مستندی از بارداری پسرش کایلی جنر به تازگی منتشر شده است، جزئیات بیشتر را ببینید!!


کایلی جنر به عنوان تهیه کننده به بازی بازگشته است. در ماه فوریه، جنر و شریک زندگی تراویس اسکات به دومین فرزندشان خوش آمد گفتند، اما این اولین نگاه ما به سفر بارداری اوست. از جانب برای پسرمانکه برای اولین بار در صفحه یوتیوب جنر در ۲۱ مارس منتشر شد، دومین بارداری جنر را از اولین آزمایش و سونوگرافی با اسکات به صورت صوتی از زمان تولد ولف دنبال می کند.

کایلی جنر در دوران بارداری مستندی درباره پسرش فیلمبرداری کرد

آن را گسترش می دهد و بر روی مضامین اولین آلبوم جنر، “به دختر ما”، که او چهار سال پیش پس از اعلام تولد دخترش استورمی منتشر کرد، ساخته شده است.

جنر و اسکات می‌دانند چگونه بچه‌شان را بزرگ کنند، اما آیا خواهر کوچک‌تر می‌تواند خواهر بزرگ‌تر شدن را بیاموزد؟ او است، و او در مورد آن بسیار خوب است. هشدار اسپویلر: او انجام می دهد.

استورمی محور فیلم کوچک است و اینکه چگونه او پدر و مادرش را از تازه کارهای ترسناک به والدینی دوست داشتنی تبدیل کرد.

مستندی درباره بارداری کایلی جنر به تازگی منتشر شده است

چند لحظه عالی در این مستند:

• کارگران یک میلیارد گل رز سفید را به حوض جنر انداختند.

• اسکات کفش های استورمی را در جشن تولدش تعمیر می کند، پس از اینکه موافقت کرد تولدش را با برادر متولد نشده اش به اشتراک بگذارد. استورمی موافقت می کند که تولدش را با برادر متولد نشده اش در شیکاگو وست به اشتراک بگذارد

• در نیمه راه با Invisalign و سپس UberEats برای من یک وقفه تبلیغاتی وجود داشت.

• به نظر می رسد که موسیقی در حین صحبت های خانواده کارداشیان کمی بلند است و کیم کارداشیان در حین حمام کردن نوزاد لباس آبی می پوشد با وجود اینکه مشخص است به همه دستور داده اند که لباس سفید بپوشند.

• همچنین کلکسیون کفش ورزشی گرگ و البته شنیدن صدای گریه نوزاد!

درباره ویدیو:

کارگردانی این ویدیو توسط تایلر راس، یکی از همکاران مکرر اسکات، توسط دیلن کوگران و آهنگسازی جیکوب ویلکینسون اسمیت انجام شد.

کایلی جنر در ماه سپتامبر با انتشار ۹۰ ثانیه اول این ویدئو در اینستاگرام خبر بارداری خود را اعلام کرد. خانواده کارداشیان که از سه هفته در Hulu شروع می شود، احتمالاً بارداری او را به عنوان یک خط داستانی نشان می دهند.

کایلی جنر در حال بازپس گیری جایگاه واقعی خود به عنوان یک وبلاگ نویس مادر است.

جنر عملاً تمام مراحل بارداری خود را با پسرش ضبط می کند تا زمانی که او در میان فریادهای خنده دار تراویس اسکات با عنوان “چه خبر، پسر بزرگ” وارد دنیا شود. در ویدیوی جدید یوتیوب، “به پسر ما”. جنر عملاً تمام مراحل بارداری خود را با پسرش ضبط می کند تا زمانی که او در میان فریادهای خنده دار تراویس اسکات با عنوان “چه خبر، پسر بزرگ” وارد دنیا شود.

این یک همراه سینمایی “به دختر ما” است – یک ولاگر ۲۰۱۸ که بارداری خود را با استورمی ضبط کرده است.

وبلاگ نویسی که آثار کلاسیکی مانند “کایلی جنر: تزئینات کریسمس ۲۰۲۰” و “RIDING A Roller Coaster IN MADISON SQUARE GARDEN” را برای ما به ارمغان آورد، اکنون در حالی که به موسیقی شیرین پیانو گوش می دهد در حال غرق شدن در خورشید دیده می شود.

درباره تولد گرگ:

در اینستاگرام، کایلی جنر، خالق لوازم آرایشی کایلی، خبر تولد گرگ را با یک قلب عشق آبی و تاریخ “۲/۲/۲۲” به اشتراک گذاشت.

تراویس پسرش را که فقط چند روز دارد در آغوش می گیرد.

استورمی، دختر کایلی در عکس سیاه و سفیدی که کایلی منتشر کرده است، دست نوزاد تازه متولد شده را گرفته است. او یک هفته پس از تولد نوزاد، نام نوزاد و یک ایموجی به شکل قلب سفید را در اینستاگرام اعلام کرد.

درباره کارداشیان ها:

در فصل جدید کارداشیان ها که در ۱۴ آوریل در دیزنی به نمایش در می آید، طرفداران می توانند انتظار بیشتری از بارداری کایلی داشته باشند. کایلی در تیزر نمایش به طور قابل توجهی باردار در یک جعبه شیشه ای به تصویر کشیده شده است، تقریباً مانند یک نمایشگاه در یک موزه.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)