مهران مدیری دلش را قورت نداد!


مهران مدیری در دور جدید مسابقه «دورهمی» با بیان اینکه در دو سال سخت کرونا هیچکس به فکر موسیقی و تئاتر نبود و از آنها حمایت نکرد، گفت:

به گزارش صبح صبح، پخش دور جدید مسابقه دورهمی با اجرای مهران مدیری شامگاه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ از شبکه ماهواره ای نسیم آغاز شد. سیاوش مویدی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در اولین قسمت از دور جدید این مسابقه به همراه تیمش مهمان مهران مدیری بود.

کارگردان در بخشی از مسابقه «دورامی» از سیاوش مویدی خواست ارزیابی خود را از وضعیت سینما و تلویزیون در شرایط کنونی بیان کند.

مفیدی در این خصوص اظهار داشت: همانطور که می دانید در طول دو سال و نیم شرایط کار برای سینما و تئاتر بسیار سخت بود و تئاتر در این شرایط بیشترین آسیب را دید. بچه های تلویزیون کم و بیش کار می کردند، اما بچه های تئاتر به شدت مجروح شدند و سالن ها بسته شد. امیدوارم شرایط بهتر شود تا بچه ها بتوانند کار کنند.

این کارگردان در ادامه یادداشت های کمکی خود بیان کرد: بازیگرانی که در سینما، تلویزیون و شبکه نمایش خانگی کار می کردند در این مدت توانستند کارهایی را انجام دهند، نه به این دلیل که سخت نبود، شرایط برایشان سخت بود، اما در نهایت کارهایی انجام دادند. ، اما مردم نزدیک به سه سال موسیقی و تئاتر از شرایط سخت کرونا آسیب دیدند.

کرونا به اهالی موسیقی و تئاتر آسیب می زند

هیچکس به تئاتر و موسیقی فکر نمی کرد در حالی که می شد از آنها حمایت کرد، اما هیچکس کاری نکرد. امیدوارم این شرایط بگذرد و شرایط برای همه مناسب باشد.

و در دومین قسمت از دور جدید مسابقه دورهمی، مهران مدیری میزبان میرطاهر مظلومی بازیگر سینما، تئاتر، تلویزیون و رادیو بود که به همراه تیمش در این مسابقه شرکت کرده بود.

این کارگردان همچنین از مرطاهر مظلومی خواست تا ارزیابی خود را از شرایط تولید تلویزیون و شبکه نمایش خانگی بیان کند و مرطاهر مظلومی نیز به لزوم تولید آثار فاخر در حوزه شبکه نمایش خانگی و تولیدات هنری در این حوزه ها اشاره کرد.