مهمترین چیزهایی که باید درباره بازیگر کودک آمریکایی واکر اسکوبل بدانید دارایی خالص، قد، سن، وزن، ویکی و بیوگرافی


واکر اسکوبل یک بازیگر کودک سرشناس در ایالات متحده است. او از جوانی فعالیت بازیگری را آغاز کرد. او اولین بازی خود را در سال ۲۰۱۲ در فیلم «چالش آدام» انجام داد.

قد، سن، وزن، ارزش خالص واکر اسکوبل چیست؟

در فیلم ابرقهرمانی بعدی، “ستاد مخفی” او نماینده خواهد بود. پارامونت پیکچرز این فیلم را در ۵ آگوست ۲۰۲۲ اکران خواهد کرد. پس از آن او در چندین فیلم و سریال تلویزیونی نیز حضور داشته است.

مهمترین چیزهایی که باید درباره بازیگر کودک آمریکایی واکر اسکوبل بدانید دارایی خالص، قد، سن، وزن، ویکی و بیوگرافی

واکر اسکابل در دوران اولیه زندگی:

واکر اسکوبل در ۶ ژانویه ۲۰۰۹ در لس آنجلس، کالیفرنیا، از هدر ملیسا و پدرش پیتر دبلیو اسکوبل به دنیا آمد. او یک خواهر دارد.

اسکوبل در مدرسه راهنمایی فیرویو. واکر در ایالات متحده در ایالت کلرادو زندگی می کند.

این بازیگر توانا با وجود تمام خانواده اش در ارتش، بازیگری را به عنوان عشق اول خود در کلاس تئاتر دبستان انتخاب کرد.

واکر در تئاترهای مختلفی از دبستان تا دبیرستان اجرا کرده است، از جمله مری پاپینز. با این حال، زمانی که تصمیم گرفت حرفه بازیگری خود را در راه کالیفرنیا انجام دهد، زندگی او تغییر کرد.

او ابتدا با Stagecoach Entertainment قرارداد امضا کرد تا حرفه بازیگری خود را پیش ببرد. با این حال، زمانی که به آژانس A3 Artists Talent در وست هالیوود، کالیفرنیا پیوست، کار او شروع شد.

اسکوبل دوست دارد مردم را سرگرم کند و با ایده های هنری خود آنها را غافلگیر کند. او یک بار در یک سفر مدرسه همه را شگفت زده کرد که ناگهان با لباس مرد عنکبوتی ظاهر شد.

سن، قد و وزن واکر اسکوبل:

واکر در لس آنجلس، کالیفرنیا به دنیا آمد و تا سال ۲۰۲۲، سیزده ساله است. قد او ۵ فوت و ۴ اینچ و وزنش ۴۵ کیلوگرم (تقریبا) است. قد و وزن او مشخص نیست. چشمانش قهوه ای و موهایش هم قهوه ای است.

شغل واکر اسکابل:

واکر اسکوبل بازیگر ۱۳ ساله آمریکایی به لطف بازی درخشان خود در نقش آدام جوان در فیلم علمی تخیلی آمریکایی “پروژه آدام” با بازی رایان رینولدز تأثیر زیادی در دنیای بازیگری گذاشته است.

کارگردانی شان لوی در نقش آدام کوچولو در پروژه آدام. با این حال، اتفاق غیرمنتظره زمانی رخ داد که آدام مسن (رایان رینولدز) و آدام جوان به طور همزمان وارد شدند.

در این تصویر علمی تخیلی، آدام (رایان رینولدز) از تاریخ بازدید می کند تا با نسخه جوان تری از خود در آینده آشنا شود. هر دوی آنها پدرشان را در گذشته روی پرده سینما دیده اند (مارک روفالو).

اولین و متحول کننده ترین ابتکار اسکوبل پروژه آدام است. با این حال، زمانی که او در ۵ آگوست ۲۰۲۲ فرود خیره کننده دیگری در “ستاد مخفی” داشته باشد، محبوبیت او به طور تصاعدی افزایش خواهد یافت.

این استعداد در حال رشد در هالیوود این فرصت را داشت که با اوون ویلسون، جسی ویلیامز، مومونا تامادا، ابی جیمز ویترسپون و بسیاری از بازیگران دیگر در فیلم HQ همکاری کند.

دارایی خالص واکر اسکوبل:

از سال ۲۰۲۲، دارایی خالص واکر اسکوبل تقریباً ۱۵۰۰۰۰ دلار است. او به عنوان یک بازیگر آمریکایی این مبلغ را از فیلم های هالیوودی به دست آورده است. میانگین درآمد این بازیگر حدود ۲۸۰۸۰ دلار است. ممکن است محدوده طول موجی مشابه با نوجوانان را تجربه کند. ثروت واکر به او و خانواده اش اجازه می دهد تا از یک سبک زندگی مجلل لذت ببرند.

اسکوبل از حرفه خود به عنوان بازیگر نیز راضی است. او به حرفه خود پایبند است و در مدت کوتاهی برای خود نامی دست و پا کرده است. ارزش خالص او قطعاً افزایش خواهد یافت اگر در آینده به دنبال شغلی در بخش فیلم باشد.

وضعیت رابطه واکر اسکوبل:

در حال حاضر واکر مجرد است. او در حال حاضر روی آکادمی خود تمرکز کرده و به عنوان یک بازیگر کودک کار می کند. واکر اکنون در کلاس هفتم است و زمانی برای دنبال کردن روابط عاشقانه ندارد. از طرفی در اوایل نوجوانی است که هنوز زمان مناسبی نیست.

بیشتر بخوانید:

  • حقایقی در مورد موفق ترین بازیگران زن تمام دوران آماندا پاچکو – ارزش خالص، تعهدات، مسیر شغلی، کار!
  • در مورد ارزش خالص، شغل، ویکی، سن و خانواده مدل آمریکایی هیلی بیبر اطلاعات کسب کنید
  • حقایقی در مورد ارزش خالص باب هونا رپر آمریکایی در سال ۲۰۲۲، شغل، ویکی، سن، اوایل زندگی، قرار ملاقات باب هونا با کیست؟
آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)
  • مهمترین چیزهایی که باید درباره بازیگر کودک آمریکایی واکر اسکوبل بدانید دارایی خالص، قد، سن، وزن، ویکی و بیوگرافی – ۲۵ مارس ۲۰۲۲
  • حقایقی در مورد ارزش خالص باب هونا رپر آمریکایی در سال ۲۰۲۲، شغل، ویکی، سن، اوایل زندگی، قرار ملاقات باب هونا با کیست؟ – ۲۵ مارس ۲۰۲۲
  • در مورد ارزش خالص، شغل، ویکی، سن و خانواده مدل آمریکایی هیلی بیبر اطلاعات کسب کنید – ۲۵ مارس ۲۰۲۲