موج مغزی و تحقیقات جدید در مورد عملکرد مغز پس از مرگ


مردم همیشه مجذوب این واقعیت در مورد مغز و عملکرد آن پس از مرگ انسان بوده اند. مفروضات مربوط به چیزهایی مانند پخش مجدد قسمت های زندگی که بعد از مرگ در مقابل چشمان شما چشمک می زند، می توانند در این مطالعه ثابت یا رد شوند.

موج مغزی و تحقیقات جدید در مورد عملکرد مغز پس از مرگ

امواج مغزی واکنش الکتریکی تکانشی مغز است، همچنین می توان آن را یک ایده ناگهانی نامید. Brainwave همیشه از جایی بیرون می آید که احساسات شما ریشه در هر حادثه ای دارد.

موج مغزی و تحقیقات جدید در مورد عملکرد مغز پس از مرگ

EEG آزمایشی است که رفتار غیرعادی در امواج مغزی یا فعالیت الکتریکی مغز شما را تشخیص می دهد. در طول فرآیند، دیسک های فلزی کوچک با سیم های نازک روی پوست سر شما قرار می گیرد. الکترودها بارهای الکتریکی کوچکی را که ناشی از فعالیت سلول های مغز است، پیدا می کنند. هزینه ها برای نمایش در نمودار روی رایانه یا به عنوان ضبطی که ممکن است روی کاغذ چاپ شود، افزایش می یابد. سپس ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما خواندن را تفسیر می کند.

هدف دانشمندان ثبت ناخواسته امواج مغزی یک بیمار ۸۷ ساله در هنگام مرگ او بود تا اولین نگاهی به آنچه در مغز در لحظات پایانی زندگی می‌افتد را ارائه دهند.

مشاهدات آزمایش عبارت بودند از:

  • شباهت عجیبی بین الگوی امواج مغزی مرد و الگوی امواج مغزی شخصی در خواب یا تصور چیزی یافت شد. نمونه های الگو ۱۰ دقیقه بعد و ۱۰ دقیقه قبل از مرگ فرد گرفته شد.
  • EEG (الکتروانسفالوگرام) تغییراتی را در امواج مغزی گاما ثبت کرد که به عنوان نوسانات و انواع دیگر امواج مغزی نیز شناخته می شوند.

این پیرمرد ۸۷ ساله به دلیل ابتلا به صرع پس از سقوط در بیمارستان بستری بود. در این میان پزشکان استفاده کردند نوار مغزی (EEG) برای یافتن تشنج و درمان او، اما متأسفانه این مرد دچار حمله قلبی شد و فوت کرد. مراحل مرحله EEG عبارتند از:

  • روی صندلی تکیه دار آرام بمانید.
  • الکترودهای زیادی به سر شما اضافه خواهد شد.
  • چشم ها بسته می شد
  • به چیزی که دکتر ارائه کرده است نگاه کنید، شاید یک پنجره باشد. شما باید حرکاتی را تماشا کنید که معمولاً دید شما را مختل می کند.
  • سپس پزشک به مدت ۳ دقیقه پاسخ شما را به سوالات خود می بیند.
  • معمولاً ۴۰ دقیقه یا ۲ ساعت طول می کشد و EEG برای SDO ها زمانی که شما خواب هستید انجام می شود.

بسیاری از افراد مرتبط با دنیای پژوهش هستند که سخنان خود را در کنار هم قرار می دهند تا یا قدردانی کنند و یا انتقاد سازنده ای به تحقیق فقط برای بهتر شدن تحقیق ارائه کنند.

اول و مهمتر از همه ما دکتر را داشتیم. اجمل زمار از دانشگاه لوئیزویل، کنتاکی. او نویسنده این تحقیق بوده و به گفته وی، اگر نوسانات هیچ بازیابی نداشته باشند، احتمال نمایش خاطرات قدیمی یا خاطرات مهم وجود دارد. این در شرایط نزدیک به مرگ سوژه اتفاق می افتد.

محققان با نتیجه گیری گسترده بر اساس این مطالعه که تنها یک بیمار را شامل می شد مخالف بودند. این تنها مشکل آزمایش بود، زیرا آزمایش‌های موفق دیگر با بیش از یک موضوع انجام شده‌اند تا احتمالات نتیجه را گسترش دهند. این یک الزام برای آزمایش بود زیرا این ادعا باید توسط بیش از یک نتیجه مثبت پشتیبانی شود.

می‌توان گفت که این مطالعه اگر موضوع دیگری می‌گرفت، موفقیت بزرگ‌تری داشت و همچنین اعتبارات عمومی را که تا حدودی گم شده‌اند، دریافت می‌کرد. با این حال می دانیم که این آزمایش آینده بزرگی در پیش رو دارد. می‌توان امیدوار بود که محققان به عنوان نتیجه آزمایش، فرصت دیگری و با چندین موضوع به آن بدهند.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر