ملکه مجبور شد پس از یک اتفاق غافلگیرکننده عکس های عروسی را دوباره ضبط کند


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای خاصی در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • گفته می شود ملکه مجبور شد عکس های عروسی خود را در ماه عسل خود و شاهزاده فیلیپ پس از یک اتفاق تا حدودی غیرمعمول بگیرد.


  گزارش شده است که ملکه عکس های عروسی خود را در ماه عسل خود در سال 1947 دوباره ضبط کرد ، بدبختی شگفت انگیز روز عروسی او را بدون دسته گل خود در تصاویر رها کرد. ملکه و شاهزاده فیلیپ 73 سال ازدواج کردند تا اینکه متأسفانه در آوریل درگذشت و پادشاه بدون “قدرت و دوام” او باقی ماند. در حال حاضر ساکن بالمورال ، پادشاه اولین استراحت تابستانی خود را پس از مرگ انجام می دهد و از چندین فرزند ، نوه ها و نوه های آنها دعوت کرده است تا به ملاقات او بروند.

  گفته می شود که ملکه به تازگی از وی و محل ویژه شاهزاده فیلیپ دیدن کرده است ، بدون شک در مورد سالهای شاد مشترکشان با هم فکر خواهد کرد.

  اگرچه به نظر می رسد که روز عروسی آنها در 20 نوامبر فقط یک مشکل جزئی داشت – و این بدان معناست که این زوج مجبور بودند کلیک های رسمی را انجام دهند.

  پرنسس الیزابت و شاهزاده فیلیپ ، دوک ادینبورگ در کاخ باکینگهام پس از ازدواجشان

  به گزارش سلام! مجله ، عکس های عروسی ملکه را باید چند روز بعد دوباره گرفت ، زیرا او و شاهزاده فیلیپ در حال لذت بردن از ماه عسل بودند. گفته می شود این امر به این دلیل بوده است که گلهای عروسی او در روز بزرگ خود نابجا شده اند ، این بدان معناست که عکسهای اصلی این گلهای فوق العاده را نداشتند.

  بر اساس این نشریه ، گلفروش عروسی سلطنتی دیوید لانگمن با بازکردن مستند ITV ، دعوت به عروسی سلطنتی ، داستان پشت این رویداد شگفت انگیز را فاش کرد.

  او مدعی شد: “وسط ماه عسل آنها مجبور بودند دوباره لباس عروس خود را بپوشند و پدرم مجبور شد دسته ای دیگر برای آن عکسها بدهد.”

  ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ ، دوک ادینبورگ از بالکن کاخ باکینگهام برای جمعیت دست تکان می دهند

  هنری ناهوم عکاس استرلینگ آنجا بود که عکسهای فراموش نشدنی از عروسی ملکه و شاهزاده فیلیپ را ثبت کرد. ظاهراً او مجبور شد دوباره به اتاق تاج و تخت در کاخ باکینگهام بازگردد تا مطمئن شود که آنها عکس کاملی را دریافت کرده اند.

  در حالی که گفته می شود ماه عسل پادشاه و دوک ادینبورگ متوقف شد تا بتوانند خود را برای دومین بار کلیک کنند ، و همچنین در مقاطعی در سفرهای خصوصی خود به برادلندز و بیرخال.

  پرنسس الیزابت و شاهزاده فیلیپ ، دوک ادینبورگ در حال قدم زدن در ماه عسل خود در برادلندز

  و به نظر می رسد که بدشانسی غافلگیرکننده آن همه سال احتمالاً تکرار نخواهد شد ، زیرا گفته می شود که عروس های سلطنتی اکنون دو دسته برای این مناسبت دارند.

  در ماه نوامبر هفتاد و چهارمین سالگرد ازدواج ملکه و شاهزاده فیلیپ بود. عروسی آنها در وست مینستر ابی برگزار شد ، همان محلی که نوه آنها پرنس ویلیام و کیت میدلتون در سال 2011 ازدواج کردند.

  در حالی که آنها در مراسم عروسی کمبریج شرکت می کردند ، ملکه و شاهزاده فیلیپ ممکن است به طور خلاصه روز فوق العاده خود را در تمام آن سالها در نظر بگیرند.

  دیدگاهتان را بنویسید