نحوه مدیریت آب نبات هالووین در خانه


من از هالووین خوشم نمیاد

چی؟ من نمی کنم.

من دوست دارم “وحشت” و “ترس” من به درستی در یک جعبه الکترونیکی جادویی وجود داشته باشد ، نه در خیابان ها با بچه های گدا.

با این اوصاف ، من بچه هایم را مجبور می کنم و به آنها اجازه می دهند تقلب کنند ، آب نبات هالووین را درمان کنند یا به من کمک کنند تا در رویدادهای کوچک پارک و بازی هالووین آب نبات خرج کنم (برخی از مدارس ، در مکانهایی که درهای زیادی دارند یا ساختمانهای آپارتمانی با ورودی اصلی ، غرفه دارند یا اتومبیل های پارک شده ، جایی که بچه ها می توانند غرفه ها ، ماشین ها ، مغازه ها در خیابان ، کلاس های درس در مدرسه را تقلب یا درمان کنند – یک رویداد PTA! – شما رانش را دریافت می کنید.)

با این حال ، من همیشه چنین احساسی نداشتم.

آنچه در این سالها سخت آموختم این است که شما نمی توانید فرزندان خود را از جهان پنهان کنید … و نمی توانید دنیای فرزندان خود را نیز پنهان کنید. در عین حال ما مشکلات خود را داریم که باید با آنها کنار بیاییم در حالی که ما سعی می کنیم به فرزندان خود بیاموزیم که بهتر از همیشه بدانند. بنابراین ، وقتی سعی می کنیم بفهمیم “مصرف سالم آب نبات هالووین” چگونه به بچه هایمان یاد می دهد ، Weeeee سعی کن نگه داری خودمان سرقت آن و خوردن آن هنگام تماشای داستان ترسناک آمریکایی.

بسیاری از مردم احتمالاً به دلیل نیاز به اراده چیزی در مورد خود زمزمه می کنند یا “فقط دستان خود را از آب نبات بچه شیطانی دور نگه دارید” یا برخی از چنین مزخرفاتی. با این حال ، واقعیت این است که “قدرت اراده” فقط یک چاه در مغز شما نیست که هنوز از آن استفاده نکرده اید – این مهارتی است که با گذشت زمان توسعه می دهید ، مهارتی که توسعه آن در زمانی که به تازگی کار می کنید بسیار دشوار می شود. برعکس ، “تمرین اراده” در بیشتر زندگی شما.

چیزی که بسیاری از مردم آن را با “قدرت اراده” اشتباه می گیرند ، واقعاً می تواند به عنوان “عادت” طبقه بندی شود. شما باید توانایی رد چیزی را که می دانید و اشتیاق را برآورده می کند ، تقویت کنید ، و سپس باید این توانایی را به یک عادت تبدیل کنید. “ایجاد عادت” درونی چگونه است در واقع به نظر می رسد که “از نیروی اراده خود” برای دیگران استفاده کنید.

مغز ما از قبل می داند که غذاهای ناخواسته به طریقی خاص ما را سیر می کند و بنابراین میل به آن را برای شما آسان می کند. چیز. این شما را خوشحال می کند ، شما را پر می کند ، شما را ارضا می کند ، به شما انرژی می دهد ، به شما کمک می کند – هر آنچه بدن شما برای احساس بهتر نیاز دارد. چرا مغز شما را از این کار دور می کند؟

حالا می دانیم چرا. آن است مانند که کار را سخت می کند

برای بسیاری از ما ، “نحوه” توسعه شامل دور نگه داشتن آن از خانه خواهد بود. بله ، این به معنی آب نبات هالووین نیز هست.

میدونم میدونم. آزاردهنده. اما ، اگر به دنبال آغاز بی علاقگی من به هالووین هستید ، از اینجا شروع شد.

اما این بدان معنا نیست که من یک قلدر کامل هستم. اگرچه من در این زمان از سال شکلات یا شیرینی های دیگر نمی خرید – و مرد ، من نوارهای بزرگ را نیز برای هدیه خریدم! – در اینجا آنچه من به جای آن انجام می دهم:

1) به تجارت شرقی یا تعداد دیگری از خرده فروشان عمده فروشی که اسباب بازی های سرگرم کننده عالی را با قیمت ارزان عرضه می کنند توجه کنید. انگشترها ، جواهرات تقلبی ، مجسمه های عقاب ، لاک ناخن های تقلبی ، خالکوبی های موقت ، چوب های براق ، گوشواره های ست شده ، چیزهایی که به بچه های کوچک سرگرم کننده می شود و بسیار فراتر از آب نبات های طنز آمیز آنها است و به شما اجازه آرامش می دهد و باعث شادی کودکان می شود. در همسایگی شما و آب نبات را بیرون از خانه نگه دارید

2) احمق باشید و این کار را انجام دهید. (من می خواهم تولیت این کار را انجام دهید.)

3) برای بچه های بزرگتر ، تعداد زیادی کارت هدیه بگیرید و فقط 5 تا 10 دلار برای برخی از آنها بگذارید در حالی که بقیه آنها کاملاً خالی است … آنها را در یک کاسه بزرگ قرار دهید و بگذارید بچه ها با آنها ماهی بگیرند. امیدوارم یکی از کسانی را که پول دارند انتخاب کنند. (منظورم این است که اگر می رقصید.)

فرض کنید شما به بچه های کوچک خود خیانت می کنید و آنها با بار مادر به خانه می آیند.

در اینجا آنچه انجام می دهید – به آنها پیشنهاد مبادله بدهید. زمان بازی “بیایید معامله کنیم” است.

“بنابراین ، من می دانم که شما از آب نبات خوشتان می آید ، اما … می دانم که می خواهید سری جدید کتاب Minecraft را که در کتابفروشی دیدیم …”

“خب بله …”

“منظورم این است که آب نبات فقط چند دقیقه برای شما دوام می آورد … شما آن کتابها را خواهید داشت تا ابد

“آیا اکنون می توانیم کتاب ها را تهیه کنیم؟”

“مطمئنا … اما شما باید آب نبات را رها کنید. آب نبات خود را به من بدهید و ما می توانیم کتابها را بیاوریم.”

آنها کودک هستند. اینجا همیشه چیزی که آنها به دلیل آب نبات رها می کنند. وظیفه شما ، به عنوان والدین ، ​​این است که بفهمید آن چیز چیست و خود را محکم کنید تا چانه زنی به نتیجه برسد. شلیک کنید – گاهی اوقات ، بسته به سن کودک ، آب نبات را برای خود می گذارند عالی شیرینی پزی ، یا عالی نان حلقه ای ژلاتین ، یا کمی پختن بیسکویت با شما. اگر به شما کمک می کند آب نبات را در خانه نگه دارید و به معنای واقعی کلمه ، از ناامیدی و ناامیدی از امتحان کردن خود و سپس به هم ریختن اجتناب کنید ، من کاملاً آماده هستم.

من می دانم که برخی افراد این روش را مسخره می کنند و ادعا می کنند که این روش حق یادگیری اعتدال را از کودک سلب می کند ، اما من مخالفم. این به کودک می آموزد که “آب نبات” مهمترین چیز در جهان نیست. تجربیات جذاب تر و لذت بخش تری در زندگی وجود دارد تا شیرینی بیش از حد ؛ این به کودک کمک می کند از ایجاد وابستگی به شیرینی ها که باعث می شود بزرگسالان به این باور برسند که کودک نیست ، جلوگیری کند نیاز این “تجربه” درباره خشم شکلات ها برای فهمیدن اینکه قاطی کردن بد است (جدی فکر کنید – بچه های من نیازی نداشتند دستشان را روی اجاق بگذارند تا بدانند که می سوزد) و اگر مراقب باشید ، می توانید به فرزند خود کمک کنید تا طعم شیرینی های خوش طعم تری را بچشد و در نتیجه از طعم آنها حتی برای چیزهای بیهوده جلوگیری کند.

نگاه کن فرزندپروری مشکل است. تلاش برای کمک به بچه ها برای بزرگسالی بدون کشتن آنها بسیار سخت است ، چه برسد به تلاش برای کمک به آنها برای رسیدن به 18 سالگی بدون کشتن ما در این راه. اگر شما از آن دسته والدینی هستید که می توانند با آب نبات در خانه و اطراف خوب عمل کنند ، این همان است عالی! اما برای ما که نمی توانیم ، اگر مجبورید از داروهای جایگزین استفاده کنید ، احساس بدی نداشته باشید ، به خصوص اگر هنوز می خواهید درگیر شوید. می توانید اسباب بازی های سرگرم کننده را ارزان تهیه کنید ، شیرینی های کودک خود را با چیزی که دوست دارند عوض کنید و بدون آسیب از ماه اکتبر خارج شوید. و حدس بزنید چه؟ مال شما کودک از شما متشکرم!دیدگاهتان را بنویسید