نحوه پیدا کردن مربی سلامت اداری (2021)


آیا می خواهید بدانید چگونه یک مربی بهداشت اداری پیدا کنید؟

به عنوان یک مدیر شلوغ ، ادامه رژیم و گذراندن وقت در باشگاه دشوار است. اما حدس بزنید چی؟ برای کاهش وزن نیازی نیست ساعت ها خود را گرسنه کنید یا ورزش کنید. و با این کار ، مربی سلامت مناسب می تواند به شما کمک کند.

امروز یاد می گیرید که در مربی سلامت به دنبال چه چیزی باشید و چگونه آن را پیدا کنید.

آیا شما می خواهید بیشتر بدانید؟ ادامه مطلب را بخوانید!

چگونه می توان وزن خود را کاهش داد (حتی اگر بسیار شلوغ هستید)

شما به عنوان رئیس و مدیر اجرایی ، برنامه ای بسیار شلوغ ، مسئولیت پذیری زیاد ، استرس زیاد و تصمیمات زیادی برای هر روز دارید.

شما می خواهید در هر ساعت از روز احساس اعتماد به نفس کنید. چه در حال عکس گرفتن یا بیکینی در ساحل باشید ، می خواهید ظاهری زیبا داشته باشید و از نهایت لذت لذت ببرید.

اما این فقط در مورد احساس خوب در مورد همه چیزهایی که می پوشید نیست ، بلکه در مورد بهترین عملکرد است. شما می خواهید این انرژی را داشته باشید که بهترین مجری در کار باشید و با خانواده خود وقت بگذرانید

من می دانم که شما چه احساسی دارید. ببینید ، من قبلاً یک مدیر اجرایی مشغول بودم و نمی توانستم وزن اضافی خود را از بین ببرم. در اینجا نحوه بالاخره من رد کردم:

مثل اینکه در 9 ماه بعنوان یک مدیر شلوغ 40 پوند وزن کم کردم

چند سال پیش ، من به عنوان مشاور مدیریت در شهر نیویورک کار می کردم. من فوق العاده شلوغ بودم و به همان اندازه که می خواستم وقت خود را با خانواده ام بگذرانم ، بعد از کار آنقدر خسته بودم که فقط انرژی لازم برای انجام برخی فعالیت های سرگرم کننده را با آنها نداشتم.

مسئله این است: من همیشه کمی بیش از حد وزن می کردم. بنابراین سالها رژیم بعد از رژیم را امتحان کردم. تا زمانی که چند کیلو وزن کم کردم ، آنها همیشه بهبود می یافتند. و بدترین قسمت این بود که خودم را محدود کردم.

آنقدر کم غذا می خوردم که فوراً هوس بیشتری می کردم. و چون همیشه گرسنه بودم ، انرژی من کاهش می یافت. من بهترین نبودم و با سبک زندگی شلوغم ، وقت نداشتم به غذاهایی که می خورم فکر کنم. بنابراین در نهایت هوسم را تسلیم کردم و خودم را با کلوچه و شکلات پر کردم.

وقتی بچه هایم را به دنیا آوردم ، می دانستم که باید چیزی تغییر کند. من شروع به تحقیق کردم که کدام استراتژی های سنگین واقعاً م workedثر بوده و کدام موثر نبوده است.

بعد از ماه ها تحقیق و آزمایش و خطای زیاد ، بالاخره نتایج را دیدم.

و ناگهان ، در 9 ماه 40 کیلو وزن کم کردم – چیزی که داشتم هرگز می تواند قبلاً انجام دهد!

نه تنها این ، بلکه وزن هم کم نمی کند. در حقیقت ، من این وزن را سالها حفظ کردم.

به جای تمایل به پنهان کردن خودم ، در بیکینی احساس راحتی بیشتری می کردم. در لباسهایم احساس فوق العاده ای داشتم و وقتی در مهمانی رفتم هرگز چهره شوهرم را فراموش نمی کنم. نمی توانست چشم از من بگیرد!

بهترین قسمت؟ انرژی خیلی بیشتری داشتم.

پیاده روی را با بچه هایم شروع کردم ، اسکی کردم و ورزش های آبی انجام دادم.

ما حتی کارهایی مانند صخره نوردی و چتربازی انجام می دهیم. و آنها آن را دوست دارند!

پاراگلایدر با خانواده

از آنجا که مدام احساس خستگی نمی کردم ، این انرژی را داشتم که MasalaBody.com را به عنوان یک شرکت جانبی راه اندازی کنم. و اکنون یک تجارت 6 رقمی است!

چگونه صدها زن با استراتژی های من تسکین می یابند

امروز من صدها زن را آموزش دادم تا همین کار را انجام دهند. مانند آنجلی ، نایب رئیس بانک شلوغ و مادر که با استفاده از استراتژی های من 40 پوند از دست داد. پس از گذراندن برنامه من ، انرژی او افزایش یافت و مردم مدام به او می گفتند که چقدر زیبا به نظر می رسد.

انجلی خیالش راحت شد

استفانی ، یکی از دانش آموزان باریک و کم تحول من ، مدیر کیفیت و صدور گواهینامه در یک شرکت بزرگ دارویی است. او در 50 سالگی 15 کیلو وزن کم کرد (و همچنان برای حفظ وزن خود از استراتژی ها استفاده می کند).

علاوه بر این ، استفانی حتی آن را به سطح بعدی رساند و از انرژی تازه پیدا شده خود برای پیگیری رویای مادام العمر – پزشک استفاده کرد.

اجرای مربی سلامت چگونه می تواند به شما کمک کند؟

چگونه می دانید چه زمانی مربی بهداشت اداری استخدام می کنید؟ و چگونه می دانید که مربی مناسب را استخدام می کنید؟

در اینجا چیزی است که باید بدانید.

یک دکتر چه کار میکند؟

آیا می دانستید که مدیران ارشد ، مانند مدیر عامل سابق گوگل ، اریک اشمیت ، با مربیان کار می کنند؟

در حالی که یک مدیر اجرایی یا مربی تجاری به شما کمک می کند مهارت های رهبری خود را ارتقا دهید ، یک مربی سلامت به شما کمک می کند تا زندگی خود را از طریق عادات بهداشتی مناسب تغییر دهید.

آنها نه تنها به شما کمک می کنند تا بهتر کار کنید ، بلکه احساس بهتری دارید و سالم تر می شوید (که می تواند تأثیر بسزایی در کیفیت زندگی شما در حال حاضر و در آینده داشته باشد).

مربی سلامت کسی است که به شما انگیزه می دهد و به شما کمک می کند تا بر ذهنیت هایی که شما را در گیر کرده است غلبه کنید. آنها ایده های جدیدی به شما می دهند و به شما کمک می کنند تا در فلات های سنگین خود (که روزی این کار را انجام خواهید داد) پیش بروید.

مربیان سالم شما را مسئول می دانند و یک وعده غذایی و تناسب اندام مناسب برای زندگی و شرایط شما ایجاد می کنند.

به عنوان مثال ، اگر برای خانواده خود شام می پزید ، نمی خواهید غذاهای متفاوتی برای همه بپزید و ساعت ها در آشپزخانه باشید. غذاهایی که می خورید باید غذاهایی باشد که بقیه اعضای خانواده شما مایل به خوردن آن هستند.

مربی سلامت با شما اینگونه کار می کند. اما آیا ارزش استخدام یکی را دارد؟

آیا آموزش اجرایی ارزش دارد؟

بر اساس مطالعات ، دریافت حمایت ، به عنوان مثال با استخدام مربی بهداشت ، برای تسکین و حفظ آن ضروری است.

و در نهایت خوردن و ورزش صحیح می تواند به شما در بهبود بسیاری از زمینه های زندگی کمک کند:

اگر با مربی بهداشت مناسب کار کنید که شیوه زندگی شما را درک کرده و بتواند برنامه ای را برای شما ایجاد کند ، نتایج می تواند چندین برابر نتیجه دهد.

اما چگونه می توانید مربی مناسب برای کاهش وزن پیدا کنید؟

به این ترتیب برنامه من ، Slim Down Transformation ، می تواند کمک کند.

Slim Down Transformation به شما کمک می کند 20 تا 60 پوند وزن کم کنید

برنامه من ، Slim Down Transformation ، یک برنامه آموزشی 12 ماهه برای زنان شلوغ (مدیران ، پزشکان و کارآفرینان) 40 ، 50 و 60 ساله است که می خواهند وزن خود را کاهش دهند (شامل گیاهخواران و گیاهخواران).

چرا 12 ماه؟ زیرا تغییر عادت های شما زمان می برد (پس از همه اینها که آنها را برای همیشه حفظ کرده اید). این برنامه شامل طرز فکر معناداری است و در پایان آن ، شما رابطه کاملاً جدیدی با غذا و ورزش خواهید داشت.

(شما می توانید برخی از داستان های موفقیت آمیز مشتری من را اینجا ببینید.)

علاوه بر این ، من این برنامه را طوری تنظیم کرده ام که با سبک زندگی شما مطابقت داشته باشد. شما مجبور نخواهید بود ساعت ها در باشگاه ورزش کنید (2 جلسه 30 دقیقه ای تمرینات قدرتی در هفته بیش از حد کافی) و نیازی نیست که خود را محروم کنید.

در عوض شما یاد می گیرید که از غذاهای خوشمزه ای استفاده کنید که به شما کمک می کند متابولیسم خود را تسریع کرده و وزن خود را کاهش دهید حتی در زمان استراحت قبل از Netflix.

شما از پشتیبانی و مسئولیت (و دسترسی به مربی مسئولیت شخصی) برخوردار می شوید تا به شما در عبور از فلات ها کمک کرده و به راحتی بتوانید برنامه را به صورت روزانه دنبال کنید. حتی اگر دور شوید (این اتفاق می افتد!) ، ما به شما کمک می کنیم دوباره صعود کنید.

برای تو!

در اینجا شما آن را دارید. اکنون می دانید که چگونه یک مربی اجرایی می تواند به شما در دستیابی سریعتر به اهداف خود کمک کند.

پیدا کردن مربی که استراتژی های آن برای سبک زندگی شما کار می کند ، چگونه است. در غیر این صورت ، شما در خطر سقوط هستید و کاهش وزن غیر ممکن است.

حالا دوست دارم از شما بشنوم.

چرا به دنبال مربی بهداشت اداری هستید؟

با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید.دیدگاهتان را بنویسید