نظرات ماسک KN95: آیا ماسک KN95 ارزش امتحان کردن را دارد؟


آیا به دنبال بررسی ماسک KN95 واقعی هستید، ممکن است مفید باشد.

ماسک KN95 از Buy-Tech برای بسیاری از مشتریان خود یک موهبت است زیرا تمام اوراق بهادار مورد نیاز در این شرایط فعلی را فراهم کرده است. از زمان شیوع بیماری همه گیر کووید ۱۹، هر کشوری با مشکلات زیادی مواجه است، یکی از آنها انتخاب ماسک مناسب برای پوشاندن خود برای دور ماندن از این ویروس است. این بررسی ماسک KN95 تمام نظرسنجی ها و نظرات مشتریان را به خطر می اندازد که تمام ویژگی ها، مزایا، طول عمر، قیمت و غیره این محصول را شرح می دهد.

نظرات ماسک KN95: آیا این ماسک به محافظت در برابر میکروب ها کمک می کند؟

کووید-۱۹ یک مسئله جدی است و انتخاب بهترین ماسک از بین همه می تواند دردسرساز باشد. ماسک KN95 یک ماسک چند لایه است که به افراد کمک می کند تا هوای تصفیه نشده وارد بدن آنها نشود. سطوح چند لایه لباس به کاهش و از بین بردن تمام ناخالصی های موجود در هوا کمک می کند و به افراد کمک می کند فقط هوای تازه را استنشاق کنند. بیایید با این بررسی ماسک KN95 شروع کنیم تا بتوانید پاسخ تمام سوالات خود را دریافت کنید.

بررسی های ماسک KN95
نام محصول ماسک KN95
استفاده برای بهداشت شخصی
هدف کمک به جلوگیری از ورود میکروب ها به بدن ما
رنگ سفید
امکانات

 • دوام
 • ساخته شده از پارچه های نبافته
 • ۹۴ درصد فیلتراسیون
 • تاشو
 • بسته ها موجود در ۴ بسته (۱۰ ماسک، ۲۰ ماسک، ۳۰ ماسک، ۵۰ ماسک)
  قیمت ۲۹.۹۹ دلار (۱۰ ماسک)
  تضمین بازگشت پول ۱۵ روز
  دسترسی فقط از طریق وب سایت رسمی
  وب سایت رسمی اینجا کلیک کنید

  ماسک KN95 چیست؟

  ماسک های KN95 به عنوان تجهیزات حفاظت فردی استفاده می شوند. این ماسک‌ها ماسک‌های فیلتراسیونی هستند که از استفاده کننده در برابر ذرات یا مایعات آلوده کننده صورت محافظت می‌کنند. ماسک KN95 رایج ترین ماسک فیلتر کننده ذرات است. این ماسک های KN95 حداقل ۹۴ درصد راندمان فیلتراسیون را ارائه می دهند. این ماسک‌های KN95 پس از همه‌گیری گسترده Covid-19 محبوبیت بیشتری پیدا کردند. بسیاری از مردم برای ایمن کردن آنها با این ماسک های KN95 برای استنشاق هوای تصفیه شده اقدام کردند. این ماسک های KN95 توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی نیز استفاده می شود زیرا آنها همیشه در خط مقدم هستند.

  ویژگی های اصلی ماسک KN95:

  در اینجا لیستی از برخی از ویژگی های شگفت انگیز KN95 Mask توسط Buy-Tech آمده است:

  🔸راندمان فیلتر ۹۴٪: این ماسک KN95 دارای راندمان فیلتراسیون ۹۴ درصدی است. این به این معنی است که ماسک می تواند هوای تصفیه شده را تا ۹۴ درصد فیلتر کرده و آن را برای استنشاق فرد تمیز کند.

  🔸از بین بردن ذرات معلق در هوا: ماسک‌های Buy-Tech KN95 می‌توانند با از بین بردن ذرات معلق در هوا که ویروس موجود در هوا هستند، به شما کمک کنند.

  🔸ماسک تاشو: این ماسک تاشو است که به فرد در حمل راحت ماسک و استفاده راحت کمک می کند.

  🔸قیمت مناسب: این ماسک KN95 با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد. بسته های ۳-۴ با قیمت های مشخص وجود دارد.

  🔸گیره بینی: گیره بینی موجود در ماسک ها به آن کمک می کند تا بدون جابجایی، ثابت بماند و حتی به بینی آسیبی نمی رساند.

  🔸حلقه های گوش: حلقه های گوش NK95 به آن کمک می کند تا پوشش صورت شما را محکم کند.

  ماسک KN95 چگونه کار می کند؟

  این ماسک KN95 توسط Buy-Tech به گونه ای طراحی شده است که به فرد کمک می کند تا با تمام ویروس هایی که در آنجا هستند یا قرار است وارد شوند مبارزه کند. ماسک KN95 دارای یک سیستم ۴-۵ لایه است که به نفوذ تقریباً ۹۴ درصد از باکتری ها یا ویروس های مضر موجود در محیط کمک می کند. این ماسک در برابر ذرات ۰.۳ میکرونی موجود در هوا کارایی دارد. این ماسک در ۴ پارچه جداگانه کار می کند که به فرد کمک می کند تا هوای تصفیه شده را بدون هیچ گونه ویروس مضر یا سایر مواد موجود در آن استنشاق کند.

  👈پارچه اول پارچه نبافته بیرونی است. این پارچه به جلوگیری از ذرات بزرگ مانند قطرات یا گرد و غبار موجود در هوا کمک می کند.

  👉پارچه دوم پارچه مذاب است. پارچه مذاب از پلی پروپیلن به عنوان ماده اولیه استفاده می کند که به رسیدن و فیلتر کردن ۱ تا ۵ میکرون کمک می کند. پارچه مذاب موجود در ماسک به نفوذ ذرات ۰.۳ میکرونی کمک می کند.

  👈لایه سوم پارچه، پارچه ضخیم مذاب است. این پارچه دارای الیاف ظریفی است که به فیلتراسیون بیشتر کمک می کند. این لایه به از بین بردن ذرات ریز کمک می کند.

  👉لایه آخر پارچه نبافته SSS است. این یک پارچه تابیده + تابیده + تابیده شده است. این یک لایه بسیار نرم از پارچه نبافته است. این پارچه سازگار با پوست است و هیچ چیزی را ارائه نمی دهد آسیب به پوست همچنین غیر تحریک کننده است.

  ماسک KN95 کار می کند

  بنابراین، از طریق این ۴ پارچه، ماسک KN95 کار می کند و به پوشنده در محافظت از خود کمک می کند.

  مزایای KN95

  استفاده موثر از ماسک KN95 مزایای زیادی دارد و دقیقاً همانطور که باید عمل می کند. ساختار ماسک به خوبی طراحی شده است که به حفظ موقعیت ماسک کمک می کند و به جابجایی آن کمک نمی کند. ماسک های KN95 توسط Buy-Tech توسط بسیاری از کاربران تایید شده است. در اینجا برخی از مزایای مهمی که برای کاربر فراهم می کند آورده شده است:

  🔺ایمنی دوباره میکروب: ماسک KN95 با چهار لایه پارچه ساخته شده است. این چهار لایه پارچه به جلوگیری از ورود میکروب ها به بدن ما کمک می کند. چهار لایه بعد از ماسک به نفوذ ۹۴ درصد مواد مضر و ذرات ۰.۳ میکرونی موجود در هوا کمک می کند.

  🔺فوق العاده سبک و بادوام: این ماسک ها بسیار سبک هستند، بنابراین می توانید هر زمان که بخواهید آنها را با خود حمل کنید. ماهیت سبک ماسک ها به تنفس صحیح نیز کمک می کند. همچنین بادوام است، بنابراین لازم نیست هرازگاهی به خرید ماسک فکر کنید.

  🔺پارچه نرم: پارچه های موجود در ماسک های KN95 نرم هستند زیرا از پارچه های نبافته ساخته شده اند که هیچ گونه تحریکی برای پوست ایجاد نمی کنند.

  🔺قابلیت استفاده: می توانید از این ماسک ها در هر مکانی استفاده کنید. این ماسک به محافظت از ما در برابر هرگونه میکروب یا باکتری موجود در اطراف کمک می کند. بنابراین می‌توانید از این ماسک‌ها نه تنها برای کووید، بلکه برای کارهای دیگر نیز استفاده کنید، مثلاً اگر به هر سایت ساختمانی می‌روید و غیره. موتور اصلی ماسک محافظت از ما است، بنابراین می توانیم بدون هیچ زحمتی از آن در هر مکانی استفاده کنیم.

  مزایای ماسک KN95

  مزایا و معایب از KN95

  هر محصولی یک جنبه مثبت و یک جنبه منفی دارد، درست است؟ بنابراین درست مانند هر محصول دیگری، این KN95 نیز دارای مزایای شگفت انگیز و شاید یک یا دو منفی است.

  • دوام.
  • ساخته شده از پارچه های نبافته.
  • دارای ۹۴ درصد فیلتراسیون
  • به از بین بردن ذرات ۰.۳ میکرونی موجود در هوا کمک می کند.
  • ساخته شده در یک طرح سه بعدی که مناسب همه است.
  • بدون ایجاد حساسیت برای پوست.
  • تاشو.
  • دارای حلقه های گوش و گیره بینی برای ثابت نگه داشتن آن.
  • ممکن است برای برخی افراد کمی گران باشد، اما با پکیج های عالی عرضه می شود، بنابراین منطقی است.
  • تاخیر در تحویل به دلیل تقاضای بالای بازار

  آیا ماسک های KN95 قانونی هستند یا خیر؟

  ماسک KN95 100٪ معتبر است. این ماسک‌های تاشو برای ایمنی و راحتی و با استفاده از مواد بسیار سبک وزن ساخته شده‌اند که تناسب و تهویه عالی را فراهم می‌کنند. این ماسک های KN95 از پارچه نبافته سازگار با پوست ساخته شده اند که پوست شما را تحریک نمی کند. طراحی فنجان بزرگتر از ذرات محافظت می کند و در عین حال به شما اجازه می دهد آزادانه نفس بکشید. هر ماسک KN95 به صورت جداگانه بسته بندی می شود و حمل و نقل آن آسان است. با تمام این اطلاعات می توان نتیجه گرفت که ماسک KN95 اصل است و باید خریداری شود.

  نظرات و شکایات مشتریان KN95

  مشتریان از محصولی که تقاضای بالایی دارد بسیار راضی هستند. در طول همه گیری، این ماسک جان مردم را نجات داد و به بخش مهمی از زندگی شما تبدیل شده است. هنگام خروج از خانه هرگز پوشیدن آن را فراموش نکنید. این ماسک های KN95 سبک وزن بوده و پوشیدن آن راحت است. از ورود ویروس ها به ماسک شما جلوگیری می کند و هیچ شکایتی در مورد ماسک وجود ندارد.

  KN95 قیمت و در دسترس بودن

  ماسک KN95 را فقط می توان از طریق وب سایت رسمی خریداری کرد. نه در تجارت الکترونیک و نه در فروشگاه های خرده فروشی فروخته نمی شود. به دلیل تقاضای زیاد بازار، ممکن است محصولات ساختگی با همین نام به فروش برسد.

  ۴ بسته از این ماسک KN95 توسط Buy-Tech وجود دارد. اولین ماسک دارای ۱۰ ماسک است که ۲۹.۹۹ دلار قیمت دارد. بسته دوم دارای ۲۰ ماسک است که ۳۹.۹۹ دلار قیمت دارد. بسته سوم دارای ۳۰ عدد ماسک با قیمت ۴۹.۹۹ دلار است. و آخرین مورد برای ۵۰ عدد ماسک ۶۹.۹۵ دلار قیمت دارد. Buy-Tech همچنین به شما ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد. اما برای دریافت بازپرداخت، نباید مهر و موم محصول را بشکنید، بلکه باید همان طور که تحویل داده شده است، بازگردانده شود.

  حکم نهایی در مورد بررسی های ماسک KN95

  ماسک‌ها در این همه‌گیری نجات‌دهنده هستند، اما درک کیفیت ماسک و آنچه که ماسک KN95 ارائه می‌دهد بسیار مهم است. طبق بررسی‌های ماسک KN95، این ماسک به لطف فناوری فیلتر چندلایه، دارای حداقل عملکرد فیلتر ۹۴ درصد در برابر ذرات ۰.۳ میکرونی موجود در هوا است. این ماسک‌های تاشو از پارچه‌های بسیار سبک ساخته شده‌اند که تناسب و قابلیت تنفس عالی را فراهم می‌کنند. هر ماسک KN95 در بسته بندی خاص خود ارائه می شود و حمل و نقل آن آسان است. گیره بینی قابل تنظیم و حلقه های گوش با الاستیک بالا، تناسب ایمن را تضمین می کند و از کشیدگی گوش جلوگیری می کند. ماسک‌های صورت دارای فناوری شکل‌دهی منحصر به فرد برای مردان و زنان هستند. شکل بزرگتر فنجان ذرات را دور نگه می دارد و به شما اجازه می دهد آزادانه نفس بکشید. حلقه های گوش الاستیک و منبسط شده، گذاشتن و درآوردن آن را برای مدت طولانی آسان می کند.

  سوال متداول

  آیا ماسک های KN95 موثر هستند؟

  بله، ماسک های KN95 موثر هستند. از شما در برابر هرگونه میکروب یا سایر باکتری های مضر موجود در هوا جلوگیری می کند.

  اگر دیگر محصول را نخواهم بازپرداخت می کنم؟

  بله، بازپرداخت دریافت خواهید کرد. اما برای واجد شرایط بودن برای بازپرداخت، نباید از محصول استفاده کنید. پول به همان روش پرداخت توسط مشتری تحویل داده می شود.

  آیا ماسک های KN95 بادوام هستند؟

  بله، ماسک های KN95 بادوام هستند. برای مدت طولانی کار می کند، پس از آن می توانید آن را تغییر دهید.

  آیا این پوست من را تحریک می کند؟

  خیر این ماسک از پارچه های نبافته ساخته شده است که نرم و فوق العاده سبک هستند. از این رو، هیچ گونه تحریکی برای پوست ایجاد نمی کند.

  ماسک را از کجا بخرم؟

  می توانید آن را از Buy-Tech خریداری کنید. ماسک‌ها فقط در آنجا ارائه می‌شوند و نه در سایر سایت‌های خرده‌فروشی یا تجارت الکترونیک.

  منابع

  1. بنیاد مایو برای آموزش و تحقیقات پزشکی (۱۹۹۸-۲۰۲۲). میکروب ها: درک و محافظت در برابر باکتری ها، ویروس ها و عفونت ها. در دسترس [Online] در https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/infectious-diseases/in-depth/germs/art-20045289
  2. انجمن پوست آکادمی آمریکا (۲۰۲۲). ۱۰ دلیل خارش غیرقابل کنترل پوست شما و نحوه تسکین آن. در دسترس [Online] در https://www.aad.org/public/everyday-care/itchy-skin/itch-relief/relieve-uncontrolably-itchy-skin
  3. وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده (nd). راهنمای شما برای ماسک ها. در دسترس [Online] در https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prevent-getting-sick/about-face-coverings.html  رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر