مطالعات در مورد میکرودوز ما را به بازاندیشی سوق داده است


تحقیقات ثابت می کند که وقتی فکر می کنیم مواد مخدر فقط به ما آسیب می زند اشتباه می کنیم. تحقیقات اخیر در مورد دوز میکرو ما را وادار کرده است که دو بار در مورد افکار خود فکر کنیم.

مطالعات در مورد میکرودوز ما را به بازاندیشی سوق داده است

میکرو دوز فرآیندی است که در آن به افراد دوزهای کمی از دارو برای مطالعه رفتار و واکنش پس از دارو داده می شود. امروزه داروها حتی ممکن است فوایدی برای کودکان داشته باشند که هنوز کشف نشده است.

مطالعات در مورد میکرودوز ما را به بازاندیشی سوق داده است

به تدریج و با گذشت روزها توسط شرکت های داروسازی شروع به القای پردازش میکرو دوز به عنوان بخشی از فرآیند تولید دارو/داروهای خود کرده اند.

ال اس دی یا آلامود رژیمی اسید لیسرژیک یک داروی روانگردان است که افکار، احساسات و عملکرد اندام های شما را تشدید می کند. در بسیاری از موارد مشاهده شده است که دوزهای کوچک باعث ایجاد برخی توهمات بصری، شنوایی، با افزایش دمای بدن می شود. به دلیل افزایش شخصیت شما، به دلایل معنوی متعددی از آن به عنوان یک داروی تفریحی استفاده می شود.

ال اس دی به عنوان یک داروی معروف به اشکال مختلفی در بازار یافت می شود. اولاً در کاغذ بلاتر یافت می شود (به شکلی است که کاغذهای رنگی با ال اس دی خیس شده در تکه های کوچک مصرف می شود). ثانیا قرص / کپسول، این قرص ها به microdots معروف هستند. ثالثا شکل مایع ال اس دی در این یکی، مایع ال اس دی را باید هنگام غذا خوردن روی حبه های قند ریخت.

چهارم، شما می توانید محلول LSD را به عنوان یک مایع خالص دریافت کنید، اما به یاد داشته باشید که این قوی ترین نسخه دارو است و می تواند عوارض جانبی و بسیاری از مشکلات دیگر را ایجاد کند که به ندرت ایجاد می شود. آخرین اما نه کم اهمیت ترین، ژلاتین. شکل آن مربع است و به پانل های پنجره معروف است.

برخی از مزایای میکرو دوز عبارتند از:

  • گفته می شود که پس از مصرف این ماده تمرکز آن افزایش یافته است. گفته می شود که سطوح تمرکز قوی تر از قبل است.
  • سطح انرژی بهتر و بدون احساس خواب.
  • از آنجایی که ذهن در حالت آرام و عقلانی قرار دارد به حل مشکلات کمک می کند. شناخت و سایر فعالیت های مرتبط آسان تر می شود.
  • مزایای اجتماعی، این بدان معناست که وقتی تحت تأثیر مواد مخدر هستید، اعتماد به نفس لازم برای سخنرانی در جمع را به دست می آورید.
  • می تواند اضطراب را تا حدی درمان کند.
  • این توانایی های خلاقانه پنهان در زیر ضمیر ناخودآگاه شما را باز می کند.
  • شما احساس بسیار مثبتی دارید و حتی پس از اینکه تحت تأثیر دوز میکرو قرار می گیرید، می توانید به خلق و خوی بهتری تبدیل شوید.

ال اس دی به عنوان یک داروی غیر اعتیادآور با احتمال کم سوء مصرف به بازار عرضه می شود. ال اس دی هنوز هم یکی از معروف ترین داروهای روانگردان است.

با این حال، در تحقیقات انجام شده توسط پروفسور. هریت د ویت (روان‌پزشکی و علوم اعصاب رفتاری، دانشگاه شیکاگو)، در مجموع ۵۶ شرکت‌کننده وجود داشت. به برخی از آنها میکرودوزهای LSD در حدود ۱۳ یا ۲۶ میلی گرم داده شد، در حالی که در مطالعه قبلی به شرکت کنندگان ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلی گرم در آزمایشات قرن ۱۹ داده شد.

بیماران اخیر میکرودوزها را در جلسات ۵ ساعته ۴ بار و ۴ نوبت جدا کردند و فواصل ۳ تا ۴ روزه نیز برای استراحت داده شد. پس از بهبود عملکرد ذهنی آنها و جلسات اوردوز مواد مخدر برای بررسی عملکرد ذهنی شرکت کنندگان برگزار شد. این مطالعه و نتیجه گیری نتایج این بود که استفاده از LSD در مقداری خاص بدون هیچ گونه اثرات منفی ایمن است.

LSD با سیستم سروتونین کار می کند، این انتقال دهنده عصبی است که از طریق آن داروهای ضد افسردگی مانند SSRI ها کار می کنند، بنابراین دلایل عصبی زیستی کشف نشده ای وجود دارد که فکر می کنیم ممکن است اعتباری داشته باشد.

اگرچه نتایج تایید نشده است، اما ما می‌توانیم امیدی را در رابطه با مطالعات رو به جلو ببینیم، و محققان از داروهای مضر برای ساخت داروهای مفید استفاده می‌کنند، چیزی که همه ما به سادگی منتظر آن هستیم.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر