میانگین قیمت گاز به بیش از ۴ دلار در هر گالن در شهرستان برکشایر و ماساچوست | کسب و کاروستوود – در افزایش میانگین قیمت بنزین ایالتی و محلی هیچ وقفه ای رخ نداده است، زیرا هر دو از مرز ۴ دلار در هر گالن گذشته اند و قیمت ایالتی بالاترین قیمت AAA در ماساچوست است.

به گزارش روز دوشنبه AAA Northeast، میانگین قیمت گاز ایالتی ۴.۱۶ دلار به ازای هر گالن است و میانگین قیمت استان برکشایر ۴.۱۰ دلار است. میانگین قیمت ایالتی ۵۴ سنت در یک هفته و ۳۰ سنت از روز جمعه که ۳.۸۶ دلار در هر گالن بود، افزایش یافته است. میانگین قیمت در برکشایر در یک هفته ۵۰ سنت و از جمعه ۲۵ سنت افزایش یافته است.

میانگین قیمت گاز ایالتی که ۷۲ سنت بیشتر از یک ماه پیش است، ۱۰ سنت بالاتر از میانگین ملی است که در هفته گذشته ۴۵ سنت جهش کرد که بزرگترین افزایش هفت روزه از زمانی که AAA شروع به پیگیری قیمت گاز داخلی کرد. قیمت ملی ۶۲ سنت بیشتر از یک ماه قبل و ۱.۳۰ دلار بیشتر از این زمان در سال گذشته است.

میانگین قیمت در برکشایر ۶۴ سنت بالاتر از یک ماه پیش است. میانگین قیمت ایالتی ۱.۴۸ دلار بالاتر از این زمان در سال گذشته است.

نوسانات فوق العاده در بازارهای جهانی نفت ناشی از حمله روسیه به اوکراین و این سوال است که آیا ایالات متحده و ناتو تحریم هایی را علیه صنعت نفت و گاز روسیه اعمال خواهند کرد یا خیر. مری مگوایر، سخنگوی AAA Northeast گفت: از آنجایی که امروز این موضوع همچنان مورد بحث قرار می گیرد، بازار شاهد فشار صعودی قابل توجهی بر روی کالاهای مرتبط با نفت خواهد بود. تاثیر منفی این قیمت های انفجاری بر مصرف کنندگان آمریکایی تنها در کوتاه مدت افزایش خواهد یافت.

میانگین قیمت گاز شهرستان برکشایر دومین پایین ترین قیمت گاز در میان ۱۴ شهرستان این ایالت و سومین پایین ترین قیمت در ماساچوست غربی است، پس از شهرستان همپشایر (۴.۱۷ دلار) و شهرستان فرانکلین (۴.۱۲ دلار). میانگین قیمت در شهرستان همپدن ۴.۰۹ دلار است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر