“من در اولین نمایش خروس دیشب از هوش رفتم”; تارون اگرتون پس از غش کردن روی صحنه واکنش نشان داد


تارون اگرتون یک استوری اینستاگرام منتشر کرد و به طرفداران اطمینان داد که حالش کاملا خوب است. بازیگر وست اند پلی در شامگاه شنبه در حین اجرای نمایش بیهوش شد و روی صحنه افتاد.

“من در اولین نمایش COCK دیشب از هوش رفتم”; تارون اگرتون پس از غش کردن روی صحنه واکنش نشان داد

اجرای افتتاحیه نمایش جدیدش خروس شامگاه شنبه در تئاتر Ambassadors لندن بود. ستاره Rocketman در کنار جاناتان بیلی در احیای بازی مایک بارتلت در سال ۲۰۰۹ بازی می کند.

من در اولین نمایش COCK دیشب از دست رفتم.  تارون اگرتون پس از غش کردن روی صحنه واکنش نشان داد

پس از سقوط او روی صحنه، یک پزشک از تماشاگران به این بازیگر کمک کرد و نمایش متوقف شد. کارگردان ماریان الیوت پس از ۴۰ دقیقه به تماشاگران گفت که بازیگر کاملاً خوب است. و جوئل هارپر جکسون، کارشناس تارون، ۱۵ دقیقه پایانی نمایش را بر عهده گرفت و بازیگران توانستند نمایش را به پایان برسانند.

نمایندگان تارون و تئاتر سفیران درخواست مردم برای اظهار نظر فوری را رد کردند.

صبح روز یکشنبه، تارون اگرتون در یک استوری اینستاگرام در حساب تایید شده اینستاگرام خود، به روز رسانی را ارائه کرد، که با بیانیه ای شروع شد که همانطور که ممکن است برخی از شما شنیده باشید، من در اولین برنامه از حال رفتم. خروس دیشب. اما الان کاملا خوبم، فقط کمی گردن درد دارم و نفسم کبود شده اما خوبم.

این بازیگر ۳۲ ساله علامت مثبتی روی این حادثه گذاشت و نوشت: «ممنون می‌شوم اگر کسی که دیشب در تئاتر بود بگوید من چنان اجرای متعهدانه و برق‌آمیزی ارائه کردم که بدنم نتواند آن را تحمل کند. و از حال رفت او در ادامه افزود: «با توجه به اینکه گفته شد، ظاهراً قرار است شما در واقع نمایش کامل را انجام دهید و نه فقط سه چهارم آن. پس فردا شب با انتقام برمی گردم.

اجرتون همچنین از کسانی که هنگام غش از او مراقبت کردند سپاسگزار بود، او نوشت: «از تیم شگفت‌انگیز تئاتر و همبازی‌های فوق‌العاده‌ام به خاطر دوست داشتنی بودن متشکرم.» او تشکر کرد و از همبازی‌اش جکسون که برای تکمیل قسمت پایانی بازی وارد صحنه شد، گفت: «یک بازیگر شگفت‌انگیز و یک فرد دوست‌داشتنی».

کاک یک مثلث عشقی است و به دنبال جاناتان بیلی از بریجتون می‌رود، شخصیتی که به گفته Playbill، وقتی با زنی با بازی اجرتون آشنا می‌شود و رابطه‌اش با دوست پسر دیرینه‌اش، جنسیت او را زیر سوال می‌برد.

جوئل هارپر جکسون بعدازظهر یکشنبه توییت کرد که گرفتن جای اجرتون در صحنه یک امتیاز مطلق بود.

او تارون را ستایش کرد و او را یک جنتلمن واقعی خواند که تا این حد از او حمایت کرده است. او در ادامه نوشت که اگرتون خوب است و دوشنبه برمی گردد.

تیم سازنده بیانیه ای منتشر کرد مبنی بر اینکه تارون اگرتون در اواخر اجرا، در اولین پیش نمایش نمایشنامه مایک بارتلت، مایک بارتلت در تئاتر سفیر، در اواخر اجرا بیهوش شد.

نمایش مایک بارتلت در ابتدا در تئاتر رویال کورت در لندن در سال ۲۰۰۹ به نمایش درآمد و جید آنوکا و فیل دانیلز در آن بازی کردند.

Cock به اجرای بعدی خود در ۷ مارس قبل از افتتاح رسمی نمایش در ۱۵ مارس ادامه خواهد داد. Cock قرار است تا ۴ ژوئن ادامه داشته باشد.

خواندن:رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر