منوی بچه های سالم والدین باید امتحان کنند!


والدین عزیز،

امیدوارم از منوهای ماهانه ما استفاده کرده و ایده های غذایی را برای آنها برای فرزندان خود انتخاب کنید. تا زمانی که فرزندان ما در خانه بمانند و آموزش های خانگی را بپذیرند ، مهم است که به کودکانمان نوع تغذیه مناسب را بدهیم ، از سلامت ، رشد ، رشد و ایمنی آنها حمایت کنیم. با درک اینکه چگونه می توان گاهی اوقات تصمیم گرفت که برای کودکان چه چیزی بپزم و همچنین باید بین کار و کارهای خانه مشغول به کار باشیم ، ما یک منوی ساده ، متعادل از نظر تغذیه و مناسب کودک برای صبحانه ، ناهار و شام – هر 4 هفته در ماه ایجاد کردیم. والدین می توانند وعده های غذایی را به صورت رایگان بارگیری ، چاپ و برنامه ریزی کنند تا در وقت خود صرفه جویی شود و همچنین بدانند که بچه های شما خوب غذا می خورند.

منوهای ماه اکتبر ما آماده است! ما دو منو – هندی و بین المللی – بر اساس انتخاب و ترجیحات ایجاد کرده ایم. همه وعده های غذایی با دقت حفظ می شوند ، در نظر داشتن هم افزایی و تعادل تغذیه ای.

لطفا توجه داشته باشید : این یک برنامه کلی منو است و هیچ شرایط پزشکی را برطرف نمی کند. اگر فرزند شما بیماری دارد یا دارو مصرف می کند ، لازم است از متخصصان کمک بگیرید و در صورت لزوم برنامه تغذیه شخصی دریافت کنید.

PDF را بارگیری کنید: منوی کودکان برای اکتبر 2021

منتظر منوی ماه نوامبر باشید زیرا قصد داریم آن را در هفته آخر اکتبر راه اندازی کنیم.

شما می توانید منوهای ماهانه را در وب سایت ما پیدا کنید یا آدرس ایمیل خود را در بخش تماس با ما در وب سایت ما (www.lukecoutinho.com) بگذارید و ما آن را برای شما ایمیل می کنیم.

YouCare همه چیز درباره شماست

نمی توانید از یک فنجان خالی بریزید. بنابراین قبل از تغذیه جهان ابتدا خود را بسازید. شما به شما اهمیت می دهید. – لوک کوتینیو

ما یک تیم / اکوسیستم متشکل از متخصصین تغذیه بالینی ثبت شده ، متخصصان تغذیه ، مربیان مجرب زندگی ، متخصصان یوگا ، مشاوران احساسی ، پزشکان ماهر آلوپاتیک و پزشکان هومیوپاتی هستیم که رویکرد 360 درجه ای را اتخاذ کرده و با ترکیب دارو و شیوه زندگی ، زندگی را متحول می کنند. به ما روی مراقبت های پیشگیرانه و بهبودی جامع کار می کنیم و بر چهار ستون سلامت – تغذیه متعادل ، ورزش مناسب ، خواب با کیفیت و سم زدایی احساسی تأکید داریم.

ما انسانها محصول طبیعت هستیم. بنابراین وقتی ما در قوانین و محدودیت های طبیعت عمل می کنیم ، بهترین رشد را داریم. این شامل نحوه غذا خوردن ، حرکت ، خوابیدن ، فکر کردن ، دیدگاه معنوی ما است ، که همه آنها می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.

ما معتقدیم که به علت اصلی و فردیت زیستی که به شما به عنوان یک فرد منحصر به فرد احترام می گذارد پرداخته ایم. بهبودی زمانی آغاز می شود که به دارو احترام بگذاریم و فراتر از آن نیز تمرکز کنیم. ما به شما کمک می کنیم محیط بیرونی و داخلی مناسبی ایجاد کنید که هوش بدن شما را قادر به عملکرد و کمک به پیشگیری ، بازیابی و بهبودی کند.

برنامه های سبک زندگی یکپارچه و پیشگیرانه ما به صدها هزار نفر کمک کرده است که شرایط سرطان ، دیابت ، تیروئید ، قلب و عروق ، اختلالات خود ایمنی و ایمنی پایین در برابر سایر سندرم های نادر را مدیریت کنند.

در اینجا می توانید سفرهای تغییر دهنده زندگی و توصیفات قدرتمند افرادی را که از سراسر جهان سرازیر شده اند بخوانیدبه

تیم ما اینجاست تا به شما کمک کند. با کلیک روی اینجا یا رزرو مشاوره در جهت صحیح راهنمایی شوید ، در برنامه های یکپارچه سلامتی ما شرکت کنید. با ما تماس بگیرید 18001020253 یا برای ما در [email protected] بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید