معرفی جذاب ترین پادکست های نوروزی


در این مطلب قسمت های جالبی از قسمت های مختلف پادکست ایرانی را ارائه می دهیم. پادکست هایی که در سال های اخیر توانسته اند مخاطبان زیادی را جذب کنند.

به گزارش صبح به نقل از الافدال; پادکست ها رسانه مهمی در سال های اخیر هستند که از یک سو با توجه به پیشرفت های تکنولوژیک پس از گسترش اینترنت و تسلط شبکه های اجتماعی بر گوشی های هوشمند و از سوی دیگر ریشه در سبک زندگی جدید انسان امروزی دارند. .

یکی از سرگرمی ها و علایق کاربران فضای مجازی در سال های اخیر گوش دادن به پادکست ها بوده است. یک فایل صوتی با دریایی بی پایان از موضوعات که دنیای جدیدی را به شما هدیه می دهد.

بیشتر بخوانید: پیشنهادهای فرهنگی و هنری برای اعیاد

اگر این روزها گوش دادن به پادکست بخشی از برنامه روزانه شماست، مقاله امروز را از دست ندهید. شاید در طول سفر مفید بوده است.

پایان رادیو

رادیوپایان در هر قسمت به پایانی مهم و ماندگار برای تاریخ سینمای ایران می پردازد. صدای آنها با نارمک طنین انداز می شود و روایتی ملایم از پایان های سینمایی ارائه می دهد.

حلقه سلولی

در اپیزود کندو به پایان متفاوت این اثر فریدون گل با بازی بهروز وثوقی و داود الرشیدی پرداخته شده است.

جعبه چت

دیالوگ باکس با هدف تولید روایت های صوتی مختلف از فیلم های ایرانی ساخته شده است. محصولات دیالوگ باکس برگرفته از فیلم های ایرانی، با آمیزه ای از موسیقی، شعر و متون مختلف از مشهورترین شاعران و نویسندگان ایرانی، تاکنون بیش از صد پادکست کوتاه و بلند با عناوین مختلف در این مجموعه تولید شده است.

حلقه پل چوبی

در اپیزود پل چوبی، بهرام رادان مونولوگ های امیر را اجرا می کند و دوتایی محبوب با شیرین و نازی ها لحظات نابی را روی آهنگ کارن همایونفر می گذارند.

داستان احسانو

نگاه مردم به احسان عبدالبور نه از فیلم‌های او بلکه تحت تأثیر صداگذاری موفق او در کنار آن بود. ما در مورد رسانه جدیدی صحبت می کنیم که به نظر می رسد به خوبی به شکل جدید زندگی برای عموم مردم ایران پاسخ می دهد. او داستان هایش را با لهجه شیرین بوشیری و جملاتی زنده می گوید.

قسمت رفقای مکزیکی

در اپیزود «رفقای مکزیکی» با خاطراتی از ذهن او که بین تهران و بوشهر راه می‌رفت، همراه می‌شویم که قوام خاصی دارند و مطمئناً خالی از شنیدن نیستند.

رادیو نیست

این شهر از گروهی از مکان‌ها تشکیل شده است که در پشت نمای صخره‌ای آن، زیستگاه‌های بسیاری برخاسته یا جاری شده‌اند. که به مرور زمان در خاطرات و روایت ها زنده می شود و بخش عظیمی از هویت و حافظه جمعی شهر و ما می شود. رادیو هیچ گزارشی از مکان هایی است که در زمان خود ابزاری بودند و اکنون یا وجود ندارند یا تغییر کاربری و نقش خود را داده اند.

قلعه اپیزود (چارنو)

رمان مکان های خاموش که حاوی هزار داستان با سکوت است. سفری در میان ویرانه‌های برخاسته از نیازها و غرایز، فقر و ناتوانی، سرنوشت محتوم انسان‌های بی‌خانمان، خسته، غمگین و تلخ، زیر پوست تاریخ، زیر زخم‌های شهر، این موضوع را از پادکست رادیواکتیو بازگو می‌کند. .

فیلم امروز

پادکست فیلم امروز درباره سینما، فیلم و موضوعات سینمایی صحبت می کند. دامون قنبرزاده، منتقد و نویسنده، سردبیر این پادکست است و خروجی کار همان کیفیتی بود که من می خواستم.

قسمت خسرو الشکیبی

در این قسمت در مورد مرد سرشناس سینمای ایران، خسرو شکیبعی صحبت می کنیم که با برخی صحبت ها و خاطراتی از دوستان هنرمندش خاطره ای خوش از مرد همیشه سبز سینمای ایران به یادگار گذاشت.