کرده است.

به گزارش صبح صبح، نفیسه روشن در این عکسی که ساعاتی پیش در اینستاگرام منتشر کرده بود، در حالی که عکسش بر روی دیوار حک شده بود، سبد گلی در دست داشت.

"نفیسه روشن" در نظر گرفتن خودش / عکس

نفیسه روشن (زاده ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. نفیسه روشن در منطقه باغ صبا تهران به دنیا آمد و مدرک کارشناسی حقوق خود را از دانشگاه آزاد اسلامی دریافت کرد.

نفیسه روشن فعالیت هنری خود را از سال دوم دبیرستان با ایفای نقش در تئاتر «به سوی خوشبختی» آغاز کرد که از آموزش و پرورش منطقه تقدیر کرد.

نفیسه روشن همزمان با ادامه تحصیل به فعالیت هنری خود ادامه داد و پس از ورود به دانشگاه در سطح دانشگاه و در طول کلاس بازیگری به طور جدی وارد عرصه عکاسی شد. آغاز فعالیت کانال نفیسه روشن را می توان ارائه در سریال «روزهای فراموش نشدنی» همایون شهنواز در تابستان ۱۳۸۲ دانست.

تحصیل در دانشگاه دلیل اصلی بیکاری او در دوران تحصیل بود، اما پس از پایان تحصیلات دانشگاهی، دامنه فعالیت خود را گسترش داد. نفیسه روشن در پاییز ۱۳۸۲ در سریال بچه های خیابان ساخته همایون اسعدیان به ایفای نقش پرداخت که این تجربه را یکی از خاطره انگیزترین کارهای خود می داند.