مسکن روستایی خریدیم! – آشپزخانه ابرا


پست امروز کمی از دستور العمل ها و محتوای رفاهی فاصله دارد تا یک به روز رسانی زنده عالی را با شما به اشتراک بگذارید!

ما یک خانه روستایی خریدیم

بعد از بیش از 10 سال خواب و برنامه ریزی و 18 ماه استراتژی بسیار جدی و گذراندن تمام وقت آزادم در زیلو ، من و شریکم اردن یک خانه روستایی خریدیم!

وقتی می گویم بیش از 10 سال است که در این مورد خواب می بینم ، منظورم رویا است! تصویری از یک مزرعه قدیمی در هر تابلوی بینایی و تخیل زندگی می کرد. من راهی یافتم تا آن را به هر نفری که از راه من عبور می کرد ، یاد کنم. من آن را گفتم ، آن را در خواب دیدم ، و سپس به نحوی با لطف همه چیز مقدس ، به واقعیت تبدیل شد.

ما یک خانه روستایی خریدیم

هر تابستان (بدترین فصل FAR در نیویورک) فکر می کنم چقدر از شهر خوشم نمی آید. فقط یک حیاط خلوت می خواهم ، بارها و بارها می گویم. من به فضای سبز (فراتر از پارک های نیویورک) و کمی حریم خصوصی بیشتر نیاز دارم.

من رویای این را داشتم که بتوانم با روپوش حمام ، با پای برهنه و بدون باغ در باغ بیرون بروم.

بله ، این لحظات بزرگی است که من تصور می کردم.

وقتی سرانجام این به روز رسانی را در اینستاگرام اعلام کردم ، با عشق و حمایت زیادی غرق شدم ، خوب … این باعث شد من سرخ شوم.

تریلیونها س Iال نیز برای من پیش آمد ، بنابراین فکر کردم که یک پست کامل در مورد همه چیز در خانه روستایی در اینجا مفید خواهد بود.

بزرگترین دلیل برای به اشتراک گذاشتن این به روز رسانی این است که خانه ای که خریدیم دارای باغ غذای واقعی است که بر توسعه دستور غذا و زندگی غذا تأثیر زیادی می گذارد. آشپزخانه ابرا با آموختن باغبانی و پرورش غذاهای شخصی من به روز رسانی جدی می شود.

بیایید وارد جزئیات شویم.

ما یک خانه روستایی خریدیم

خانه کجاست؟

این خانه در Catskills غربی ، Sullivan County NY واقع شده است. منطقه ای جذاب که وقتی 2 سال پیش مادرم به اینجا نقل مکان کرد عاشق آن شدیم.

ما نزدیک رودخانه دلاور (برای رودخانه ای تنبل که در تمام تابستان شناور است) ، مسیرهای پیاده روی شگفت انگیز و ماجراهای ناهار خوری جدی هستیم.

شهرستان سالیوان ، به طور کلی Catskills ، اولین انتخاب ما برای خانه بود زیرا زیبا ، باکال و زنده و در حال رشد است. بسیاری از مردم شهرنشین (ما آنها را محبت آمیز می گوییم “سایتیوت ها”) از جمله سازندگان ، صنعتگران و فقط افراد شهری که برای نوع دیگری از زندگی آماده بودند ، به اینجا نقل مکان کردند.

این منجر به منطقه ای شده است که غذای جدی ، قدردانی از اجتماع و ارتباط با کشاورزی و باغداری را ایجاد می کند.

ما خانه ای در جامعه ای می خواستیم که در آن رستوران های جدید BIG باز شوند ، اتفاقات خلاقانه ای بیفتد و ساکنان آنجا خانه خود را بسازند ، نه محل خواب آنها در زمانی که در شهر نبودند.

بنابراین سالیوان کانتی برنده شد ، اما در واقع حدود 30 شهر در منطقه Catskills وجود دارد که ما آنها را کاملاً دوست داشتیم.

ما یک خانه روستایی خریدیم

قطعه خانه:

این خانه یک خانه روستایی در سال 1904 است ، با بیش از 100 سال کنجکاوی DIY و 100 سال جذابیت جدی.

این خانه 3 خوابه ، 2 حمام ، حدود 2400 فوت مربع است ، که دقیقاً 1800 فوت مربع بیشتر از من در بزرگسالی است.

پروژه های زیادی داریم به هر حال ، یک سطح تعمیر است. استخوان ها عالی هستند ، چیزهای مهم (سقف ، فونداسیون ، لوله کشی ، برق) بسیار عالی هستند ، اما از نظر زیبایی به عشق ما نیاز دارد.

به عنوان مثال ، حدود 80 درصد خانه با پانل های دیواری دهه 1960 پوشانده شده است که (در بسیاری از اتاقها) بارها رنگ آمیزی شده است. اوقات خوش.

ما یک خانه روستایی خریدیمبا خانه چه خواهیم کرد:

ما برنامه های زیادی داریم ، و این کاملاً قریب به اتفاق و هیجان انگیز به نظر می رسد. ما کاملاً مطمئن نیستیم که صادق بودن را از کجا شروع کنیم.

ما هفته اول را با پاره کردن سالهای فرش قدیمی و کاشی های مشمع کف اتاق عجیب و غریب گذراندیم تا بتوانیم کفپوش های چوبی سخت اصل فوق العاده و یک راه پله اصلی زیبا را در سال 1904 کشف کنیم. با کمی دقت پله ها به روشنایی اولیه خود برمی گردند (یا امیدوارم!)

چند اتاق وجود دارد ، با کاشی های مشمع کف اتاق چسبانده شده ، که به دلیل آزبست احتمالی نمی توانیم به تنهایی آنها را درمان کنیم ، بنابراین برای این کار یک متخصص می آوریم.

و چند طبقه که کفپوش های وینیل خاکستری جدیدتری در آن نصب شده است ، که من از آنها متنفرم ، اما شاید ما مجبور باشیم مدتی در آن زندگی کنیم.

هدف اولیه ما بازسازی صحیح است نه سریع. بنابراین ما مدتی را برای زندگی در فضا صرف می کنیم ، متخصصان را برای نظرات و مشاوره بیشتر می آوریم و سپس به طور همزمان با یک اتاق برخورد می کنیم.

ما یک خانه روستایی خریدیم

شریک من ، جردن ، یک طراح داخلی است ، که از من یک زن بسیار خوش شانس می سازد. او چوب جادویی خود را بر روی همه کنجکاوی ها می چرخاند و با گذشت زمان این مکان به چیزی زیبا تبدیل می شود. برادرزاده ام قبلاً اظهار داشته است که اتاق ناهار خوری ما شبیه اتاق تایتانیک است (تصویر بالا ، و هیچ کجا در نزدیکی سطح تایتانیک نیست ، اما من رعایت می کنم.)

به ویژه برای بازسازی ، من نمی توانم صبر کنم تا به مرحله ای برسیم که بتوانیم عتیقه جات و یافته های خلاقانه را ارائه دهیم تا واقعاً این مکان را متعلق به خودمان کنیم.

به تدریج من قصد دارم پیشرفت خانه را به اشتراک بگذارم و جردن 100 درصد در راه است تا برخی از استراتژی ها و استعدادهای خود را برای ایجاد فضاهای زیبا به اشتراک بگذارد.

ما یک خانه روستایی خریدیم

در مورد آشپزخانه چه خبر؟

این سوال بسیار رایج در اینستاگرام بود. هنوز عکس آشپزخانه را به اشتراک نگذاشته ام ، اما به زودی.

آشپزخانه عالی است و اخیراً با تمام مبلمان دست ساز بازسازی شده است. این کاملا قابل سکونت است ، اما زیبایی شناسی من نیست.

هدف اولیه ما رنگ آمیزی گنجه ها و ایجاد طراوت آسان روی سقف ها است. بازسازی کامل آشپزخانه هنوز مقرون به صرفه نیست ، بنابراین می خواهم مطمئن شوم که فضایی است که برای من جذاب است و صادقانه فکر می کنم یک لایه رنگ کار می کند.

بزرگترین مشکل آشپزخانه عدم وجود ماشین ظرفشویی است. برای کسانی که من را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید ، افتادگی لباس های من را می شناسید. در ماه فوریه من یک ماشین ظرفشویی در آپارتمانم دریافت کردم ، این اولین ماشین ظرفشویی است که من با آن بزرگ شده ام.

من بیش از 15 سال روی غذا کار کردم ، برای بیش از 100 نفر مهمانی سرو کردم ، هزاران دستور غذا را آزمایش کردم و مهمانی ها و مهمانی ها را ترتیب دادم ، همه از آشپزخانه کوچک نیویورک من بدون ماشین ظرفشویی.

چند ماه پیش وقتی ماشین ظرفشویی من نصب شد گریه کردم. واقعاً. من ده ها ساعت در ماه پاداش می گرفتم ، واقعاً شوکه کننده است که چقدر زمان را برای شستن دست ها صرف کردم.

رفتن به آشپزخانه بدون ماشین ظرفشویی یک شوخی بی رحمانه است ، بنابراین ما بلافاصله آن را برطرف می کنیم. متأسفانه ، راه حل ساده ای نیست و ما اکنون منتظر سومین نقل قول خود هستیم تا ببینیم آیا می توانیم به آن پی ببریم. آه.

ما یک خانه روستایی خریدیمدر مورد ماشین های مهم – باغ صحبت کنید!

باغ ها دلیل خرید این خانه هستند. دستها پایین.

یکی از بزرگترین چالش هایی که من با اردن روبرو بودم ، توافق بر سر مساحت خانه ما بود. من 20-30 هکتار وسعت مناسب برای بازی و داشتن حیوانات و همه چیز می خواستم.

این پسر شهری من را کاملاً ترساند و وقتی به خانه هایی با وسعت زیاد نگاه کردیم ، او همیشه همین را می گفت … این سرزمین مزخرف است. صدها هزار دلار هزینه برای تبدیل این به چیزی زیبا است.

حق با اون بود. (من این را اغلب نمی گویم).

این خانه کمتر از یک هکتار زمین دارد (بدون نفس!) اما این زمینی است که مورد علاقه و مراقبت قرار گرفته و زیبا و کاربردی شده است.

ما حتی هنوز همه چیزهایی که در حیاط داریم را نمی دانیم ، اما فصل به فصل یاد خواهیم گرفت.

آنچه کشف کردیم:

درخت سیب ، درخت گلابی ، بوته های زغال اخته ، بوته های تمشک سیاه ، بوته های توت سیاه ، مزارع توت فرنگی ، مزارع ریواس ، باغ های خیس خیس شده ، باغ های طاقچه گوجه فرنگی و یک باغ بزرگ سبزیجات ارگانیک با سیستم کمپوست.

یاس بنفش ، ویستریا ، بوته های اسطوخودوس ، جلال صبحگاهی و حدود 100 گونه گیاهی و گل دیگر که من هنوز آنها را شناسایی نکرده ام.

ما یک خانه روستایی خریدیم

کل حیاط کاملاً محصور شده است ، بنابراین P به معنای واقعی کلمه بهترین زندگی خود را می گذراند.

من کاملاً با باغبانی تازه کار هستم ، بنابراین به خودم لطف زیادی می کنم و یک یادگیری بزرگ دارم ، اما برنامه های من جدی است. من فقط در این حیاط می نشینم و در مورد دستور العمل های خوشمزه انفجاری که ایجاد خواهم کرد ، رویا می بینم.

من برنامه های بزرگی برای باغ گیاهی دارم تا بتوانم در نهایت نحوه تهیه تنتورها و داروهای گیاهی بیشتر را بیاموزم. من قصد دارم یک هیپی کامل انجام دهم ، آیا شما آماده این کار هستید؟ 🙂

ابرا در حال نوشیدن آب سبز در اتحادیه میدان نیویورک است

آیا شما برای نیک نیویورک را ترک می کنید؟

این پرسشی بود که اغلب در اینستاگرام پرسیده می شد.

من 23 سال در شهر نیویورک زندگی کردم ، همه آنجا خانه من است و همچنین … همیشه … سخت است. شهری که هرگز نمی خوابد مرا شب ها بیدار نگه می دارد ، از آن سخت متنفرم ، زندگی سختی دارد ، مقادیر زیادی استرس زا ایجاد می کند ، بسیار گران است ، اما من نمی توانم زندگی خود را بدون آن تصور کنم. من آن را به همان اندازه که از آن متنفرم دوست دارم. این در شهر نیویورک زندگی می کند.

من خودم در نیویورک شدم ، باورنکردنی ترین افراد را ملاقات کردم ، تجربیات زندگی را تجربه کردم که … خوب ، صادقانه ، اگر به شما بگویم حتی باور نمی کنید.

واقعاً هیچ جایی بر روی زمین مانند آن وجود ندارد. انرژی ، محرک ، وزوز ، جادویی است. اما من واقعاً خسته شده ام و به شدت به برخی از بخشهای زندگی ام نیاز دارم تا راحت تر باشم.

با این اوصاف ، من نیویورک را ترک نمی کنم ، ما آپارتمان را نگه می داریم و قصد داریم زمان را به اشتراک بگذاریم. استراحت از شهر همه چیز است. ما به یک سال زمان نیاز داریم تا هر دو مکان را داشته باشیم و ببینیم چگونه است.

آخر هفته گذشته ، هنگامی که آخرین وسایل خانه خود را از آپارتمان آماده می کردم ، چند ساعت استراحت کردم ، سوار مترو شدم و فقط در اطراف سرگردان بودم. از طریق پارک مرکزی ، سمت غرب بالا ، و برخی از اقامتگاه های مورد علاقه من. من با این تغییر احساس آرامش کردم و همچنین از این فکر که همه چیز به نوعی آسان تر می شود بسیار ناراحت شدم. عجیب است ، می دانم.

من مشتاقانه منتظر دیدن NYC با چشمانی شفاف تر و آرام تر در سال آینده هستم.

در حال حاضر ما خانه ای برای تعمیر داریم و من باغی برای کاشت دارم!

اگر به پایان رسیدید ، ممنون که خواندید! من تمام پشت صحنه های این تمدید را در اینستاگرام به اشتراک می گذارم ، بنابراین اینجا را دنبال کنید. اگر فکر می کنید با پیشرفت ما ، به روزرسانی هایی را نیز به وبلاگ اضافه می کنم ، نظر خود را در زیر برای من ارسال کنید؟ من نمی خواهم این سایت را با چیزهای بازسازی خانه غرق کنم ، اما این نیز بخشی از زندگی و سفر من در حال حاضر است و 100٪ بر محتوای دیگری که به اشتراک می گذارم تأثیر می گذارد.

آیا می توانم به شما در خوردن برنامه کمک کنم؟

ایمیل خود را برای بارگیری برنامه غذایی رایگان (یک هفته ای) رایگان من (بیشتر گیاهان) در زیر وارد کنید. لیست مواد غذایی ، دستور العمل ها ، برنامه آماده سازی ، همه چیز برای شما مناسب استدیدگاهتان را بنویسید