مو امروز ، فردا مو: 9 راهکار ساده برای جلوگیری از ریزش مو


اسید کلریدریک ، که اسید معده است ، یکی از قوی ترین اسیدهای شناخته شده برای انسان است. پپسین را فعال می کند ، که یک آنزیم مهم برای هضم پروتئین است و تولید و انتشار آنزیم های پانکراس را برای هضم و جذب بیشتر نشان می دهد.

کمبود اسید معده از تجزیه کافی پروتئین ها به انرژی و اسیدهای آمینه آنها که برای DNA و تشکیل سلول های سالم مهم هستند جلوگیری می کند. این منجر به ناتوانی در تشکیل کلاژن و در نهایت ریزش مو می شود. و بدون اسید معده مناسب ، ما نمی توانیم مواد معدنی مانند آهن ، کلسیم ، روی ، منیزیم و سلنیوم ، یا ویتامین های گروه B مانند تیامین ، فولات و ویتامین B12 را که همه مواد مغذی مورد نیاز برای مو هستند ، جذب کنیم.

خوشبختانه معده به تغییرات محیطی خود بسیار واکنش نشان می دهد ، بنابراین تغییرات کوچک حتی می توانند تأثیر ماندگاری داشته باشند. با خوردن یک قاشق چای خوری سرکه سیب غیر پاستوریزه هر روز صبح قبل از صبحانه شروع کنید. این امر هضم شما را بیدار می کند و PH معده را پایین می آورد. و برای افزایش اسید حیاتی معده بدن شما برای هضم پروتئین ، با UNI KEY Health’s اضافه کنید HCl + 2 با هر وعده غذایی من 1-2 قرص را در هر وعده غذایی توصیه می کنم ، به ویژه آن وعده های غذایی با پروتئین.

علاوه بر این ، اگر اخیراً متوجه ریزش مو یا سایر تغییرات عمده در موهای خود شده اید ، می تواند به دلیل استرس یا ضربه ای باشد که در ماه های گذشته تجربه کرده اید ، از جمله مواردی مانند نوسانات هورمونی ، داروها ، سموم ، کمبودهای تغذیه ای ، بیماری. ، و عوامل دیگر مانند همه گیری. این به تنهایی می تواند موهای نازک را توضیح دهد. در صورت رعایت هر یک از موارد زیر ، ملاحظاتی وجود دارد:دیدگاهتان را بنویسید