موسیقی برای ورزش – موسیقی شاد و هیجان انگیز برای ورزش صبحگاهی


آهنگی تند برای ورزش

آهنگی تند برای ورزش

2021-06-28

موسیقی تمرینی / آهنگ تمرینی صبح مبارک / آهنگ تمرینی صبحگاهی / موسیقی ورزشی صبحگاهی / آهنگ تمرینی صبحگاهی

آهنگ آرام تمرین صبحگاهی این کار نه تنها خستگی حین ورزش را برطرف می کند ، بلکه می تواند با افزایش استقامت و ایجاد روحیه بهتر ، به بهبود کیفیت تمرین شما نیز کمک کند. مخصوصاً موسیقی و آهنگ ورزش صبحگاهی داشتن انگیزه یا همگام با ورزش تأثیرات جسمی و روانی دارد. اشعار یا ریتم جذاب موسیقی انگیزشی به شما انگیزه می دهد که در طول تمرینات منظم خود بیشتر ورزش کنید یا بیشتر کار کنید. مطالعات نشان می دهد که موسیقی برای ورزش هنگامی که فرد در تمرینات سطح پایین تا متوسط ​​شرکت می کند ، چه با افزایش فاصله ، چه با سرعت و یا تکرار کامل ، سریعتر به بهبود عملکرد ورزشی کمک می کند. به عنوان مثال ، مطالعه ای در سال 2006 که تأثیر موسیقی را در انتخاب سرعت تردمیل مورد بررسی قرار داد ، نشان داد که وقتی شرکت کنندگان به موسیقی سریع گوش می دهند ، شرکت کنندگان سرعت و فاصله خود را بدون خستگی بیشتر افزایش می دهند. مطالعات دیگر نتایج مشابهی را ارائه کرده اند.

آهنگ آرام تمرین صبحگاهی این می تواند منجر به احساس لذت یا نارضایتی شود ، می تواند روند فکر را تغییر دهد و می تواند رفتار را تغییر دهد. این تأثیر روانی در تغییرات فیزیکی سطح هورمون ها مشاهده می شود. به عنوان مثال ، یک مطالعه در سال 2012 نشان داد که شرکت کنندگانی که به موسیقی “دلپذیر” گوش می دادند ، سطوح بالاتری از سروتونین داشتند که به هورمون “احساس خوب” معروف است. اگرچه اثبات اثرات آن دشوار است ، این مطالعه نشان می دهد که یک تجربه گوش دادن لذت بخش است موسیقی برای ورزش صبحگاهی این می تواند سطح سروتونین را افزایش دهد ، که باعث می شود احساس بهتری نسبت به تمرینات خود داشته باشید.

موسیقی را انتخاب کنید و آهنگ ملایم صبح آنچه شما از آن لذت می برید و مطابق با روال ورزشی شما می تواند به شما کمک کند از تجربه ورزشی خود بیشتر بهره مند شوید. از آنجا که هر کس سرعت و شدت تمرین ایده آل متفاوتی دارد ، تعیین اینکه دقیقاً چه سرعتی برای شما مناسب است می تواند یک آزمون و خطا باشد. در اینجا چند آهنگ ملایم ورزش صبحگاهی آورده شده است:

آهنگ ملایم صبح:

موسیقی برای ورزش

آهنگ ورزشی صبحگاهی

آهنگ برای ورزش صبحگاهی

موسیقی ورزش صبحگاهی

آهنگ ورزش صبحگاهی

آهنگ شاد برای ورزش صبحگاهی

برای مشاهده سایر آهنگهای مرتبط ، به صفحه بروید آهنگ بدنسازی و برای مشاهده مقالات دیگر در صفحه وبلاگ کیمیاگری دیدن.

قیمیا

دیدگاهتان را بنویسید