نحوه تمیز خوردن با زمان محدود برای آماده سازی غذا با مهمان ویژه لوری ویس


زمان! من هرگز ایده ندارم و بیش از حد خلاق هستم ، بنابراین بزرگترین مبارزه من این است که وقت داشته باشم تا همه غذاهای خوشمزه را آماده کنم! ~ کاربر فیس بوک

بسیاری از مردم برای تهیه غذا با زمان دست و پنجه نرم می کنند. می دانم که در گذشته گفته بودم که وقت ندارم ، اما واقعاً این واقعیت نداشت که وقت ندارم. من هر روز همان زمان را در اختیار من قرار می دهم و همان زمان را در اختیار دیگران قرار می دهم. زمان هایی که می گویم وقت ندارم غذا درست کنم واقعاً به این دلیل بود که تصمیم گرفتم کارهای دیگری را که در آن زمان نیاز به اولویت داشتم در اولویت قرار دهم. این نکته در انتخاب هایی که انجام می دهیم از اعتبار کمتری برخوردار است. ما فقط باید اولویت ها را مشخص کنیم ، با خود و خواسته های زندگی خود پی ببریم و با منابع موجود زندگی مورد نظر خود را برای خود ایجاد کنیم.

مدتی پیش ، من به کلاس خریداران خانه رفتم و معلم اساساً به مردم گفت که با خرید غذا در هزینه خود صرفه جویی کنند تا بتوانند با هم مبلغ کافی را برای پیش پرداخت خود بدست آورند. وقتی ناهار فرا رسید ، همه برای خرید غذا در رستوران های فست فود محلی رفتند. می دانستم که تمام روز در تمرین خواهیم بود ، بنابراین غذا و آب را بسته بندی کردم. من به آن عادت کرده ام زیرا یک اقلیت وگان هستم. قبل از رفتن غذایم را بسته بندی می کنم وگرنه قصد روزه داری دارم ، بنابراین حداقل آب و وضعیت روحی را برای روزه گرفتن می آورم. این فقط یک مثال بسیار جالب برای من در مورد نحوه زندگی همه ما در دنیاهای مختلف بود. برای اینکه غذای تمیز بخورید و از دنیا دور باشید ، باید برنامه ریزی کنید. اگر برنامه ریزی خوبی ندارید ، تمرین کنید. تمرین کامل است.

چگونه با زمان محدود تمیز غذا می خورید؟ مهمان و نویسنده ویژه ما ، لوری ویس ، پاسخ ها را دارد.

در این قسمت خواهید آموخت:

️ نحوه شروع روابط برای تقویت اهداف سلامت
How️ چگونه کودکان را در عادات غذایی سالم خود دخیل کنیم
How️ نحوه ساخت جزیره انبه

قسمت کامل را بشنوید:

منابع اپیزودیک:

🥭 دستور العمل های ارتعاش بالا (وگان خام)
ori️لوری است اینستاگرام & یوتیوب
من یک محصول ناقص را درب من می گیرم. این 10 دلار است خرید و جعبه ناقص خود را از میوه ها و سبزیجات ارگانیک تهیه کنید.
💞 به گروه فیس بوک بپیوندید برای حمایت در سفر بهزیستی شما
you آیا علاقه دارید مربی شوید؟ درباره بیشتر بدانید IIN
book کتاب من ، شما می توانید اجازه دهید سالم باشید
🍓 چالش 30 روزه وگان خام
🧘🏿 برای مشاوره رایگان برنامه ریزی کنید
📧 به من ایمیل بزن یک س postال ارسال کنید و در پادکست Raw Food Health ظاهر شوید

توصیه کتاب:

دستور العمل های ارتعاش بالا

// HOST Samantha Salmon
مربی مجرب سلامت جامع

// هزینه Lori Weiss
کارآفرین ، تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی و تبلیغ کننده در عشق به خود

اطلاعات ارائه شده در این پخش فقط برای اهداف آموزشی است و برای مشاوره پزشکی در نظر گرفته نشده است. این اظهارات توسط اداره غذا و دارو یا معادل آن در کشور شما ارزیابی نشده است. همه محصولات / خدمات ذکر شده برای تشخیص ، درمان ، درمان یا پیشگیری از بیماری ها نیستند.

کپی رایت © 2019دیدگاهتان را بنویسید