مسافرخانه تاریخی لنوکس به قیمت ۳.۱ میلیون دلار خریداری شد. چرا او تابستان امسال به بازار بازخواهد گشت؟ | کسب و کارلنوکس – اکنون صاحب افتخار The Kemble، مسافرخانه معتبر استعماری Revival در مرکز شهر است که در سال ۱۸۸۱ به عنوان یک خلوتگاه خیره کننده برای زندگی فردریک فرلینگویسن، وزیر امور خارجه رئیس جمهور چستر آرتور ساخته شد.

اما دانیل دوس از Berkshires، شریک مدیریت و موسس صندوق سرمایه گذاری مشترک، امیدوار است که پس از حدود ۵۰۰,۰۰۰ دلار بازسازی اضافی، آن را در تابستان امسال با قیمت تعیین شده به بازار ملک بازگرداند.

او اعتراف کرد: «این همیشه سخت ترین بخش است. “شما می خواهید این چیزها را برای همیشه نگه دارید، اما آنها سرمایه گذاری هستند و باید با آنها چنین رفتار کنید.”

Kemble Berkshires LLC او خیابان Kemble 2 را خریداری کرد. برای ۳,۱۲۵,۰۰۰ دلار در ماه گذشته از شرکت مالک اسکات شورت، The Frederick LLC، که در ماه ژوئن برای حمایت از ورشکستگی اقدام کرد. یک قاضی دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ورچستر به Shortt اجازه داد تا تابستان گذشته به تجارت خود ادامه دهد و تا پایان فروش مسافرخانه معلق به صندوق دارایی Commons Estate زمان بخرد.

داس گفت که در مجموع ۱۴۳ سرمایه گذار انفرادی ۱۴۳۴۰۰۰ دلار به عنوان قیمت خرید پرداخت کردند که بقیه از وام های معمولی تامین می شد. حداقل سرمایه گذاری ۱۰۰۰ دلار و میانگین آن کمتر از ۶۰۰۰ دلار بود.

وی خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاران ما سود زیادی به دست می‌آورند و با توجه به مدل منحصربه‌فرد خود، می‌توانیم از آن درآمد کسب کنیم. این مدل شامل بهبود املاک و خریدهای اجاره گروهی است که منجر به جریان درآمد قوی می شود.

دوس با هشدار به اینکه هر سرمایه گذاری یک ریسک است و عملکرد گذشته تضمینی برای نتایج آینده نیست، خاطرنشان کرد که سرمایه گذاران او سالانه ۳۰ درصد از خریدهای قبلی برکشایر درآمد داشته اند.

شورت به طور کلی دارایی های لنوکس را تغییر داده است و حدود ۴.۵ میلیون دلار هزینه کرده است، از جمله خرید ۱.۶ میلیون دلاری مسافرخانه در سال ۲۰۱۰. اما در ماه ژوئن، پس از ضررهای کلان درآمد مرتبط با همه گیر کروناویروس، از پرداخت ۲.۶ میلیون دلار وام مسکن خودداری کرد. از بهار ۲۰۲۰ شروع شد. .

دوس، یکی از مدیران صنعت خورشیدی در شرکت انرژی تجدیدپذیر iSun که در ریچموند و بکت بزرگ شده است، گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که در Lenox هستیم.” املاک قبلی او، که او از طریق «اقتصاد اشتراکی» خریداری کرده بود، املاک تاریخی در لی، ویلیام‌تاون و جنوب اگرمونت بودند.

او گفت: «ما عاشق تاریخ و داستان املاک کیمبال هستیم. “خانواده J.P. Morgan در حین ساختن سالن Ventfort زمان خود را در آنجا گذراندند. رئیس جمهور آرتور از آن بازدید کرد، بنابراین داستانی عالی برای گفتن است. ویژگی هایی مانند این بسیار منحصر به فرد هستند.”

در سطح تجاری، دوس، ۴۲ ساله، این مسافرخانه را اینگونه توصیف کرد: “بسیار خوب ساخته شده است، ما استخوان های این ملک را دوست داریم. با فردریک اولمستد در مورد محوطه سازی مشورت شد، و محوطه سازی از ایوان پشتی چیزی است که واقعاً این معامله را مهر و موم می کند – مناظر عبارتند از خیره کننده.”

Kemble به عنوان یک ملک Frelinghuysen توسط معماران رده بالای بوستون، Arthur Roach و George Tilden طراحی و ساخته شد. بعدها، این خوابگاه برای مدرسه پسرانه لنوکس بود که در سال ۱۹۷۲ بسته شد و طبق گفته انجمن تاریخی لنوکس، ابتدا در سال ۱۹۹۱ به خوابگاه تبدیل شد.

دوس با استناد به نمایشگاه‌ها، رستوران‌ها و جاذبه‌های فرهنگی اطراف، مانند موزه‌ها و تانگلوود، خاطرنشان کرد که «همچنین داشتن این نوع فضا و حریم خصوصی برای مخاطب مستأجر هدف بسیار ارزشمند است».

داس این هفته به The Eagle گفت: اول، سه اتاق اضافی در ملک ۹ اتاقه موجود در اختیار مهمانان قرار می دهد – فضایی که Shortt برای اقامت کارکنان تابستانی استفاده می کرد. همراه با برخی ارتقاء لوازم آرایشی در سراسر، Dus قصد دارد حیاط مسافرخانه را گسترش دهد و یک گودال آتش و زمین توپ ترشی اضافه کند.

این اقامتگاه که در بازار اجاره کوتاه‌مدت فعالیت می‌کند، اقامت‌های گروهی را از طریق AirBnb، Vrbo و دیگر پلت‌فرم‌های آنلاین، عمدتاً برای رویدادها و مجالس خصوصی ارائه می‌دهد. داس گفت که قیمت‌های کنونی خارج از فصل برای این ملک ۱۹۸۵ دلار در شب است، اما تابستان امسال، این اقامتگاه به قیمت ۳۷۸۵ دلار در هر شب در روزهای هفته، حداکثر تا سقف ۴۲۵۰ دلار در تعطیلات آخر هفته به فروش می‌رسد.

دوس تا کنون ۷۰ شب رزرو کرده و مجموعاً ۲۵۰۰۰۰ دلار درآمد داشته است. او اذعان کرد: او امیدوار است که حداقل ۲۵۰ شب خریدهای انبوه داشته باشد، “حتی اگر این امکان برای ۳۶۵ شب وجود داشته باشد، اگرچه این کمی جاه طلبانه است.”

او تاکید کرده است که کمبل، مانند سایر خریدهای برکشایر، یک اشتراک زمانی نیست. سرمایه‌گذاران بخشی از مالکیت دارایی هستند که بر اساس میزان سرمایه‌گذاری خود، بر اساس درآمد و با فرض اینکه ملک در نهایت به فروش می‌رسد و سودآور خواهد بود، بازگشت می‌دهند. سرمایه‌گذاران جزئی می‌توانند ۱۵ درصد تخفیف برای اقامت‌ها دریافت کنند – اگر ساکن شهرستان برکشایر باشند، ۲۰ درصد.

کمبل چهارمین خرید دوس تحت مدل تامین مالی جمعی است، اما او تاکید کرد که مطمئنا آخرین خرید نخواهد بود.

او با اشاره به اینکه هدف بعدی او به زودی آشکار خواهد شد، گفت: «ما روی املاک بزرگ لیزر متمرکز شده‌ایم».