مصاحبه اوه بچه – هو ببومعمولاً در مورد تغییرات جنسیتی و حسی یک زن پس از مادر صحبت نمی شود. چگونه ایجاد گفتگو در این مورد می تواند به حرکت بهتر در این گذار کمک کند؟

من معمولاً با این س startال شروع می کنم: مادر بودن برای شما چه معنایی دارد؟ بسیاری اوقات پاسخ نسبتاً یکنواخت است: یک مراقب ، یک خانه دار ، یک زن که زندگی او حول فرزندانش می چرخد. چرا ایده های ما در مورد مادران منحصر به فرد و منفعل است؟ برای مادر شدن باید عشق ورزید ، پس چرا دیدن مادر به عنوان موجودات جنسی مجاز نیست؟

این بررسی اینکه چرا ما فکر می کنیم راه ما اساسی ترین مکان برای شروع است. این سفر درونی اغلب س questionsالات زیادی را ایجاد می کند و گفتگوی معنی دار را نه تنها در خود ما ، بلکه با سایر زنان جامعه ما تسهیل می کند. به اشتراک گذاشتن تاریخ ما تجربه ما را نه تنها برای خودمان ، بلکه برای همه مادران عادی می کند.

فرهنگ ما هویت چند وجهی مادران را جشن نمی گیرد. شرط بندی ما چگونه بر تصورات عمیق ما از جنسیت در مادری تأثیر می گذارد؟

وقتی این انرژی حسی قفل شده را که می تواند در دوران بارداری و مادری رخ دهد مصرف کنید و با توجه به انتظارات سنتی جامعه از یک مادر ، با آن مقابله کنید ، تضاد می تواند بسیار زیاد باشد. سپس ساختارهای اجتماعی انتظارات مرتبط را اضافه کنید ، و سطح قضاوت خسته کننده می شود.

به مادر مجردی فکر کنید که بچه اش را “خارج از ازدواج” به دنیا آورده بود. چه تصوری فوری از احساسات او دارید؟ شاید “ریسک”؟ به مادری فکر کنید که 4 سال است ازدواج کرده و بچه اش را تازه به دنیا آورده است. چه تصوری فوری از احساسات او دارید؟ شاید “محتاط”؟ اگر من به شما بگویم که مادر مجرد مهندس فضایی ناسا است و زن متاهل بیکار است ، چه می شود؟ آیا تصورات شما در آن زمان تغییر کرد؟ چرا؟

به دلیل شرطی شدن ما

ما از طریق لنزهای مشروط به جهان نگاه می کنیم که همکاری بزرگی از والدین ما ، جامعه ، جامعه ، رسانه ها ، روابط ، دین سازمان یافته ، مدرسه و تجربه زندگی ما بوده است. رابطه جنسی ، تمایلات جنسی و جنسی برای همه معنای دیگری دارد و بسته به “شرایط” زن ، ما درباره بیان جنسی آنها قضاوت می کنیم. به هر دلیلی ، جنسیت مادران به ویژه ممنوع است و به نظر می رسد برای قضاوت در حوزه عمومی است.

مادران جدید اغلب نگران میل جنسی پایین خود هستند. آیا می توانید برای عادی سازی این مسئله و حمایت از زنانی که این مشکل را پشت سر می گذارند ، چیزی به اشتراک بگذارید.

هر روز زنان 10 برابر اکسی توسین (هورمون عشق) نسبت به مردان دارند. پس از زایمان و ماه ها (و حتی سال ها) پس از آن ، در استخر اکسی توسین شنا می کنیم. ما از شیردهی ، شنیدن گریه نوزادمان ، بوسیدن یا بو کردن کودکانمان ، یا حتی نگاه کردن به آنها ، شیوع اکسی توسین را می گیریم. برای مردان ، میزان اکسی توسین آنها فقط در هنگام ارگاسم به سطح ما نزدیک می شود. پس از بچه دار شدن ، مردان همچنان به دنبال صمیمیت و رابطه هستند ، زیرا این تنها زمانی است که آنها تعادل هورمونی را تجربه می کنند. با این حال ، در سطح بیولوژیکی ، ما به عنوان مادر پس از زایمان از نظر هورمونی راضی هستیم.

مادر را وارد کنید ، که احتمالاً از سازگاری با بدن جدیدش ناراحت کننده است ، در استخر اکسی توسین شنا می کند ، اما احتمالاً بسیار پرتنش نیز هست. هورمون های استرس برخی از آثار باقیمانده میل جنسی را از بین می برد. این فرمول کاملی برای کاهش چشمگیر میل ما به رابطه جنسی است. سپس یک شریک پرتنش را اضافه کنید که به جای شنا در استخر اکسی توسین غرق تستوسترون (هورمون تهاجمی و محافظ) می شود. هر بار که نوزاد گریه می کند ، پدر تستوسترون (به جای اکسی توسین) را افزایش می دهد ، که از نظر بیولوژیکی منطقی است زیرا آنها باید از لانه در برابر تهدیدها و مهاجمان محافظت کنند. هر یک از این والدین را در یک شب ملاقات در اتاق خواب بگذارید ، و مادر با فکر کردن به بچه با اکسی توسین و هورمون های استرس بزرگ می شود و پدر همچنان سعی می کند در اقیانوس تستوسترون به دنبال هوا باشد. این دستور فاجعه است و یکی از بزرگترین نمونه های طنز طبیعت است.

اما مطمئن باشید ، این در واقع یک طرح هوشمندانه است: سطح بالای اکسی توسین در بدن مادر و تستوسترون در پدر همچنان بر تغذیه فرزندان ما و اطمینان از بقای آنها تمرکز می کند. علاوه بر این ، میل جنسی غم انگیز به جلوگیری از باردار شدن سریع کمک می کند ، که این امر نشاط و بقای نسل بعدی گونه های ما را به خطر می اندازد! براوو طبیعت!

دوست داشتن و احساس نفسانی می تواند معنای بسیار متفاوتی داشته باشد. غیر معمول نیست که زنانی که دارای فرزند خردسال هستند از طریق احساس گناه یا به عنوان تلاشی برای بازیابی حساسیت خود با شریک خود رابطه جنسی داشته باشند. اما اگر نتوانید از درون به آن دسترسی داشته باشید ، جستجوی احساسات خود در شریک می تواند بیهوده باشد. زن می تواند چه شیوه هایی را برای ارتباط و تجلیل از احساسات خود انجام دهد؟

اولین و مهمترین توصیه من این است که از خود بپرسید: چه چیزی را دوست دارید؟ هر چه که هست بیشتر انجام دهید. زمان گذاشتن. بدون هیچ توقعی پاسخ های خود را با شریک خود به اشتراک بگذارید. اما تا زمانی که نتوانیم به طور کامل به این سال پاسخ دهیم ، از کجا شروع کنیم؟

اولین چیزی که در تمرین خود می بینم این است که ذهن به بدن متصل نیست. در سطح اساسی ، این بسیار بزرگ است. ما باید کارهایی را انجام دهیم که ما را به بدن ما متصل می کند ، تا دروازه های حساسیت را باز کنیم – و بسیاری اوقات این امر به بهترین وجه با تمرینات ملایم انجام می شود.

روغن بدن گیاهی یک تمرین امتحان شده و واقعی است که به ما اجازه می دهد به بدن خود بیفتیم و به ما یادآوری کند که پوست ما عاشق دوست داشتن است. من زنان مخفی با روغن بدن گیاهی حسی را به طور خاص برای زنانی طراحی کردم که قصد دارند حساسیت و جنسیت خود را دوباره تعریف کنند. من بدن خود را هر روز روغن می زنم (اکثر گیاهان داران و زنان وحشی نیز آن را می دانند) به این دلیل که این سریع ترین و ساده ترین راه برای ایجاد اشتیاق و خلاقیت در داخل و خارج از اتاق خواب است. گیاهان دارویی مورد استفاده در این فرمول انرژی ، رفاه تولید مثل ، احساس امنیت و آرامش را حفظ می کنند ، گردش خون سالم را ترویج می دهند و به عنوان یک داروی جنسی خفیف عمل می کنند. این روغن به تنهایی یا با شریک خود استفاده می شود و به ما امکان می دهد شعله داخلی خود را متصل کرده و جشن بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید